בעולם

ענקית האופנה מודיעה על פשיטת רגל: השיחות להצלתה נכשלו

חברת האופנה ממחזור הטקסטיל השוודית Renewcell הכריזה על פשיטת רגל בבית המשפט המחוזי בשטוקהולם, ואמרה כי לא הצליחה להשיג מימון מספיק כדי להשלים סקירה אסטרטגית עם תוצאות משביעות רצון
מערכת ice |  6
תצוגת אופנה-אילוסטרציה AI
חברת האופנה ממיחזור טקסטיל Renewcell מגישה בקשה לפשיטת רגל לבית המשפט המחוזי בשטוקהולם בשל היעדר מימון מספק ולא מספיק עניין בסיבים ממוחזרים מתעשיית האופנה הרחבה יותר.
Renewcell, שהיא יצרנית סיבים ממוחזרים, מסרה כי החלטתה באה בעקבות התקדמות עם שני בעלי המניות הגדולים שלה מותג האופנה השבדי H&M וחברת הביוטק Girindus, כמו גם המלווים הקיימים שלה, משקיעים חדשים פוטנציאליים ובעלי עניין אחרים.
 
עם זאת, היא הוסיפה כי למרות דיונים אלו, לא נמצא פתרון קונקרטי לספק לחברה את המימון המספיק כדי שתוכל להשלים את הסקירה האסטרטגית עליה הכריזה בנובמבר בתוצאה משביעת רצון.
יו"ר מועצת המנהלים של Renewcell, מייקל ברג, הצהיר כי למרות שהחברה הייתה חלק מדיאלוגים "אינטנסיביים" הן עם הבעלים הראשיים הנוכחיים, משקיעים חדשים, בנקים ובעלי עניין אחרים, הדיונים הללו "לא צלחו".
הוא אמר: "כיוון שיש לנו אמונה חזקה בפוטנציאל ארוך הטווח של החברה, השקענו יחד עם היועצים שלנו זמן ומאמצים רבים בניסיון להבטיח את הנזילות, ההון ומבנה הבעלות הנדרשים לחברה כדי להבטיח את עתידה. זהו יום עצוב לסביבה, לעובדים שלנו, לבעלי המניות שלנו ולשאר בעלי העניין שלנו, וזה עדות לחוסר המנהיגות ולקצב השינוי ההכרחי בתעשיית האופנה".
תגובות לכתבה(6):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 5.
  פשיטת רגל
  חן 02/2024/29
  הגב לתגובה זו
  1 0
  השוודים כל הזמן תמכו בעזה והיו נגדנו , עכשיו זמן הפירעון של האנטישמיות
  סגור
 • 4.
  השווקים יפים ימח שמם
  משה 02/2024/27
  הגב לתגובה זו
  0 1
  פולני ממורמר
  סגור
 • חבל לא פנו לגרטה האנטישמית (ל"ת)
  אופניק 03/2024/01
  הגב לתגובה זו
  1 0
  סגור
 • 3.
  השוודים אנטישמים
  מירב בן ברק 02/2024/27
  הגב לתגובה זו
  8 1
  הויקינגים צריכים לשנות את האופנה לחיג'אב .????.
  סגור
 • 2.
  פשיטת רגל זה הליך למתן הגנה על חייב מפני נושים
  רו"ח 02/2024/27
  הגב לתגובה זו
  6 0
  רק אדם יכול לפשוט רגל, אין דבר כזה פשיטת רגל של חברה. חברה אם היא חדלת פרעון, היא לא פושטת רגל, אלא ממונה לה נאמן, אדם מטעם בית המשפט שמתמנה לנהל את החברה במטרה או לפרק אותה, או למכור אותה ובמקים נדירים אם זה אפשרי אז להבריא אותה, הכל במטרה למקסם את הסכום שיקבלו הנושים
  סגור
 • 1.
  אתר הזוי את מי זה מענין?
  פז 02/2024/27
  הגב לתגובה זו
  2 0
  לא מעונין יותר לשמוע מכם אתם רדודים ובלתי מעניינים צאו לי מהרשת
  סגור