בריאות

משרד הבריאות באזהרה חמורה: המוצרים הללו מזויפים, אסור להשתמש

אזהרת משרד הבריאות – מוצרי החלקות שיער המשווקות ללא אישור. האזהרה אותה מפרסם משרד הבריאות היא בעקבות פניות שהתקבלו למשרד מהן עולה כי ככל הנראה מדובר במוצרים מזויפים
מערכת ice | 
משרד הבריאות
בעקבות פניות שהתקבלו במשרד הבריאות, מזהירה המחלקה לתמרוקים במשרד את הציבור מצריכה ומרכישה של המוצרים הבאים המשמשים להחלקת שיער: "K-PLEX WARM MASK", "POWER ELEMENT HAIR SMOOTHING TREATMENT" וכן גם "ARO BLOND".
 
המוצרים משווקים ללא אישור ממשרד הבריאות (רישיון תקף או הודעה לפני שיווק) ועל כן, הציבור מתבקש שלא לצרוך את מוצרים אלו. חשוב לציין כי קיימות החלקות שיער בעלות שם דומה (K-PLEX, ARO STRAIGHTENING,POWER ELEMENT) של חברת קשמיר, שהן כן ברישיון משרד הבריאות. המוצרים לגביהם מזהיר המשרד בהודעה זו אינם מוצרים אלו.
 
 
מבדיקת המחלקה לתמרוקים מול חברת קשמיר עלה כי החלקות השיער מהן מזהיר המשרד לא מיוצרות על ידי החברה ועל כן, ככל הנראה מדובר במוצרים מזויפים.  משרד הבריאות מזהיר את הציבור כי שימוש במוצרים שלא קיבלו רישיון משרד הבריאות או שימוש במוצרים שלא על פי תנאי רישיונם עלולים להזיק לבריאות הציבור.
יש לבדוק היטב כי התמרוקים בהם נעשה שימוש הם תמרוקים מאושרים בלבד. ניתן לבדוק באתר האינטרנט של משרד הבריאות במאגר התמרוקים את קיומם של רישיונות לתמרוקים ואת מטרת השימוש המאושרת.
תגובות לכתבה(0):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה