משפט

מסיבת הטבע נובה בתגובה ראשונה לטבח של חמאס: "מרחץ דמים"

המארגנים של המסיבה בתגובה קשה וראשונה לאירוע: "פשע מלחמה אנטי הומניטרי, תוך כדי רמיסה חסרת תקדים של ערכי האדם הבסיסיים ביותר. תמצית של רשע טהור וחסר מעצורים, תוך כדי הוצאה להורג ורצח פחדני של מאות רבות של מלאכים ומלאכיות מלאי קדושה וטוהר אשר מתו על קידוש השם רק מעצם היותם יהודים במדינת ישראל"
מערכת ice |  1
אזור מסיבת הטבע נובה (צילום פלאש 90/ חיים גולדברג)
שבוע אחרי היום שפתח את מלחמת 'חרבות ברזל', מארגני פסטיבל מוזיקה נובה, הוציאו הערב (שבת) הודעת התייחסות ראשונה לאירועים הקשים ולטבח במבלים שכ-300 מהם נרצחו על ידי המחבלים. 
בהודעה נכתב: "שבט נונה יקר, עצוב וכל כך אהוב שלנו, ראשית, אנו רוצים להביע את תנחומינו הכנים והרבים לכל המשפחות, החברים. החברות ובני ובנות הזוג שיקיריהם/ן איבדו את חייהם/ן אן נפגעו במאורעות הטרגיים כל כך שקרן בסופו של אותו לילה קסום, לילה קסום אשר הפך לבוקר ארוך. ארוך ביותר. אירוע שתוכנן להיות פסטיבל המוזיקה האלקטרונית השמח והגדול ביותר של שבט הנובה עד כה. מפגש המונים מלא אושר ואהבת חינם, התכנסות של שמחת חג, אשר הפך בין רגע למרחץ דמים חסר כל צלם אנוש".

עוד הוסבר: "פשע מלחמה אנטי הומניטרי, תוך כדי רמיסה חסרת תקדים של ערכי האדם הבסיסיים ביותר. תמצית של רשע טהור וחסר מעצורים, תוך כדי הוצאה להורג ורצח פחדני של מאות רבות של מלאכים ומלאכיות מלאי קדושה וטוהר אשר מתו על קידוש השם רק מעצם היותם יהודים במדינת ישראל. אין זה פלא ששליחי החושך ימח שמם וזכרם, זממו לפגוע דווקא בהתכנסות כל כך חגיגית של בני האור, זוהי מטרתם האחת והיחידה - להביא חושך על פני תבל. אנחנו לא ניתן להם! אנחנו נילחם וננצח, עד אשר נשיג את המטרה שחרטנו על דגלו של השבט שלנו- הפצתו של האור מכאן ועד עולם, בעזרתו של השם ובעזרת עם ישראל הקדוש".
עוד אמרו המארגנים: "ביום שבת האחרון, ה-07.10.2023, הותקפנו באופן שפל ונתעב, על ידי כנופייה של מאות מרצחים שפלים, צמאי דם, נטולי כל רחם, בני בליעל חסרי לב ומצפון, שרצחו בדם קר מאות של נשים וגברים, חברי וחברות שבט הנובה שלנו. טבח פחדני, איום ונורא. באזרחים תמימים ובלתי מעורבים מכל רחבי הארץ, הטובים והטובות ביותר, היפים והיפות מכל, כחלק ממתקפה היסטורית רחבה יותר על מדינת ישראל, אשר מונה עד כה כלמעלה מ-1400 נשמות טהורות וזכות, שנרצחו בצורה אכזרית וברוטאלית, בנוסף למעל ל-150 חטופים וחטופות, אלפים רבים שנפצעו פיזית ברמות שונות ועשרות אלפים רבים שנפגעו בנפשם/ן וברוחם/ן".
המארגנים טענו: "נכון לכרגע, צוות ההפקה עסוק במציאת ומתן מענה נכון ורחב להתמודדות הרגשית והמנטלית ששוטפת את כולנו, בדיוק ברגע בו תמיכה נפשית ופיזית לכל מי שזקוק/ה לכך היא היא צו השעה היחיד והמוחלט של כולנו. נציגנו מבצעים במשך יומם וליל וללא הפסקה סריקות לאיתור ומציאת הנעדרים, סיוע לזק"א בזיהוי קורבנות ועידכון המשפחות לאחריו, חילוץ מנותקי מגע אשר מאותרים בשטח או במיקום לא ידוע, איסוף ציוד והחזרתו משטח האירוע וסביבתו ובעיקר לחימה בשטח ושמירה על ביטחון עם ישראל, זו היא המטרה היחידה לנגד עינינו ואנו נעמוד מאחוריה ונמלא אותה עד תם ובצורה מיטבית ככל שידרש! לא נפסיק!".
כמו כן מסרו: "אנו נוכחים ברמה יום יומית ורצופה מבוקר עד ערב בשטח האסון ובכלל הגזרות הסמוכות לו ועובדים בצורה משותפת כתף אל כתף עם כוחות הביטחון והרשויות, על מנת לסייע ככל האפשר במציאת תשובות ובהחזרת כל מי שרק אפשר לבני משפחתו וחבריו. ברגעים אלו, זה ורק זה עומד בראש סדר העדיפויות שלנו. לבינתיים, חשוב לנו מאד להעביר את המסך הבא: כוחינו באחדותינו!!! אנו נמצאים בזמן של מלחמה על הבית וחשוב ביותר שכולנו נתאחד, נחזק אחד את השניה, ונתגבש לאור אחד גדול, זורח ובוהק, על מנת לעבור יחדיו את התקופה הכל כך חשוכה הזו במהרה בעזרת השם".
לסיום מסרו: "אנו שולחים אהבה אינסופית וחיבוק ענק לכל חברי וחברות השבט, לפצועים והנפגעים ולבני משפחות ההרוגים והנעדרים. מאחלים לכולם וכולן להיות בריאים, מבקשים בכל לשון של בקשה שתישמרו על עצמכם /ן וממשיכים להתפלל חזק על כך שהטוב תמיד יגבר והאור תמיד ינצח. בברכת שבוע שקט ובטוח ובשורות טובות לכל עם ישראל בארץ ובעולם שבט הנובה".
תגובות לכתבה(1):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 1.
  לא נפסיק לשיר
  נרו 10/2023/20
  הגב לתגובה זו
  0 0
  שיר ושבחה הלל וזמרה
  סגור