תקשורת ומדיה

מגישי תוכנית הרדיו מתפוצצים על בן כספית: "איזה אפס, פחדן"

לאחר שבן כספית טען בטורו כי נתניהו נפגש עם עמירם לוין בשבוע שעבר, מגישי תוכנית הרדיו, שי גולדשטיין וארז תדמור, קיימו שיחה עם אלוף במילואים בכדי לאמת את אותו פרסום. לאחר שלוין ציין כי לא התקיימה פגישה, אמר גולדשטיין: "בשביל זה אני לא קונה את התחקיר על מירי רגב"
מערכת ice |  12
בן כספית (צילום טוויטר/ בן כספית, pixabay)
ארז תדמור ושי גולדשטיין, המגישים יחד את תוכנית הבוקר ברדיו גלי ישראל, מתחו אמש (ראשון) ביקורת חריפה על איש התקשורת בן כספית, בעקבות הטור שלו שהתפרסם לפני שלושה ימים באתר "מעריב".
בטורו, טען כספית כי האלוף במילואים עמירם לוין, נפגש בשבוע שעבר עם ראש הממשלה בנימין נתניהו. נוכח העובדה כי מגישי תוכנית הבוקר בתחנת הרדיו של גלי ישראל לא האמינו לדבריו של בן כספית, השניים החליטו להתקשר לאלוף במילואים עמירם לוין ולשאול אותו האם אותה פגישה אכן התקיימה.
לאחר שהשניים פתחו בשיחת חולין קצרה עם האלוף במילואים, גולדשטיין ניגש לעניין ואמר: "רצינו לשאול אותך, אנחנו בשידור, לגבי הפגישה עם נתניהו. יש טענות שהיא לא התקיימה בכלל". בתגובה לכך, ענה האלוף המילואים, עמירם לוי: "נכון". גולדשטיין, שהופתע מתשובתו של לוין, הוסיף לשאול: "אז אתה ראית שבן כספית כותב סיפור מפה ועד פתח תקווה?". 
 
חברו לתוכנית הבוקר, ארז תדמור, הצטרף אף הוא לשיחה ואמר: "הוא היה בפגישה, איך היא לא התקיימה?". לאחר שלוין הצליח לסנן בשיחה את צמד המילים "לא היה" בנוגע לטענתו של בן כספית בטורו באתר מעריב, מיהר האלוף המילואים לנתק את השיחה.
בעקבות אותה שיחה מעניינת, אמר גולדשטיין למאזינים ולחברו ארז תדמור: "התחלתי היום את התוכנית בזה שאני לא מאמין לעיתונאים האלה יותר. לא קונה מילה. בשביל זה אני לא קונה את התחקיר על מירי רגב". 
בהמשך התוכנית, גולדשטיין ותדמור העלו לשיחה את בן כספית וניסו לשוחח איתו על הטענה שהעלה בטורו לגבי פגישת ראש הממשלה עם האלוף המילואים עמירם לוין. לאחר שגולדשטיין ציין כי השניים שוחחו עם לוין קודם לכן, מיהר כספית לנתק את השיחה. מגישי תוכנית הבוקר, אשר השתעשעו מניתוק שיחת הטלפון, צחקו ואמרו: "איזה אפס, איזה פחדן".
תגובות לכתבה(12):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 10.
  ערוץ שמגייס תדמיות, אברי גלעד ובן כספית. כך נגמר ערוץ ט
  ערוץ 12 06/2024/03
  הגב לתגובה זו
  1 0
  לא חבל ערוץ 12? גייסו אנשים ראויים ורהוטים לא בעלי דעות מזגזגת או עיתונאים עם ביטחון עצמי של F35. קחו את הטובים למיקרופון ותראו כמה אהדה יש להם ומהם לערוץ שלכם.
  סגור
 • 9.
  כרגיל למשתמטי ערוץ 14 יש זמן להגיב בשפע (ל"ת)
  פחחחחח 06/2024/03
  הגב לתגובה זו
  2 2
  סגור
 • 8.
  הגולדשטיינים הבדרנים
  נאוה 06/2024/02
  הגב לתגובה זו
  0 1
  תחזרו לזוועות ה7 באוקטובר.ותסעו משם לכל הכיוונים. תתבוננו על הרקב ועל רגב ועל ההתמודדות הכלכלית לאן הולכת המדינה ....משם כל הזמן תצאו לבדיקות.ולא כמו בכיתה א' היא אמרה הוא אמר.היא התחילה הוא שיקר .יש לכם מגרופון אל תשתמשו בו כמשחק.עכשיו תגיד ש7 באוקטובר הייתה בדיחה.
  סגור
 • 7.
  בן כזבית שיקר? בן כזבית שלנו? לא יכול להיות
  מינכהאוזן 06/2024/01
  הגב לתגובה זו
  4 1
  בן כזבית אף פעם לא משקר, רק מכזב.
  סגור
 • 6.
  מה זה קשור לתחקיר
  חל 05/2024/31
  הגב לתגובה זו
  5 1
  מה זה קשור לתחקיר על מירי רגב.התחקיר מגובה בעשרות מסמכים.כמה חוסר מקצועיות יש לשני העיתונאים האלה.האמת פשוט לא מעניינת אותם.רק להעביר את המסרים הביביסטים.
  סגור
 • טען עוד
 • זה קשור כי יש אובדן אמון גם בעיתונות ובעיתונאים
  קשור 06/2024/03
  הגב לתגובה זו
  1 0
  זה המצב. משבר האמון הוא לא ביננו לבין הפוליטיקאים ושרים וראש ממשלה ומשרדי ממשלה אלא גם עם העיתונות. זאת מתרשלת, מגויסת ולא מדייקת ומגזימה ומנפחת.
  סגור
 • כי הם לא עיתונאים. סתם כתבלבים (ל"ת)
  ילד ז 06/2024/03
  הגב לתגובה זו
  1 0
  סגור
 • 5.
  השטינקר של המדינה. אוי יו יו (ל"ת)
  גדי 05/2024/28
  הגב לתגובה זו
  5 1
  סגור
 • 4.
  בן כספית לא אמין ולא ראוי. נתפס שקרן עלוב ודוחה. (ל"ת)
  רחל רוטנר 05/2024/28
  הגב לתגובה זו
  9 4
  סגור
 • 3.
  תדמור זה לא ההוא שנכלא על גנבת נשק מצהל? (ל"ת)
  זסבהזסב 05/2024/28
  הגב לתגובה זו
  5 0
  סגור
 • 2.
  הייתה פגישה וסוכם לא לספר עליה
  ישראלי 05/2024/27
  הגב לתגובה זו
  2 7
  ותבינו למה עמירם לוין ניתק את השיחה עם גולדשטיין וחברו
  סגור
 • 1.
  גיחוך
  אבי 05/2024/27
  הגב לתגובה זו
  2 0
  אתם גדולים מול גמד,אלופים
  סגור