תקשורת ומדיה

"מצפה שכל אחד במדינה יהיה סטייק": הנאום של ברקו על העימות מול רגב

מגיש התכנית עם אופירה אסייג בקשת התייחס בנאום נוקב לדברים שחווה בשבוע החולף: "מאז שיצאתי מהאולפן לא דיברתי בשום מקום. הם התראיינו בכל מקום אפשרי הסיתו נגדי, תקפו אותי ורימו. הם לא מפסיקים לשקר. מי שמאיים זה אדם שמפחד"
מערכת ice |  25
מירי רגב נגד איל ברקוביץ' (צילום אופירה וברקו קשת 12)
איל ברקוביץ' שובר שתיקה: שבוע לאחר האיום של השרה מירי רגב כי אם לא יתנצל על שכינה את הליכוד "ארגון פשע", לעולם לא יהיה מאמן נבחרת ישראל, החליט המגיש להגיב בשידור על העימות החריף ביניהם. ברקו פתח בנאום משלו, ונראה כי הפעם דיבר לא מהפרומפטר, אלא מהלב.
 
"אני כל השנים אומר שיש לי את המדינה הכי טובה, שכיף לי בישראל, שאני לא רוצה לעזוב ושאני רוצה שהילדים שלי יגדלו כאן" אמר ברקו. "אבל משהו השתנה בשנה-שנתיים האחרונות. הכללים השתנו, כולם משסים בכולם, יש פילוג בעם, יש שסע מטורף בין מזרחים לאשכנזים ובין חרדים לחילונים".
"מי שלא איתם הוא שמאלני, בוגד ואנרכיסט. מי שאיתם הוא האדם הכי טוב בעולם. תפסיקו כבר עם השמאל והימין. גם ביבי ביטל את הסיפוח, אז הוא שמאלני? לא, הוא אינטרסנט שעשה משהו לטובת המדינה ולטובתו. תפסיקו כל הזמן לשסע ולאיים. מה אתם מאיימים? מי מפחד מהאיומים שלכם? מי שמאיים זה בן אדם שמפחד. הם מפחדים על הכיסאות שלהם".
"אין לי שום אינטרס, רק שהילדים שלי ושל כולנו יגדלו למדינה טובה. היום, המדינה פה במשבר הכי גדול שלה ושזה קורה בהנהגת ביבי נתניהו, צריכים להחליף את המנהיג. הם יכולים להגיד עד מחר סטייק אבל כן, אני אבחר כל פעם במישהו אחר עד שאני אבחר במנהיג שיעשה כאן מדינה מתוקנת ונקיית כפיים ולא ידבר כל היום על שחיתויות".
"אני מצפה שכל אחד במדינה הזו יהיה סטייק" אמר ברקו לאופירה – "את יודעת למה? כדי שתהיה פה הנהגה טובה כי אחרת נישאר עם כל ההנהגה השסועה והבזויה הזו. את ראית איך מירי מדברת? שתיקח את הריאיון איתנו ועם קרן מרציאנו, תסתכל במראה ותראה מה היא עשתה. אלה השרים שאנחנו רוצים במדינת ישראל? ממש לא!".
"אני חושב שהגיע הזמן שיהיה פה שינוי בהנהגה ואם הם נשארים המנהיגים שלנו, אז ידעו להתנהג, לדבר ושלא איימו. שמעתי את מירי מאיימת שאני לא אהיה מאמן הנבחרת אם לא אתנצל – זו בדיחה. הם מאיימים עלי, מסיתים נגדי ואני צריך להתנצל? מאז שיצאתי מהאולפן שבוע שעבר לא דיברתי בשום מקום. הם התראיינו בכל מקום אפשרי הסיתו נגדי, תקפו אותי ורימו. הם לא מפסיקים לשקר".
 
יבוא פה ניר ברקת, שהוא איש ליכוד ואלה האנשים שאני רוצה בהנהגה. אנשים נקיים שלא צריכים שום קומבינה ואינטרס. אני רוצה ממשלה נקייה ועד שזה לא יהיה, אנחנו נעשה בחירות ועוד בחירות ועוד בחירות – עד שבראש המדינה הזו יעמוד אדם שלא משסע את העם, שמנהיג את כולם".
בהמשך הערב אירחו אופירה וברקו את ניר ברקת ועימתו אותו עם הדברים. ברקת, שניסה להזכיר לברקו שהוא חלק מהליכוד שהינו גוש אחד, זכה לסירוב מצד ברקו שהמשיך להפציר בו כי הוא שונה מה"להקה" כיוון ש"אתה לא מדבר כמוהם", וכי הוא "בוחר באנשים ולא במפלגות" ולכן יבחר באדם נקי כפיים. "אם אתה היית בראש הליכוד יכול להיות שהייתי בוחר בך" אמר ברקו לברקת, שכידוע חלם על תפקיד שר האוצר, אך לבסוף נדחק החוצה ברגע האמת.
תגובות לכתבה(25):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 22.
  ברקו
  סוזאן מחיפה 10/2020/19
  הגב לתגובה זו
  0 0
  ברקו מזדהה איתך מילה במילה. אתה אומא את מה שאנחנו יודעים וחושבים. תצליח.??
  סגור
 • 21.
  מירירקב
  דור 10/2020/19
  הגב לתגובה זו
  0 1
  מפלצת הצרחות. גסת רוח אפילו לשוק לא היו נותנים לה להכנס. תת אדם.
  סגור
 • 20.
  יאלה תשחרר די לחפור לנו. (ל"ת)
  אבי 10/2020/19
  הגב לתגובה זו
  1 0
  סגור
 • 19.
  ביבי לא משסע את העם תסתכל על עצמך
  זיו 10/2020/19
  הגב לתגובה זו
  1 0
  בתוכניות קודמות כמה קטלת כמה שיסעת כמה הסתה ושנאה היו בדברייך ותבין כך להץבוא לדבר ולשחק קורבן לאחר שקיבלת כפליים אבל לא ידידי את לא הקורבן הקורבן זה הצופה שצופה בך כל ערב שבת ורואה ושומע את הרעל שאתה ושותפתך מקרינים
  סגור
 • די לשטויות.
  סוזאן 10/2020/19
  הגב לתגובה זו
  0 0
  יאיר אמר בפאוש שהוא וביבי צוחקים על המפגינים. זאת מדינת דיקטטורה.
  סגור
 • טען עוד
 • 18.
  אופירה
  כהן 10/2020/19
  הגב לתגובה זו
  0 1
  מירי רגב מתי דיברה אמת או יפה היא חושבת שכל המדינה שיכת אלהם
  סגור
 • 17.
  מנהיגות
  אילן איפרגן 10/2020/19
  הגב לתגובה זו
  1 0
  ברקו תקשיב טוב, בשנה שנתיים האחרונות יש שסה בעם כי השמאל לא מוכן לקבל את הדמוקרטיה, מה לעשות נתניהו נבחר והשמאל צריך לקבל זהת,מחר יהיו בחירות ונתניהו יעלה מה יעשו השמאל גם יצאו להפגין? מנהיג מקבלים כם בזמנים קשים והקורונה תפסה את כל העולם אז במקום לבוא להבין את ראש הממשלה שלנו שעושה הכל מהכל שנצא מהבוץ, השמאל רק תוקף ומפגין אתם בכלל חושבים שזה מזיז לביבי כל ההפגנות האלה הם בקושי מנדט אז מי שחושב שביבי יתפטר בגלל כמה מפגינים אז הוא טועה, ואלה לא מפגינים אלה בני נוער שמחפשים צומת לב בתקשורת הכל דאוין. תתחילו להבין שצריך להיות בטוב וברע אם ההממשלה ולא רק שטוב, ולקבל את תוצאות הבחירות אין מה לעשות זהת דמוקרטיה.
  סגור
 • 16.
  איזו מדינה מסוכסכת מפולגת ומשוסעת אם עצמה
  .יהודי. 10/2020/19
  הגב לתגובה זו
  1 0
  .333.55.
  סגור
 • 15.
  גם מרדכי רחמים הלוחם מבקש מbb להתפטר
  הכתובת על הקיר 10/2020/19
  הגב לתגובה זו
  0 1
  מרדכי רחמים שהיה עם bb ההשתלטות על סבנה, ושאומר שהוא אוהב את bb ...מבקש דורש מbb להתפטר, לטובתו ולטובת המדינה
  סגור
 • 14.
  לגמד
  דודו 10/2020/18
  הגב לתגובה זו
  1 0
  אייל הפעם קיבלת וואחד וולה לפרצוף,ועוד ממי
  סגור
 • 13.
  הגמד (ל"ת)
  דודו 10/2020/18
  הגב לתגובה זו
  0 0
  סגור
 • 12.
  נמאס
  מיקי 10/2020/18
  הגב לתגובה זו
  1 0
  נמאס לקרוא על ברקוביץ מיהו בכלל היה שחקן כדורגל בקנה מידה ישראלי גדול ומאז ישמחו רק פה גדול נמאס לשמוע אותו ולקרוא את דבריו יש לו תכנית מי שרוצה שיתפה בתכנית שלו ושל אופירה וכל השאר לא מעניין ובחיים לא יהיה מאמן נבחרת ישראל כי מעבר ליכולת שגם אין לו זו דמות ייצוגית ועל ברקו הדבר האחרון שאפשר לומר שהוא דמות ייצוגית וחינוכית
  סגור
 • 11.
  ברקוביץ (ל"ת)
  יונתן 10/2020/18
  הגב לתגובה זו
  1 0
  סגור
 • 10.
  מירי מסומנת אצל שרה
  Yl 10/2020/18
  הגב לתגובה זו
  0 1
  הנזק שהמיץ של הזבל מ קרית גת גרמה ל תנועה בלתי הפיך זה כמובן נותן השפעה ישירה על בלפור לכן מרק בעליה רגב לפי הקרוב
  סגור
 • 9.
  עוד עילג שמאיים (מגיב מס' 1)
  עמר 10/2020/18
  הגב לתגובה זו
  1 0
  מבטיח להפסיק "לעסות" בושות (עיסוי עושים במכון לא בבושות), ו"עישית" (מה זה? בת קטנה של עש?) אומר לך שבעידן בו ההנהגה מתנהגת כמו מלווים בשוק השחור אבל מדברת בתקשורת כמו סוכן ביטוח מלוקק התוכנית של אופירה שמחזיקה מעצמה וברקו השועל העממי קולעת לפחות בזה שהיא מגרה את המראיין לתת תשובה מהבטן ולא מהלשון שתקועה ב.... תבדוק מי באמת לא נותן לענות (רמז: הוא שמן והשם שלו בספרדית זה "תליין") ועזר כנגדו פוסיקאט שגם את המיאו שלו לא שומעים (זה בסדר בשביל זה משלמים לו).
  סגור
 • 8.
  אופירה
  רון 10/2020/18
  הגב לתגובה זו
  1 0
  שמענו מספיק על ילדותה בקרית גת אז יאללה תעלמי מהשטח דטן
  סגור
 • 7.
  "רמת שיח"
  תגובה למחשבה 10/2020/18
  הגב לתגובה זו
  1 0
  זה משגע אותי שהם מדברים על "רמה" אבל שמתם לב איך אופירה אמרה ... שביבי דואג לתחת שלו ? אז מי פה מדבר על רמה מיייי? איףףף כמה נמוך אפשר לרדת כמה! להם מותר להתבטא באופן הכי נמוך להתלהם, להשפיל, להעלב, לצעוק, וכו....אבל למרואיין הם לא יתנו לו לדבר נמאססססס הלוואי זהתכנית הזאת תעוף מהמסך
  סגור
 • 6.
  מעניין מי היה היועץ החכם שהפך אותם ליקירי השמאל בישראל! (ל"ת)
  אסטרטגיה של שמאל 10/2020/18
  הגב לתגובה זו
  1 0
  סגור
 • 5.
  המשסה והמפלג הגדול ביותר, ושותפתו אופירה ועוד מטיף. (ל"ת)
  בושה 10/2020/18
  הגב לתגובה זו
  1 0
  סגור
 • 4.
  מצעת מי יתנצל
  יום כיפור 10/2020/18
  הגב לתגובה זו
  1 0
  ברקו הם אתה מתנצל אתה ליצןןןןןןןן חצר
  סגור
 • 3.
  רקב
  איתן 10/2020/18
  הגב לתגובה זו
  0 1
  מירי רקב בושה וחרפה שאנחנו האזרחים משלמים את המשכורת של האדם הדוחה הזה. היא חסרת הבנה ותרבות טיפשה וסתומה שביבי מסובב אותה על האצבע שלו הפה שלה מסריח יותר מביוב ביב
  סגור
 • 2.
  מירי רגב שיקרה: הבטיחה שהוא עומד להתנצל בשידור
  צפריר קראדי 10/2020/17
  הגב לתגובה זו
  33 3
  אמינות של אלכוהול מזוייף. רגילים.
  סגור
 • 1.
  אופירה וברקו
  צופה 10/2020/17
  הגב לתגובה זו
  13 26
  צריך לא לצפית בערוץ 12 עד שהתכנית שלהם תרד מהמסך. כל פעם מחדש יש סיפור עם מישהו שמתראיין בתכנית. תכנית עם רמה נמוכה מאוד שעטסה בושות. לא נותנים לדבר רק משמעים את עצמם נכנסים בדברי המרואיינים. בקיצור צריך להוריד אותה מהמרקע.עד שהיא תרד אני עישית לא אצפה בערוץ 12
  סגור
 • צדק ומשפט
  ברק 10/2020/19
  הגב לתגובה זו
  0 0
  רק ערוץ 20 היודו נאצי
  סגור
 • בבקשה אל תעשה לנו את זה
  דן 10/2020/18
  הגב לתגובה זו
  0 0
  מוזמן לחזור לחור שממנו יצאת
  סגור