מינויים

מינוי בכיר בביטוח הלאומי: "אחד התפקידים החשובים בחברה הישראלית"

לאחר שהצטרף לביטוח הלאומי בשנת 2010 ועבר בארגון כברת דרך ארוכה ומשמעותית, היום מונה צביקה כהן לאחד התפקידים הבכירים בארגון, מ"מ למנכ"ל, תפקיד שהוגדר על ידי שר העבודה כ"אחד החשובים בחברה הישראלית"
מערכת ice | 
ביטוח לאומי (צילום shutterstock, Magma Images)
שר העבודה והרווחה, יואב בן צור, מינה היום (ראשון) את צביקה כהן למ"מ מנכ"ל הביטוח הלאומי. כהן עובד מעל ל-14 שנים בביטוח הלאומי וכיום הוא מכהן כסמנכ"ל משאבי האנוש של הארגון. 
בשנת 2010 החל כהן לעבוד בביטוח הלאומי כראש אגף אזרח ותיק במטה הראשי (הנהלה) של הארגון, וכחלק בלתי נפרד מתפקיד ניהל יותר מ-15 מיליארד שקל  והיה שותף בהליכי חקיקה, כתיבת חוזרים ונהלים לכל עובדי התחום בפריסה ארצית, הכשרת העובדים והדרכתם. 
במקביל ניהל כהן את אגף ביטוח נפגעי עבודה שתקציבו היה מעל ל-4.3 מיליארד שקל והיה אחראי על פרויקטים רוחביים. משנת 2016 צביקה כהן החל לצבור ניסיון לא רק בעבודת מטה אלא גם בשטח, בסניפים, כאשר החל לנהל את סניף מרחב יפו, בת ים ותל אביב-דרום וניהול צוות העובדים המטפלים בציבור באופן פרונטלי וישיר הן במתן גמלאות והן בהיבטים של ביטוח וגבייה".
 
כיום, כהן מכהן כסמנכ"ל משאבי אנוש של הארגון ותחתיו 3 אגפים: משאבי אנוש, הדרכה וארגון ושיטות שמקדם ארגון וייעול תהליכי העבודה, ועידוד למצוינות בהתאם לתפוקות. כהן נשוי ואב ל-3, בעל 4 תארים: תואר ראשון בלימודי מזרח תיכון, תואר ראשון ושני במשפטים, ותואר שני נוסף במינהל ציבורי וביקורת פנימית וציבורית מאוניברסיטת בר אילן. כאמור, ועדת המינויים של הביטוח הלאומי הסכימה פה אחד על התאמתו של צביקה כהן כמ"מ מנכ"ל הביטוח הלאומי ולאחר מכן ועדת דותן אישרה את התאמתו לתפקיד. 
שר העבודה, יואב בן צור: "אין ספק שניסיונו של צביקה הן כמנהל בתפקידים שונים במטה הניהולי והן ניסיונו בסניפים, עם נגיעה ישירה לקהילה מהווה רובד חשוב במיוחד בעת הזו. תפקיד מנכ"ל הביטוח הלאומי הוא אחד החשובים בחברה הישראלית ובחירת המועמד המתאים ביותר לתפקיד היא תהליך מורכב שאינני מקל בו ראש ואפקיד אותו ביידי האדם המתאים ביותר. צביקה כהן הוא אדם מנוסה, חדור מוטיבציה ומבין את השליחות הציבורית והחמלה שצריך בארגון כמו הביטוח הלאומי ואני סמוך ובטוח שהוא ימלא את תפקידו על הצד הטוב ביותר עבור המוסד ועבור הציבור כולו". 
מ"מ מנכ"ל הביטוח הלאומי, צביקה כהן: "מעל לעשור אני קם כל בוקר בתחושת שליחות בעשייה הציבורית החשובה שקיימת בביטוח הלאומי ונועדה להבטיח את הזכויות החברתיות של הציבור הישראלי. אני מודה על האמון שקיבלתי משר העבודה יואב בן צור ומקבל את המושכות כמ"מ מנכ"ל בחרדת קודש ומתוך ידיעה ברורה שהביטוח הלאומי הוא גוף חזק ומתפקד עם לב פועם, עם מנהלים חזקים ועובדים חרוצים שרואים בעבודתם, במיוחד בעת הזו, משימה חברתית ולאומית שנועדה לתת מענה לכל מי שזקוק לכך בשירותיות, חמלה ומקצועיות".
תגובות לכתבה(0):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה