מינויים

סער זכריש, ממפתחי אפליקציית Bit, ימונה למנכל חברת הפינטק bizi

חברת הפינטק bizi מסכמת פיילוט מוצלח ונערכת לצמיחה מואצת עם גיוס מכשיר

חוב של 50 מיליון ש''ח ומינוי סער זכריש למנכ''ל

מערכת ice | 
סער זכריש, מנכ''ל Bizi (צילום מרב רביץ מושל)
החברה, שמאחוריה עומדים כמה מהשחקנים הגדולים בתחום, ביניהם Bluevine, הפועלת בעשור האחרון בארצות הברית כבנק דיגיטלי לעסקים קטנים ובינוניים, קבוצת הפניקס וחברת אורשי, מחלוצות האשראי החוץ בנקאי בישראל, הביאה לארץ את הטכנולוגיה המתקדמת של Bluevine והחלה לפעול בינואר השנה לאחר שקיבלה רישיון נותן אשראי מורחב מרשות שוק ההון ביטוח וחיסכון ולאחר שהשלימה גיוס seed של 7.5
מיליון דולר.

כעת, מסכמת החברה חמישה חודשי פעילות במסגרת פיילוט מוצלח עם לקוחות ושותפים נבחרים, ונערכת להאצת קצב הרחבת הפעילות עם מכשיר חוב המאפשר לממש את תוכניות הצמיחה ולשרת את הביקוש מצד הלקוחות. מכשיר החוב ניתן ע''י הפניקס ואורשי ונמצא בהליכי אישור סופיים שצפויים להסתיים בימים הקרובים.
החברה מציעה קווי אשראי של עד 500,000 ₪ לעסקים קטנים ובינוניים בתהליך 100% דיגיטלי, מהיר ומיידי. קווי האשראי מציעים אלטרנטיבה מהירה, ללא עלות וללא התחייבות, לכל עסק שמחזיק מסגרת בבנק.
במסגרת התהליך יכול בעל העסק להגיש בקשה תוך 10 דקות, לקבל הצעה ולחתום על ההסכם, ואף למשוך את הכסף לחשבון העסק באותו יום. כל זאת - מבלי לקום מהכיסא.
במסגרת ההיערכות למימוש יעדי הצמיחה של החברה מינה דירקטוריון החברה את סער זכריש למנכ''ל, במקום עידו לוסטיג אשר ימשיך ללוות את החברה בתחומי החיתום, האוטומציה וניהול הסיכונים.
זכריש הצטרף לחברה בתחילת השנה כ-Chief Operating Officer לאחר שמילא שורה של תפקידי ניהול בכירים בבנק הפועלים, ביניהם הוביל, כמנהל אגף הדיגיטל של הבנק, את האסטרטגיה, הפיתוח והניהול של מערך השירותים הדיגיטליים ללקוחות הבנק לרבות פיתוח אפליקציית bit. לבנק הצטרף לאחר 6 שנים בחברת הייעוץ McKinsey כבוגר Wharton MBA.
תגובות לכתבה(0):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה