מינויים

בן 33 בלבד: הכירו את המשנה למנכ"ל החדש של דוראל אנרגיה

יוני חנציס, בוגר תואר ראשון ושני בהצטיינות במשפטים מטעם אוניברסיטת תל אביב. בשנתיים האחרונות, כיהן  חנציס כמנהל מחלקת הפיתוח העסקי והסחר בחשמל
מערכת ice | 
יוני חנציס (צילום מיכה לובטון)
דוראל אנרגיה מודיעה על קידומו של עו"ד יוני חנציס למשנה למנכ"ל החברה. בשנתיים האחרונות, כיהן חנציס כמנהל מחלקת הפיתוח העסקי והסחר בחשמל והוביל עסקאות אסטרטגיות משמעותיות לחברה. טרם לכן, שימש כסמנכ"ל פיתוח עסקי בחברת ההייטק Profit וכעורך דין במשרד עורכי הדין ש. הורוביץ ושות'. חנציס (33), בוגר תואר ראשון ושני בהצטיינות במשפטים מטעם אוניברסיטת תל אביב.
יקי נוימן, מנכ"ל קבוצת דוראל: "התקופה הקרובה מאופיינת בתנופת הקמות פרויקטים בארץ ובעולם, לצד קידום אספקת החשמל הירוק בישראל. הצטרפותו של יוני למטה החברה תאפשר להעצים את פעילות החברה בישראל ומחוצה לה, ולהמשיך ביישום אסטרטגיית הצמיחה של דוראל. המינוי של יוני ממשיך את הקו בו דוגלת דוראל, של טיפוח וקידום העובדים בתוך החברה. בתקופת עבודתו בדוראל, יוני הוביל בהצלחה תהליכים משמעותיים והרחיב את מחלקת הפיתוח העסקי ואני סמוך ובטוח שיעשה חיל גם בתפקידו החדש".
יוני חנציס, המשנה למנכ"ל דוראל אנרגיה: "דוראל נמצאת בהליך צמיחה יוצא מן הכלל בגזרות מגוונות ברחבי העולם. יותר מהכל, דוראל מהווה בית חם לאנשים המצוינים שעובדים בה, וההון האנושי שמרכיב את החברה הוא המפתח ב-ה' הידיעה להצלחתה. אני שמח על ההזדמנות להמשיך לקדם את דוראל אל עבר יעדיה. נמשיך לשמר את חדוות העשייה, רוח החדשנות, והגישה היזמית שמאפיינת כל כך את החברה".
תגובות לכתבה(0):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה