נדל"ן ותשתיות

זו החברה שהכריזה על תום השיווק בפרויקט הבוטיק בשפלה

קבוצת אלמוג מדווחת על סיום השיווק בפרויקט "אלמוג מרום ראשון". המחירים בפרויקט עלו בכ-5% במהלך תקופת השיווק והוא צפוי להתאכלס בעוד כחצי שנה. ובכמה נמכר מיני פנטהאוז בפרויקט?
מערכת ice |  1
מרום ראשון (צילום קבוצת אלמוג)
קבוצת הנדל"ן אלמוג הודיעה על סיום שיווק פרויקט "אלמוג מרום ראשון", שאותו בונה החברה בימים אלה בראשון לציון. זאת לאחר שכל דירות הבניין נמכרו בתוך תקופה קצרה של כחצי שנה.
הבניין, אשר בו 25 דירות ב-7 קומות, נבנה במסגרת עסקת קוצימבינה ברחוב נירים בשכונת מרום ראשון, שווקו 15 דירות לציבור הרחב, ו-10 דירות נוספות צפויות להימסר לבעלי הקרקע. בנייתו של הבניין מצויה כיום בעיצומה, והוא צפוי להתאכלס בעוד כחצי שנה.
על אף תקופת השיווק הקצרה, מגמת עליית המחירים לא פסחה על הפרויקט, והורגשה היטב במחירי העסקאות שנחתמו עם עלייה של כ-5% במשך זמן שיווק הפרויקט. כך למשל  עסקה שנחתמה בתחילת השיווק של הפרויקט עבור דירת מיני פנטהאוז בשטח 160 מ"ר בנוי ומרפסת של 50 מ"ר, אשר נמכר בסך של 3.75 מיליון שקלים, מחיר אשר כבר לא ניתן למצוא כיום עבור נכס מסוג זה בשכונה.
שכונת מרום ראשון היא שכונה חדשה, הנחשבת לאחת השכונות המבוקשות במזרח העיר, בעיקר בקרב משפחות צעירות ומשפרי דיור. זאת, בשל כמות השטחים הירוקים הגדולה בסביבתה, וקרבתה ל"פארק עברית". עוד נהנית השכונה מקרבה לצירי התנועה הראשיים, ובעיקר מיציאה מהירה לכביש 44 המוביל לתל אביב. הפרויקט הנוכחי נבנה במגרש האחרון בשכונה ומשלים את בנייתה. עבור קבוצת אלמוג מדובר היה בפרויקט שישי בשכונה, לאחר חמישה בניינים שבנתה בה הקבוצה בשנים 2010-2013.

לדברי רקפת להב, סמנכ"לית השיווק בקבוצת אלמוג: "מרום ראשון היא שכונה חדשה יחסית שאוכלסה וצמחה בתחילת העשור הקודם ונהנית מביקושים גבוהים. אלמוג מרום ראשון הוא פרויקט בוטיק בשכונה, מלכתחילה היה מדובר במלאי מצומצם ומבוקש, ולא הופתענו מהשיווק המהיר של הדירות".
את שיווק הפרויקט ביצעה חברת אינהאוס שיווק נדל"ן. רז שרייבר, מנכ"ל ובעלים משותף בחברה: "מרום ראשון הוא פרויקט לא שגרתי בנוף הבניה החדשה של אזור המרכז, אשר בו רוב הפרויקטים כיום כוללים מספר בניינים ועשרות או מאות דירות. כאן מדובר היה בבניין, בעל מספר מועט יחסית של דירות, בלב שכונה שקטה ומשפחתית. משך הזמן הקצר שבו שווק הפרויקט ממחיש את הביקוש הרב שיש היום בציבור לסגנון המגורים הפשוט והשקט הזה".
תגובות לכתבה(1):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 1.
  הפמפום היומי
  המפמפם 01/2022/25
  הגב לתגובה זו
  0 0
  בחסות..
  סגור