נדל"ן ותשתיות

אפריקה ישראל מוכרת נכסים בירושלים, כמה תרוויח מהעסקה?

אפריקה ישראל מגורים מכרה את שטחי התעסוקה בפרויקט סביון VIEW בהיקף כספי של כ-82 מיליון שקל
מערכת ice |  1
מיכה קליין מנכ"ל אפריקה ישראל מגורים (צילום שירן כרמל הדמיה אול אין)
אפריקה ישראל מגורים מכרה את שטחי התעסוקה בפרויקט סביון VIEW בירושלים, הנפרסים על פני כ-4,800 מ"ר, בעלות של כ-82 מיליון שקל. כאשר החברה צפויה לרשום בגין העסקה רווח נקי בסך כ-30 מיליון שקל.
פרויקט סביון VIEW הינו פרויקט יוקרה של אפריקה ישראל מגורים, הממוקם בין הרחובות המרכזיים יפו ורחוב הנביאים המבוקש. הפרויקט כולל בניין בן 27 קומות, המיתמר ל-100 מטר גובה, הגבוה ביותר באזור, ובו 194 דירות יוקרה של 2-4 חדרים ופנטהאוזים, מבנה המגורים, אשר יאוכלס לקראת סוף השנה הקורבה, כולל גם מרפסת גן ענקית בקומה ה-21 ומועדון דיירים.
בנוסף, כחלק מהפרויקט ומעירוב השימושים הכולל דיור, משרדים ומסחר, נבנה גם בניין משרדים ומסחר בן 8 קומות, אשר יחובר בגשר לקומה ה-10 של מבנה המגורים ויוביל למרפסת גג לשימוש הדיירים.

מיכה קליין, מנכ"ל אפריקה ישראל מגורים: "פרויקט סביון VIEW הינו פרויקט יוקרה ייחודי בנופה של ירושלים, והוא מצטרף לפרויקטים הרבים שלנו בבירה, כמו הרב קוק, חצר הנביאים, סביוני ארנונה וסביוני ארנונה בוטיק, סביוני קטמון החדשה, פרויקט דיור להשכרה בסביוני מורדות ארנונה ורבים נוספים".
"בניית עירוב שימושים המאפיינת מאוד את הפרויקטים שלנו כוללת מגורים לצד משרדים, מסחר ותעסוקה, ובדרך זו מאפשרת יותר ויותר מרכזים ומקומות תעסוקה גם במרכזי הערים ולא רק במעגלים סביב. נמשיך לפעול לאיתור הזדמנויות עסקיות נוספות בכלל ובפרט בירושלים, התורמות באופן ניכר להתפתחות ולצמיחת החברה".
תגובות לכתבה(1):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 1.
  חברה פח לא אמינה (ל"ת)
  חיים 07/2022/18
  הגב לתגובה זו
  0 0
  סגור