נדל"ן ותשתיות

נשיאי ומנכ"לי קרנות נדל"ן מהגדולות בעולם מתייצבים לצד ישראל

בכירי קרנות נדל"ן מהגדולות בעולם, המייצגים השקעות בהיקף של למעלה מ-100 מיליארד דולר, הצהירו על תמיכתם בישראל בשעתה הקשה. אסף רוזנהיים, דירקטור בפרופימקס שיזמה את נוסח המכתב: "הצהרה תקדימית שמשקפת את עוצמתה של ישראל בזירה הפיננסית הגלובלית. זהו גם צו 8 לציבור המשקיעים לבחון מי מנהל את כספם והאם הם ידידי אמת של ישראל"

מערכת ice |  1
אסף רוזנהיים, דירקטור בפרופימקס (צילום אייל טואג)
פרופימקס, הפעילה זה כשלושה עשורים בהשקעות נדל"ן בחו"ל, רתמה את קשריה העסקיים עם שורה של בכירי קרנות נדל"ן מהגדולות בעולם, המייצגים השקעות שבוצעו בהיקף של למעלה מ-100 מיליארד דולר, והפיצה מכתב במסגרתו הצהירו מנכ"לי ונשיאי הקרנות על תמיכה מלאה במאבקה של ישראל להגנה על ביטחונה וחיזוק החוסן האזרחי. 
המכתב זכה לתמיכה גורפת מצד בכירי החברות, שהתייצבו באופן מוחלט לצד ישראל והצהירו על הכרה בזכותה המלאה של ישראל לשמור על ביטחונה, אזרחיה וגבולותיה. בין התומכים, נמנים רוס אפל, ממייסדי The Praedium Group, בנג'מין אדאמס, מנכ"ל Ten Capital, פטר מיירגן, מנכ"ל Taurus, דיויד קסטילייה, נשיא GenCap, חואן ווילוס, מייסד 20JV, דיויד פרייסיר, מנכ"ל Paredim, סטפן קוואזו, מנכ"ל Pearlmark, דיויד סונגי, יו"ר ומנכ"ל Songy Highroads, ארתור פריי, מנכ"ל Spaulding&Syle, ג'רמי סאלזברג, שותף ב-SHC, ביק באופני, שותף ב-Greenridge, מקס שרקנסקי, מייסד-שותף ב-Trion ואחרים. 
היוזמה מגיעה ברקע המגמה הגוברת מצד מוסדות אקדמאיים בחו"ל וגופים פיננסיים בעולם שמתחו ביקורת קשה על פעולותיה של ישראל, כשחלקם אף הביעו תמיכה במעשי הזוועה שביצע ארגון הטרור. בפרופימקס ציינו כי נאמנות השותפים העסקיים נמדדת בייחוד בעתות אלה ונועדה לוודא כי שיתוף הפעולה העסקי נשען קודם כל על יחסי אמון וערכים משותפים, המבטיחים כי כספי הקרנות שמנהלת פרופימקס נמצאים רק אצל גופים שהם ידידי אמת של ישראל. 
 
במכתב צוין כי "ישראל נמצאת בימיה האפלים ביותר ובנקודה מאתגרת ומסוכנת לעתידה. בייחוד כעת, נדרשת תמיכה מלאה ובלתי מסויגת במאבק על ביטחונה". ההצהרה, שמתארת גם את הטבח הנורא בתושבי עוטף עזה, נחתמה במסר כי נדרש להילחם בידיעות כזב המופצות בעולם באשר לישראל ובהבטחה מצד שותפיה של פרופימקס להמשיך לתמוך באופן חד-משמעי במאבקה הצודק של ישראל.  
אסף רוזנהיים, דירקטור בפרופימקס: "זו הצהרה תקדימית של בכירי גופי הנדל"ן בעולם שמוכיחה את עוצמתה של ישראל ושל פרופימקס, כחברה ישראלית, בזירה הפיננסית הגלובלית. החלטנו להעמיד את רשת הקשרים שלנו לטובת מאמצי הסברה עולמיים ולרתום את צמרת מנהלי ההשקעות בנדל"ן בעולם, שחלקם נמנים על שותפיה של פרופימקס כבר עשרות שנים, כדי לחלוק את התמיכה שלהם בישראל באופן פומבי, בייחוד בעת משבר בטחוני מהחמור בתולדות המדינה. היום יותר מתמיד, חשוב שציבור המשקיעים בישראל ידע האם מי שמקבל ממנו מנדט כלכלי ומנהל את כספו גם עומד לצד ישראל בשעותיה הקשות. ננצח בשדה הקרב אבל אסור שנפקיר בדרך את הזירה הכלכלית. זהו צו 8 לכל ציבור המשקיעים לבחון מי מנהל את כספם והאם הם ידידי אמת של ישראל".
תגובות לכתבה(1):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 1.
  עלו והצליחו נאמני ישראל (ל"ת)
  YTTY 11/2023/07
  הגב לתגובה זו
  1 0
  סגור