מדדים ומחקרים

הבחירות באלעד: ישראל פרוש מאבד גובה, נציג ש"ס מפתיע

דרמה בבחירות לאלעד: נציג ש"ס זוכה לתמיכה מפתיעה מ'הפלג הירושלמי' שחתם הלילה על הסכם עם יהודה בוטבול, על תמיכה בו במרוץ לראשות העיר. האם אלה הקולות שחסרים לנציג ש"ס כדי להדיח את ראש העיר המכהן?
דוד זולדן | 
מאיר פרוש אריה דרעי (צילום ללא קרדיט)
הבחירות באלעד: האם ראש העיר ישראל פרוש צריך לדאוג נוכח התמיכה המתהדקת סביב מועמד ש"ס?
מועמד מפלגת ש"ס יהודה בוטבול, זכה לשתי תמיכות משמעותיות, בתחילת השבוע, הודיע האדמו"ר מויז'ניץ על תמיכה רשמית בו, והלילה - בשעה 02:30, נחתם הסכם גם עם נציגי 'הפלג הירושלמי' בעיר.
אין מדובר בתמיכה שולית שהרי קהילת 'הפלג' מונה קרוב ל-1,300 בעלי זכות בחירה ופרוש בבחירות הקודמות ניצח בעיר בהפרש מאות קולות בלבד כך שהכל נזיל.
 
יצוין, כי בשבועות האחרונים, הופעלו לחצים על 'הפלג הירושלמי', גם מצד ישראל פרוש, אך לבסוף מנהיג המפלגה, הגאון רבי אשר דויטש, הכריע לחתום עם מועמד ש"ס וזאת למרות הטענות שעלו בנושא "יידישקייט".
מי שחתם על ההסכם, הוא יו"ר בני תורה המקומי של 'הפלג' באלעד, בנימין מינצר, שאף התחייב כי 'הפלג' יפעלו בצורה אקטיבית לטובת יהודה בוטבול וכבר במוצ"ש הקרוב ייפתח מטה.
ובתוך כל דרמה בבחירות לאשדוד: מקורבו של יו"ר ש"ס דרעי, היועץ ברק סרי, הודיע במפתיע כי החליט לחבור למועמד אחר לראשות העיר וזאת אחרי שגיבש תמיכה רחבה של הגוש החרדי בעיר. סרי, חתם על הסכם רוטציה עם סגן ראש העיר ויו״ר סיעת ׳אשדוד יחד׳ באשדוד שמעון כצנלסון הנחשב ליריב מר של המגזר החרדי בעיר ומייצג את העולים מחבר העמים באשדוד, ונחשב מקורבו ואיש מפלגתו של אביגדור ליברמן.
תגובות לכתבה(0):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה