מדדים ומחקרים

כך נמנע תאונות עבודה: המוס"ל וארגון מעגלי צדק בקמפיין בטיחות חדש

המוסד לבטיחות וגהות בשיתוף ארגון "מעגלי צדק" יוצאים בקמפיין חדש להגברת המודעות והמעורבות האזרחית למניעת תאונות עבודה בישראל, זאת באמצעות דיווח למוקד קו החיים המתריע מפני הפרות בטיחות באתרי בנייה
מערכת ice | 
מניעת תאונות עבודה (צילום המוס"ל יח"צ)

בטיחות בעבודה, פיקוח נפש: המוסד לבטיחות ולגהות בשיתוף פעולה חדש עם ארגון 'מעגלי צדק' למען מניעת תאונות העבודה בישראל באמצעות דיווח של אזרחים על הפרות בטיחות באתרי בנייה במוקד הלאומי 'קו החיים'.

המוקד הלאומי קו החיים הוקם בשנת 2019 ובמסגרתו מדווחים אזרחים על הפרות בטיחות באתרי הבנייה השונים בישראל. הדיווחים מתקבלים למוקד ומדריכי המוס"ל מגיעים אל אתר הבנייה על מנת לאבחן את הסיכונים ולבצע יחד עם המנהל חניכה למזעור הסיכונים והדרכות בטיחות באתר.
ארגון 'מעגלי צדק' הוא ארגון המקדם שיח יהודי-חברתי בציונות הדתית ובחברה הישראלית. הארגון קורא להגברת המעורבות החברתית ברוח מוסר הנביאים ופועל בדרכים שונות להטמעתה וליצירת מקום מרכזי לה במדינה ישראל ובקרב שומרי המצוות בה.ד"ר מיקי וינקלר, מנכ"ל המוס"ל: "תאונות העבודה באתרי הבנייה הפכו זה מכבר לרעה חולה. אנו במוסד לבטיחות ולגיהות נוקטים במגוון יוזמות על מנת להגביר את ההסברה והידע למניעת תאונות עבודה, לחדד את נהלי הבטיחות ולעשות הכול על מנת לצמצם את הפגיעות ותאונות העבודה ככל הניתן. שיתוף הפעולה הנוכחי נועד לרתימת עוד ועוד אזרחים לפעילות יזומה ולערנות בכל הנוגע לתחום הפרוץ של הפרות הבטיחות. אנו משוכנעים ומקווים כי שיתוף הפעולה יניב את התוצאה המיוחלת לו, כי אנו במוס"ל מאמינים שלכל עובד ועובדת במדינת ישראל הזכות לחזור הביתה מהעבודה בריאים וללא פגיעות"

תגובות לכתבה(0):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה