תיירות

נתב"ג פתוח לטיסות: זה מה שיקרה במהלך היום

במהלך היום יעברו בנמל התעופה בן גוריון כ-16,100 נוסעים ב- 106 טיסות בינלאומיות נכנסות ויוצאות
מערכת ice | 
המראות מנתב"ג (צילום פלאש 90/ יוסי אלוני)
רשות שדות התעופה הודיעה כי נמל התעופה בן גוריון ממשיך בפעילות השוטפת שלו ופתוח להמראות ונחיתות. היום (שני) ה-20/11, יעברו בנמל התעופה בן גוריון כ-16,100 נוסעים ב- 106 טיסות בינלאומיות נכנסות ויוצאות.
מתחילת המלחמה (7/10) ועד היום נכנסו ארצה כ-414,000 ישראלים. ברשות שדות התעופה ממליצים לנוסעים לעקוב אחר לוח הטיסות העדכני באתר האינטרנט של רשות שדות התעופה ואצל חברות התעופה.

במקביל, בתלונות שהתקבלו במועצה הישראלית לצרכנות, בכתב ובאמצעות קו החירום הטלפוני שנפתח עם פרוץ המלחמה, עולה חשש כי מספר סוכנויות נסיעות משתמשות בציבור הצרכנים כבני ערובה "כלכליים" בסירובן להשיב לצרכנים את כספם לאחר שהטיול או הטיסה בוטלו.
לאור התלונות ואופיין, המועצה הוציאה פניה דחופה להתאחדות סוכני הנסיעות, וביקשה לחסל כל ניסיון של ניצול פערי הכוחות בין סוכני הנסיעות לבין ציבור הצרכנים ולמנוע מסוכני הנסיעות להשתמש בפרקטיקות ללא הוגנות צרכנית בעיקר בעת מלחמה. מהתלונות שהועברו להתאחדות סוכני הנסיעות מתבהרת תמונה עגומה לפיה יש סוכנויות המסרבות להשיב כסף, ומציעות בניגוד לחוק, שוברים לרכישה עתידית. חלק מהסוכנויות גובות דמי ביטול של מאות שקלים.
תגובות לכתבה(0):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה