רכב

מהפכה בחניות בתל אביב: היכן יוקם חניון רובוטי חדש?

פרקומט זוכה בחוזה הגדול והיוקרתי ביותר בתולדות החברה ונכנסת לתחום חדש - תקים חניון רובוטי ראשון לשימוש ציבורי בחניון "בוגרשוב" בתל אביב, שיכלול 224 מקומות 
מערכת ice | 
צילום באדיבות פרקומט
חברת פרקומט העוסקת בתכנון, פיתוח, אספקה, הרכבה ושירות של מתקני חניה מכניים ורובוטיים בישראל ובעולם מתכבדת להודיע על זכייתה במכרז של אחוזות החוף בע"מ לתכנון, הקמה ותחזוקה של מערכת חניה אוטומטית בחניון "בוגרשוב", תל אביב-יפו, ל-224 מקומות חנייה. 
בימים הקרובים צפויה החברה לחתום על חוזה ההתקשרות ולהמציא מסמכים נדרשים ע"פ תנאי המכרז. הזכייה במכרז זה, מהווה אבן דרך משמעותית בצמיחת והתפתחות החברה וכן מהווה סמן ברור לביסוס מעמדה של החברה כמובילת שוק.
לדברי גיורא נוה, מנכ"ל החברה: "זכינו היום במכרז המשמעותי ביותר שידעה החברה מעת הקמתה, הממצב אותנו כחלוצים בכמה פרמטרים – הראשונים להקים בישראל חניון רובוטי לשירות הציבור והראשונים להקים ולנהל חניון בסדר גודל, שטרם נראה כמותו בארץ.
 
זוהי הבעת אמון אדירה עבורינו. זכייתנו במכרז מדגישה כי פרקומט היא החברה המובילה והאמינה ביותר בתחומה בישראל כיום. הבחירה בנו אינה מקרית, אנחנו בפרקומט פועלים ללא לאות להרחבת סל הפתרונות והיכולות שלנו, תוך הסתכלות על המגמות בעולם בתחום. אנחנו מצויידים בפתרונות החדשים ביותר בתחום החנייה הרובוטית ומוכנים להתמודד עם אתגרים מסובכים".
עוד מוסיף נוה: "מתקני החניה הם אינם מותרות, אלא צורך של ממש בניהול עירוני אפקטיבי. הבחירה בפתרון של חניון רובוטי לשימוש הציבור, מדגישה את ההבנה של העיריות והרשויות בצורך בפתרונות מתקדמים למחסור בחניה לציבור הדיירים ומבקרי הכרך, כמו גם, את המגמה של מעבר מחניונים ציבוריים סטנדרטיים בגובה פני הקרקע לחניונים תת קרקעיים המנוהלים בצורה חכמה ויעילה. בכך מקדם המכרז את הפוטנציאל הרב שבתחום החניה הרובוטית, שלמעשה לא שייך רק להתחדשות עירונית וליזמי נדל״ן פרטיים, אלא גם לרשויות המוניציפליות ולניהול עירוני מיטבי.
פרקומט מובילה את מהפכת החניה הרובוטית בכמות הפרויקטים שביצעה ובניסיונה. הבחירה בפרקומט לביצוע והקמת המתקן בפרויקט זה, כמו גם בחירתה של החברה להקמת חניונים רובוטיים גדולים נוספים, בפרויקטים אחרים של החברה אשר נמצאים כבר בביצוע, מהווה הכרה ברורה במובילות החברה, במקצועיותה ובאיכות מוצריה. אנחנו מודים לעיריית תל אביב ולחברת אחוזות החוף על האמון בנו ומתחייבים להמשיך לפעול במסירות למען לקוחותינו ולרווחתם".
תגובות לכתבה(0):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה