רכב

רכבת ישראל עושה שינוי חריג: אלו התחנות החדשות שייפתחו מחר

תחנות רמלה, פאתי מודיעין ומגדל העמק כפר ברוך תיפתחנה לשירות. תדירות הרכבות בתחנת פאתי מודיעין (בקו מודיעין-ת"א-נהריה) תעמוד על שתי רכבות מידי שעה, לכל כיוון.  בתחנות רמלה ומגדל העמק כפר ברוך תעמוד על רכבת אחת מידי שעה, לכל כיוון
מערכת ice | 
רכבת ישראל (צילום פלאש 90/ יונתן זינדל, shutterstock)
רכבת ישראל פועלת בהתאם להנחיות משרד התחבורה וגורמי הבטחון ומודיעה על פתיחה מחדש של תחנות לצד הגברת תדירות בקו לבאר שבע, כאשר החל ממחר (ראשון) יתוגבר שירות הרכבות באופן הבא.
תחנות רמלה, פאתי מודיעין ומגדל העמק כפר ברוך תיפתחנה לשירות. תדירות הרכבות בתחנת פאתי מודיעין (בקו מודיעין-ת"א-נהריה) תעמוד על שתי רכבות מידי שעה, לכל כיוון.  בתחנות רמלה ומגדל העמק כפר ברוך תעמוד על רכבת אחת מידי שעה, לכל כיוון.
 
תעלה תדירות הרכבות בין ת"א לבאר שבע בשעות השיא בלבד (6:00-9:00, 16:00-19:00 בקירוב) וזו תעמוד על שתי רכבות מידי שעה, לכל כיוון. מאז תחילת הלחימה ולאורך כל השבועות האחרונים רכבת ישראל נתנה מענה רכבתי לצרכי העורף וכוחות הבטחון, ותגברה את תנועת הרכבות בסופי השבוע בהתאם להנחיות משרד התחבורה והגורמים המוסמכים.
הרכבת פעלה בלוח זמנים ייעודי, בתדירות נמוכה ובמספר מועט של תחנות על מנת לתת מענה תחבורתי במהלך סוף השבוע. כלל הרכבות שהופעלו לצד זמני יציאתן מהתחנות השונות פורסמו באתר האינטרנט של רכבת ישראל וביישומון. "אנו ממליצים להתעדכן בזמני הנסיעה ועדכונים נוספים כגון תחנות וכניסות שנסגרו לשירות באתר האינטרנט, היישומון או מוקד השירות הטלפוני במספר *5770".
תגובות לכתבה(0):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה