נדל"ן ותשתיות

רכבת ישראל עושה שדרוג מיידי: זה המהלך החריג שבוצע

עשרות עובדי חטיבת התשתיות של רכבת ישראל פועלים לשיקום מסילות באיזור אשקלון ושדרות, אשר נפגעו כתוצאה מנפילות ורסיסים במהלך השבועות האחרונים.
מערכת ice | 
תחנת רכבת (צילום רכבת ישראל)
החל משעות הבוקר המוקדמות היום (שלישי), עשרות עובדי חטיבת התשתיות של רכבת ישראל פועלים לשיקום מסילות באיזור אשקלון ושדרות, אשר נפגעו כתוצאה מנפילות ורסיסים במהלך השבועות האחרונים.
העבודה מתבצעת בעזרת כלים הנדסיים כבדים, לצד צוותי מסילאים, אנשי תקשורת ואיתות, לוגיסטיקה ומשגיחי בטיחות, אשר עובדים בהתאם להנחיות פיקוד העורף, ועם מיגון נדרש.
 
זהו קטע אחד מתוך מספר קטעי מסילה, אשר משוקמים בצורה הדרגתית ובתיאום העבודות עם גורמי פיקוד בעורף, ששיקומם יאפשר את שיפור הגמישות התפעולית של הרכבת באיזור הדרום, ובדגש על הגדלת נפח שינוע המטענים מנמל אשדוד והמסופים הלוגיסטיים הסמוכים אליו, אל כל חלקי הארץ, וחיבור מסילתי משופר וגמיש מבחינה תפעולית אל נמל חיפה.  בכך תתאפשר הגדלה של פעילות רכבת ישראל למאמץ הלאומי לחיזוק העורף, שינוע סחורות והסעת נוסעים, לצד סיוע בהיבטים שונים לצה"ל ומשרדי ממשלה נוספים.
מנכ"ל רכבת ישראל משה (שיקו) זנה ציין כי: "גם בעת הזו אנו ממשיכים לפתח את יכולות הרכבת, הן במגזר הנוסעים והן במגזר המטענים, ופועלים לתחזוקה של מסילות קיימות, לצד הנחה ופיתוח של מסילות חדשות, גם באיזור הדרום.  אני מביע הערכה רבה לעובדינו הפזורים במוקדים השונים, ובדגש על איזור הדרום, ותורמים להמשך התפקוד הרציף של הרכבת, לעיתים תחת אש".
תגובות לכתבה(0):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה