כסף וצרכנות

בדקו בחשבון הבנק עכשיו: ביטוח לאומי מחלק מענקים חדשים

הכסף נכנס. מי שעדיין לא קיבל את התגמול של חודש אוקטובר וכן מי שהתחיל לשרת בנובמבר ישולם לו התגמול באופן אוטומטי. אם לא קיבלתם את הכסף הבוקר, עליכם להגיש תביעה אישית באתר הביטוח הלאומי
מערכת ice | 
מענקים מביטוח לאומי (צילום shutterstock, Magma Images)
אחרי שבשבוע האחרון ביטוח לאומי מסר הבהרה לגבי תשלום תגמול מילואים עבור חודש נובמבר. משרתים ומעסיקים זוכים להקלה גם החודש כדי לקבל את המגיע להם ובסוף השבוע האחרון הוצג על ידי הבטח"ל אופן התשלום עבור חודש נובמבר. מהבוקר (ראשון) הכסף אמור להיות בחשבונות הזכאים.
תשלום למשרתים
מי שקיבל את התגמול של חודש אוקטובר אוטומטית לחשבון הבנק – יקבל גם את התגמול של חודש נובמבר באופן אוטומטי בתחילת חודש דצמבר, ללא צורך בהגשת תביעה. מי שעדיין לא קיבל את התגמול של חודש אוקטובר וכן מי שהתחיל לשרת בנובמבר ישולם לו התגמול באופן אוטומטי. אם לא קיבלתם את הכסף הבוקר, עליכם להגיש תביעה אישית באתר. 
 
תשלום למעסיקים שלהם עד 10 עובדים במילואים
מעסיקים אלה, שרשאים להגיש תביעה באמצעות המערכת המקוונת שפיתחנו בשבילם, יקבלו את תגמול חודש נובמבר באופן הבא: עבור עובדים שהוגשה בעדם תביעה בחודש אוקטובר באמצעות המערכת המקוונת – התגמול ישולם אוטומטית בתחילת חודש דצמבר, ללא צורך בהגשת תביעה.
עבור עובדים שלא הוגשה בעדם תביעה – עליכם למלא תביעה במערכת המקוונת ולהזין את פרטי העובדים, וכן לוודא ששידרתם עבורם את השכר החודשי (טופס 100 חודשי) של חודשים יולי עד אוקטובר 2023 לפני הגשת התביעה.
תגובות לכתבה(0):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה