דיגיטל וטק

חברת התוכנה הישראלית מגייסת מאות עובדים: "המשכיות עסקית חשובה"

אלעד מערכות מינתה חמישה מנהלים חדשים, וקידמה ארבע עובדות לתפקידי ניהול מחלקות פיתוח בחטיבת ה-CRM. בצל המלחמה המתמשכת, מבקשת החברה לחזק את המשק הישראלי לקראת מהלך צמיחה משמעותי. המנכ"ל דגן הלוי: "צעד משמעותי, תהליכי הגיוס היו מאתגרים לנוכח העובדה שחלקם היו במילואים"
מערכת ice |  1
אילוסטרציה (צילום shutterstock)
אלעד מערכות, חברת התוכנה הגדולה בישראל עם למעלה מ-1,300 עובדים ב-3 מוקדים, לא מפסיקה לצמוח. למרות אחוז גבוה מכוח האדם בחברה שגויס מאז המלחמה, ואבדה כואבת של עובד מחטיבת ה-CRM בתחילת המלחמה, מבקשת החברה לחזק את המשק הישראלי בתקופה זו לקראת מהלך צמיחה משמעותי.  
החברה מגייסת לשורותיה 250 עובדים בתחומי הפיתוח, QA, יישום, ניהול פרויקטים וניתוח מערכות בעולמות הדאטה, דיגיטל וה-CRM. בין המשרות הפתוחות מיישם AI, ראש צוות פיתוח CRM, מנהל פרויקטים ומנתח מערכות דיגיטל, מפתח BI, מיישם Salesforce. במהלך המלחמה ותוך כדי מילואים, גויסו חמישה מנהלים חדשים.

חובב זכריה (צילום: רועי שור)
חובב זכריה מונה למנהל מחלקה בחטיבת הדאטה באלעד. בתפקידו יהיה אחראי על מחלקת הפרויקטים בחטיבת הדאטה. חובב הוא בעל ניסיון רב בניהול ודליברי של שירותי תוכנה ללקוחות. בתפקידיו הקודמים שימש כמנהל פעילות המגזר העסקי בחברות גדולות כמו קווליטסט בע"מ. חובב הוא בעל תואר שני במנהל עסקים ממכללת רופין ותואר ראשון בכלכלה ממכללת תל חי.

גיא טייב (צילום: רועי שור)
גיא טייב מונה למנהל מחלקת Salesforce בחטיבת ה-CRM באלעד. בתפקידו יהיה אחראי על הלקוחות העסקיים והפרטיים ובנוסף על צוות ה-Marketing Cloud באגף ה-Salesforce. גיא הוא בעל ניסיון רב בתחום ניהול הפרויקטים / פרוגראמות בחברות Professional Services. בתפקידיו הקודמים שימש כ-Delivery Manager, Regional Manager בחברות גדולות כמו Asperii, Aman. גיא  הוא בעל תואר BA במנהל עסקים ומערכות מידע מהמרכז האקדמי רופין. 

גיא בירנברג (צילום: רועי שור)
גיא בירנברג מונה למנהל מחלקה בחטיבת הדיגיטל באלעד. בתפקידו יהיה אחראי על מחלקת הפיתוח הכוללת מספר צוותי פיתוח, גיא הוא בעל ניסיון רב בניהול לקוחות ופרוייקטים של מערכות WEB, אתרי תוכן ומסחר אלקטרוני ואפליקציות מובייל. בתפקידיו הקודמים שימש כמנהל תחום דיגיטל במערכות מידע בחברת תנובה. גיא הוא בעל תואר BA במנהל עסקים בקריה האקדמית אונו. 

יותם לין (צילום: רועי שור)
יותם לין מונה ל-CTO של חטיבת הדיגיטל באלעד. בתפקידו יהיה אחראי על כל היבטי הפיתוח והטכנולוגיה של החטיבה. יותם הוא בעל ניסיון רב בעולמות הפיתוח. בתפקידיו הקודמים שימש כמנהל פיתוח בחברות גדולות כמו מטריקס. יותם הוא בעל תואר ראשון במדעי המחשב והמתמטיקה ותואר שני במנהל עסקים.  

אדיר עמרני (צילום: רועי שור)
אדיר עמרני מונה למנהל מכירות בחטיבת הדאטה באלעד. בתפקידו יהיה אחראי על ניהול לקוחות, ומכירות, הוא בעל ניסיון רב בתחום מכירות וניהול לקוחות ברשויות מוניציפליות ,משרדים ממשלתיים ותאגידים. בתפקידיו הקודמים שימש כמנהל פעילות לקוחות בחברות גדולות כמו Mgroup. אדיר בעל תואר BA פיתוח סביבתי אוניברסיטת בן גוריון, ותואר שני במנהל עסקים באוניברסיטת חיפה.  
שינוי המבנה הארגוני הביא ליצירת מחלקות פיתוח חדשות ולתפקידי ההנהלה קודמו 4 עובדות לתפקיד ניהול מחלקות פיתוח. רויטל סלומון ומיטל חמי, רחלי וייס, אביגיל בלוי שמונו למנהלות מחלקה בחטיבת ה-CRM.
דגן הלוי מנכ"ל אלעד מערכות: "המבנה החדש הותאם ליעדי הצמיחה וההתפתחות שלנו לשנה הקרובה. אני שמח שהשדרה הניהולית שלנו מורכבת גם מקידום מנהלים ותיקים אשר הוכיחו את עצמם ומגיוסים חדשים. זהו צעד המשמעותי בתהליך הצמיחה המתמשך שעוברת החברה בשנים האחרונות. תהליכי הגיוס היו מאתגרים לנוכח העובדה שחלק מהמגויסים היו במילואים, לעיתים התהליך התארך אבל הפעלנו גמישות ואמפטיה לתהליך והצלחנו לעמוד במשימה ולייצר תהליך קליטה אישי ומשמעותי לכל אחד. ההמשכיות עסקית חשובה לתמיכה בכלכלה הישראלית בשעה שהיא נדרשת לה כל כך". 
תגובות לכתבה(1):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 1.
  נשמע כמו בית קברות טכנולוגי
  מני 03/2024/11
  הגב לתגובה זו
  2 0
  הרשומה של המנהלים לא מרשים, מי שמתהדר התארים במקום מה שעשה בפועל ועם היסטוריה של עבודה בחברות כח אדם (פיתוח אמנם, אבל כח אדם לכל דבר) כמו מטריקס הוא לא משהו בעולם ההייטק....
  סגור