השוק

תמורת 800 אלף שקל: ספידווליו רוכשת את חברת התוכנה הישראלית

חברת ה-IT קודווליו מבית ספידווליו, ממשיכה בגל הרכישות ומפרסמת כי רכשה את חברת התוכנה מאנקיטק פרו, תמורת 800 אלף שקל. טלי שם טוב מנכ"לית ספידווליו: "הרכישה הזאת היא נדבך נוסף באסטרטגיית הצמיחה שלנו"
מערכת ice | 
טלי שם טוב (צילום שי אוקנין)
קודווליו, באמצעות חברת האם הציבורית ספידווליו הודיעה היום (חמישי) בדיווח לבורסה לניירות ערך כי התקשרה עם בעלי המניות בחברת מאנקיטק פרו (Monkeytech Pro) הישראלית בהסכם לרכישת 54% מהונה המונפק והנפרע של החברה, וזאת תמורת סכום של כ-800 אלף ש"ח. הסכם זה הופך את ספידווליו לבעלת השליטה במאנקיטק פרו.
מאנקיטק פרו, הינה אשר עוסקת בתחום שירותי פיתוח תוכנה בישראל. החברה מעסיקה כ-25 עובדים במגוון רחב של תפקידים. אנשי החברה יצטרפו למצבת העובדים של חברת ספידווליו, אשר פועלת בישראל וגם מחזיקה בשלוחות-החוץ ברומניה ובבולגריה.
  
הכנסותיה בשנים 2023 ו-2022 הסתכמו ב-13.3 מיליון ש"ח וכ-18.1 מיליון ש"ח, בהתאמה. לדברי מאנקיטק פרו, החברה השלימה יותר מ-400 פרויקטי פיתוח בתחומי המובייל והווב ב-12 שנות קיומה.
ההסכם הנוכחי, מצטרף לרכישתה של חברה ישראלית נוספת, חברת קלאודאקס קלאוד פתרונות, העוסקת בתחום הענן הציבורי, עליה דיווחה ספידווליו בחודש ינואר האחרון. בשנת 2023, החברה השלימה את רכישת השליטה בחברות שירותי התוכנה DevelopSoft הבולגרית ו-Code Agile הרומנית.
כיוצא מכך, בשנה האחרונה רכשה ספידווליו 4 חברות פיתוח, וזאת כחלק מאסטרטגיית מיזוגים ורכישות שנועדה לתמוך בצמיחה של החברה ולתת מענה לביקוש הגובר לשירותי פיתוח.
טלי שם טוב, מנכ"לית ספידווליו מסרה: "אנחנו שמחים לצרף לשורותינו חברת מאנקיטק פרו, שביצעה בשנים האחרונות פרויקטי פיתוח משמעותיים. הרכישה הזאת היא נדבך נוסף באסטרטגיית הצמיחה שלנו, שנועדה לבסס את ספידווליו כספקית מובילה של שירותי פיתוח בעידן של טרנספורמציה טכנולוגית במגזרים רבים. נמשיך לחפש הזדמנויות רכישה אטרקטיביות בשוק המקומי והעולמי".
תגובות לכתבה(0):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה