השוק

חיים כצמן יוצא להתקפה: גזית רכשה 262 דירות במיאמי ב-102 מיליון דולר

הנכס שרכשה גזית הוא בניין בן 19 קומות שנמצא בתפוסה של 99%; גזית קיבלה הלוואה בנקאית נון ריקורס של 64 מיליון דולר לצורך רכישת הנכס
ניצן כהן | 
חיים כצמן (צילום יחצ גזית גלוב)
גזית גלוב השלימה רכישה של 262 דירות במיאמי, פלורידה. הנכס הנרכש הוא בניין מגורים המיועד להשכרה בשכונת בריקל, מיאמי, פלורידה. הנכס בן 19 קומות ובעל חניון צמוד של 8 קומות, כולל 262 יחידות דיור להשכרה ומספק שירותים שונים לדיירים שכוללים חדר כושר, בריכה גדולה ושטחי בילוי ציבוריים לרווחת הדיירים.
בניית הנכס, הושלמה במהלך שנת 2019, והוא ממוקם באזור בריקל הנחשב לאחד המבוקשים בעיר ובו נמצא נכס נוסף לפיתוח עתידי של החברה לשימושים מעורבים אשר צפוי לכלול כ- 350 יחידות דיור, שטחי מסחר ומשרדים. שני הנכסים הללו נמצאים במרחק הליכה קצר מתחנת הרכבת הקלה של מיאמי.
 
שיעור התפוסה בנכס החדש עומד על כ- 99% והוא נרכש תמורת כ- 102 מיליון דולר, לצורך הרכישה קיבלה גזית Horizons הלוואת Non-Recourse בסך של כ- 64 מיליון דולר לתקופה של 7 שנים.
 
מגזית גלוב נמסר כי אזור בריקל (Brickell) הנמצא בדרום מיאמי, פלורידה נחשב לאחד האזורים עם צפיפות האוכלוסין הגבוהה במיאמי יחד עם נגישות תחבורתית מהטובות בעיר וזכה בכינוי "מיני-מנהטן". האזור ידוע כרובע הפיננסי של מיאמי עם ריכוז הבנקים הבינלאומיים הגדול בארה"ב מחוץ לניו-יורק. בנייה מואצת של מתחמי מגורים, משרדים, מלונות ומסחר בעשור האחרון הפכו אותו לאזור עם צמיחת האוכלוסייה הגבוהה במיאמי העומדת על כ- 5% בממוצע שנתי, כך האזור הפך למקום מרכזי עבור אנשי עסקים מתוך ארה"ב ומחוצה לה, תיירי פנים וחוץ, כפועל יוצא האזור נהנה מכ- 15 מיליון מבקרים בשנה אשר פוקדים אותו לטובת קניות, מסעדות ומלונות.
חיים כצמן, מייסד ומנכ"ל גזית גלוב: "רכישה זו מהווה צעד חשוב במימוש האסטרטגיה שלנו לגיוון פעילותנו לתחום הדיור להשכרה. אנו פועלים כבר תקופה ארוכה באזור בריקל והודות להיכרות העמוקה שלנו עם האזור, התאפשר לנו לאתר נכס ייחודי זה בעסקה מחוץ לשוק, בסמוך להשלמת השכרת מרבית יחידות הדיור שבו.
"זהו נכס המגורים להשכרה הראשון שלנו במיאמי והוא יתווסף לפרויקט הפיתוח העתידי שלנו, הממוקם מרחק הליכה קצר מהנכס הנרכש, אשר נמצא בשלבי הגשת תוכניות בנייה והוספת זכויות בנייה.
המיקוד באזור בריקל ממחיש את אסטרטגיית הקבוצה להתמקדות באזורים אורבניים צפופים, בעלי אוכלוסייה צומחת והגירה חיובית גבוהה. אזור בריקל הינו דוגמה קלאסית לסביבת Live, Work & Play, בעל נגישות גבוהה בהליכה רגלית למיטב השירותים היום-יומיים המוצעים באזור ובמרחק הליכה מבנייני המשרדים שבהם עשרות אלפי מקומות עבודה, אזור המרושת בתחבורה ציבורית משוכללת להסעת המונים. עסקה זו מעמיקה את הנוכחות שלנו באזור חזק זה ומאמינים שתהיה לה תרומה משמעותית לתיק הנכסים שלנו בארה"ב".
גזית גלוב עוסקת ברכישה, השבחה, פיתוח וניהול של נדל"ן מניב לשימושים מעורבים לרבות מסחר, משרדים ומגורים באזורים אורבאניים צפופי אוכלוסין בערים מרכזיות. ליום 31 במרץ, 2021 הקבוצה מחזיקה ומנהלת 102 נכסים המשתרעים על שטח בנוי להשכרה של כ- 2.5 מיליון מ"ר בשווי של כ- 37 מיליארד שקל.
תגובות לכתבה(0):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה