השוק

נחשפה משכורת העתק של המנכ"ל המיועד של קבוצת חג'ג'

חברת הנדל"ן מסיקה מסקנות מכהונתו הקצרה של המנכ"ל האחרון ומחליפו המיועד צפוי לקבל שכר הגבוה כמעט פי שניים במסתכם, כאשר חלקו גם מבוטח
מערכת ice |  3
תמיר אמר, המנכ"ל החדש של קבוצת חג'ג' (צילום ינאי יחיאל, יוטיוב/ קבוצת חג'ג', shutterstock)
שינויים בקבוצת חג'ג'. תמיר אמר, הוא המנכ"ל החדש של ענקית הנדל"ן והוא צפוי להיכנס לתפקיד בינואר הקרוב. אמר יחליף את רועי וישנובסקי, שיעזוב את התפקיד אחרי כהונה בת פחות משנה. דירקטוריון הקבוצה ואמר עצמו, כנראה הפיקו לקחים מהכהונה הקצרה של וישנובסקי ותנאי השכר של המנכ"ל החדש יהיו משודרגים הרבה יותר.

אמר צפוי לקבל שכר שנתי של כ-4.7 מילון ש"ח, זאת לעומת שכרו של וישנובסקי שעמד על פחות מ-2.5 מיליון ש"ח. השכר מורכב מעלות קבועה, מענק שנתי ותגמול הוני בצורת מניות חסומות וכתבי אופציה. ההבדל המשמעותי בתנאי השכר של אמר, לעומת קודמו, הוא שבמקרה של פיטורים, הוא יהיה זכאי לתגמול הוני יחסי, מה שלא היה במקרה וישנובסקי.
 
הבדל נוסף הוא, שבמקרה של פיטורים או אי השלמת תקופה של שנתיים לפחות, יהיה זכאי אמר לתקופת הסתגלות של תשעה חודשים.
תמיר אמר כיהן בחמש השנים האחרונות כמשנה למנכ"ל קבוצת פרטנר וסמנכ"ל הכספים שלה, ולו חלק משמעותי בביסוסה של פרטנר כקבוצת תקשורת כוללת ומובילה. כמו כן שימש בתפקידו הנוסף כסמנכ"ל תשתיות הסיבים של החברה והיה אחראי על האצת פריסת תשתיות הסיבים וה- 5G במגזר הפרטי והעסקי ברחבי הארץ וזכיה בפרויקטים בינלאומיים של תשתיות. בנוסף, הוביל אמר, כמי שהיה אמון גם  על הפיתוח העסקי בחברה, רכישה של חברות סינגרגטיות לפעילות החברה, חתימה על הסכמים משמעותיים עם IBC, טמרס טלקום, Free TV שבבעלות קשת ו- RGE והיה גם אחראי על קבלת הרישיון לאספקת חשמל וירטואלי.  בתפקידו הקודם כיהן אמר כמנכ"ל חברת ופורג'ט, חברה תעשייתית, גלובלית ומובילה בתחום הבדים הלא ארוגים, וקודם לכן כיהן בתעשייה הגלובלית בתפקידי כספים וניהול בכירים.
תגובות לכתבה(3):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 3.
  קודם שיצליח לקנות דירה בישראל
  העיראקי 09/2022/07
  הגב לתגובה זו
  0 0
  נשרת בצבא נעבוד כל החיים נחכה בפקקים שעתיים ביום ובסוף לא נוכל לגור פה באזור נורמלי. אחלה חיים!
  סגור
 • 2.
  רק שידאג שבחגג אי יהיה שוכרים כי אנחנו בלי שוכרים שוחצי (ל"ת)
  בני 09/2022/07
  הגב לתגובה זו
  0 0
  סגור
 • 1.
  לא מנקר עיניים לאף אחד
  לבריאות 09/2022/06
  הגב לתגובה זו
  1 0
  אשרי האיש ששני בחלקו שכל עם ישראל היקר יזכה לבריאות איתנה ושמחת חיים ונחת מהמשפחה שלו זה הכי חשוב.
  סגור