רכילות עסקית

איילת שקד ונשיא התאחדות התעשיינים מחזקים את מנכ"ל בן אנד ג'ריס ישראל

שרת הפנים ונשיא התאחדות התעשיינים הגיעה לחזק את ידו של מנכ"ל בן אנד ג'ריס ישראל אבי זינגר לאחר ההודעה הדרמטית של בן אנד ג'ריס העולמית 
מערכת ice | 
איילת שקד בביקור במפעל (צילום דוברות שרת הפנים)
שרת הפנים, איילת שקד יחד עם נשיא התאחדות התעשיינים, ד״ר רון תומר, מנכ״ל החברה הישראלית, אבי זינגר, ויו״ר איגוד יצרניות המזון בהתאחדות התעשיינים, דודי מנביץ הגיעו הבוקר (רביעי) למפעל בן אנד ג׳ריס הישראלי לחזק את הבעלים, אבי זינגר. יומיים לאחר הסערה שעוררה החברה הבינלאומית שהכריזה כי לא תמכור את הגלידות ב"שטחי פלסטין הכבושים". הזכיין הישראלי הצהיר כי ההחלטה לא נעשתה על ידו והוא לא הסכים עם החברה הבינלאומית ולכן לא ימשך הסכם הזכיינות. 
נשיא התאחדות התעשיינים, ד״ר רון תומר, שהיה מבין הראשונים להביע תמיכה מלאה בחברה הישראלית ולפעול למענה, מסר כי: ״התעשייה הישראלית היא גשר ולא נשק. לא ניתן לאף גורם בעולם להשתמש בנו כדי להפלות בין אזרחי ישראל ונשמור על עצמאות יצרנית ועל אי תלות של המשק ישראלי. אנחנו מודים לשרת הפנים על התגייסותה ומבטיחים שלא יהיה מצב שנוותר לאף גורם שינסה לגרום לנו להפלות בין ישראלים״. 
מנכ״ל בן אנד ג׳ריס ישראל, אבי זינגר סיכם ואמר כי: ״אני רוצה להודות על התמיכה ולהודות לכולם על כך שמבינים את ההבדל ביננו לבין החברה בארה״ב. אני מסתכל בעיניים של העובדים שלי הבוקר ורואה כמה התמיכה שאנו מקבלים מהציבור עוזרת לכולנו פה במפעל. התמיכה הזו היא קריטית לנו״.
איילת שקד אמרה בביקור: ״לא את בן אנד ג׳ריס הישראלי צריך להחרים - הפוך. צריך לקנות בן אנד ג׳ריס בישראל. אבי זינגר המנכ״ל של בן אנד ג׳ריס ישראל נלחם כבר כמה שנים מלחמת חורמה נגד ארגוני ה-BDS הוא מסרב לקבל את התנאי של בן אנד ג׳ריס העולמי, להחרים חלקים מישראל, ואנחנו נעשה כל מה שצריך כדי להפוך את ההחלטה שלהם. צריך להלחם בבן אנד ג׳ריס האמריקאי".
עוד הוסיפה: "אנחנו פועלים מול גורמים יהודיים, קהילות אוונגליסטים ותומכי ישראל בארה״ב ששם יחרימו את הגלידה של בן אנד ג׳ריס עד שהם לא ישנו את ההחלטה הבזויה שלהם. ההנהלה של בן אנד ג׳ריס העולמי בחרה ללקק לטרור ולארגונים אנטישמים במקום להיות נאמנה לזכיין ישראלי שכבר שנים רבות מהווה מופת ודוגמה ליצרן ישראלי. ממשלת ישראל תעשה כל מה שהיא יכולה במישור המשפטי, הצרכני והדיפלומטי נגד היצרן האמריקאי על מנת לשנות את ההחלטה הזו".
דודי מנביץ', יו"ר איגוד תעשיות המזון בהתאחדות התעשיינים הוסיף: "מפעל הגלידות של בן אנד ג'ריס הוא אחד מפנינות תעשיית המזון הישראלית אבל מפעל זה הפך לפני שלושה ימים לחפ"ק של מדינת ישראל במלחמה בטרור הכלכלי ובחרם הכלכלי. כולנו באנו היום לחזק את אבי וצוות עובדי המפעל ואני קורא מפה לאזרחי ישראל לא רק שלא להחרים את גלידות בן אנד ג'ריס בישראל אלא אף להגביר את הצריכה וכך נוכל לחזק את המפעל ואת החברה. רק ביחד נוכל לשמור על האינטרסים שלנו כחברה, מדינה ותעשייה".
את הסיור, שרת הפנים סיימה בקריאה לכלל האזרחים לחזק דווקא את המוצר: "אני קוראת לאזרחי ישראל - את בן אנד ג׳ריס הישראלי צריך להמשיך לקנות, המפעל הזה מעסיק 160 עובדים ועוד הרבה משקים חקלאיים באזור. יש לנו שנה וחצי לשנות את ההחלטה האנטישמית הזו״.
תגובות לכתבה(0):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה