רכילות עסקית

מרכז לאודר ביוזמה מבורכת: זה מה שעשו למען האקדמאים בנגב

המרכז העניק סדנת מיתוג עצמי בחינם לעשרות בוגרי המוסדות האקדמיים בנגב. את הסדנא הובילה טלי עמר, מנהלת משאבי אנוש בחברת Morphisec ושותפה לדרך של מרכז לאודר. הסטודנטים למדו בסדנא על הקשר שבין עולמות התעסוקה והקריירה ומושגים כמו נטוורקינג , רשתות חברתיות, ערכים, חוזקות, כתיבה שיווקית ועוד
מערכת ice | 
סנדת מיתוג עצמי בנגב (צילום מרכז לאודר)
עולם התעסוקה משתנה ובסביבה של האטה כלכלית והעלאות ריבית, צעירים בוגרי המוסדות האקדמיים בנגב נאלצים לעבוד קשה יותר על מנת להתבלט ולזכות במשרות נחשקות. כדי להתמודד עם האתגר, מרכז לאודר לקידום תעסוקה בנגב העניק לעשרות צעירים אקדמאים דרומיים סדנת מיתוג עצמי בחינם.
התבלטות בריאיון עבודה אף פעם לא הייתה משימה קלה, אבל כשהמשק בהאטה והזדמנויות התעסוקה מצטמצמות יש לכך חשיבות רבה במיוחד. מרכז לאודר לקידום תעסוקה בנגב פועל על מנת לחבר בין הזדמנויות תעסוקה איכותיות וצעירים אקדמאים בנגב. זאת, מתוך חזון שמי שימצאו באזור תעסוקה איכותית יקימו בו את ביתם.
כחלק מפעילות זו ועל מנת לתת מענה לאתגרי השוק המשתנה, העניק מרכז לאודר סדנת מיתוג עצמי בחינם לעשרות בוגרי המוסדות האקדמיים בנגב. את הסדנא הובילה טלי עמר, מנהלת משאבי אנוש בחברת Morphisec ושותפה לדרך של מרכז לאודר. הסטודנטים למדו בסדנא על הקשר שבין עולמות התעסוקה והקריירה ומושגים כמו נטוורקינג, רשתות חברתיות, ערכים, חוזקות, כתיבה שיווקית ועוד.
 
קרן כהן, מנהלת מרכז לאודר: "מרכז לאודר לא נשאר אדיש לתמורות במשק ויוזם סדנאות שיכינו את הבוגרים האקדמאים בנגב להצלחה בעולם התעסוקה החדש. אנו במרכז לאודר עומלים לחשוף את בוגרי המוסדות האקדמיים לאפשרויות התעסוקה ולמעסיקים בנגב. צוות המרכז לא רק מציג לסטודנטים את האפשרויות, אלא גם מסייע להם בהכנה להליך הקבלה לעבודה ומלווה אותם לאורך כל התהליך עד להשתקעותם בנגב".
טלי עמר, מנהלת משאבי אנוש בחברת מורפיסק, אמרה: "עולם התעסוקה משתנה ללא הרף בייחוד בשנים האחרונות, הן מבחינת האמצעים בהם אנו משתמשים והן מבחינת היכולות המגוונות שנדרשות בהיבט האישי והמקצועי. במפגש זה בראש ובראשונה העברתי למשתתפים את המסר שאם יש להם יעד, רצון או שאיפה יש צורך לרתום אליהם את הדרך. הבהרתי בפניהם שהמיינדסט שלהם צריך להיות שהכול אפשרי. אנו לא יודעים מהיכן תגיע אלינו הזדמנות חיינו ולכן יש צורך להיות מוכנים בגרסא הטובה ביותר שלנו ובגישה פרקטית. אני מודה למרכז לאודר לתעסוקה".
תגובות לכתבה(0):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה