חדשות

שלמה רודב הגיש את התפטרותו מתפקיד יו"ר בזק

בתום כשנתיים בתפקיד רודב מחליט לפרוש, ככל הנראה על רקע חילוקי דעות מול בעלת השליטה החדשה קרן סרצ'לייט שקידמה בהוראת משרד התקשורת מהלכים שיבצרו את שליטתה בדירקטוריון
איתי פת-יה | 
שלמה רודב (צילום דוברות בזק)
יו"ר בזק שלמה רודב הודיע על התפטרותו. מאחורי ההחלטה של רודב עומדים ככל הנראה החיכוכים מול בעלת השליטה קרן סרצ'לייט סביב מינוי חברי הדירקטוריון.
סרצ'לייט ונציגיה בדירקטוריון ביקשו לקדם את שינוי תקנון החברה בהתאם לדרישות משרד התקשורת, לפיהן יובאו לאישורו כל מינוי של דירקטור בחברה. מדובר באחת ההתניות לקבל השליטה בחברה. אלא שרודב התנגד למהלך, שמביא לדבריו לקיפוח של שאר בעלי מניות בזק, טענה שנתמכה גם בחו"ד שהזמין.
 
קראו עוד ב-ice
רודב התיישב בכסא היו"ר של בזק במחצית 2018, בתקופה בה התנהלה החברה ללא גרעין שליטה. למעשה מדובר בסיבוב השני שלו כיו"ר בזק, לאחר שכיהן בתפקיד בין 2007-2010 תחת בעל השליטה דאז שאול אלוביץ'.
את הרבעון הראשון של 2020 סגרה הקבוצת עם הכנסות בסך 2.18 מיליארד שקל ירידה של 3% מהתקופה המקבילה אשתקד. לעומת זאת, הרווח הנקי בסוף הרבעון עמד על 332 מיליון שקל, 11% יותר מרווח של 300 מיליון שקל ברבעון הפותח של 2019 לפני שנה. הפער ברובו מיוחס לצמצום של 66% בהוצאות המימון.
תגובות לכתבה(0):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה