משפט

רמי לוי נעקץ ע"י הקופאיות: כך העלימו חצי מיליון שקל

עובדים ובכירים בסניף זכרון יעקב נדהמו מהתעוזה של שבע קופאיות שפעלו בשיטה מתוחכמת:. "הן היו ממלאות את העגלות במוצרים – בשר, עופות, דגים, וחטיפים. היינו בהלם כששמענו שעל עגלה של 2,500 שקל הן שילמו שקלים בודדים. מוזר שלא עלו עליהן ישר"
מערכת ice |  12
רמי לוי (צילום יחצ, פלאש 90/ נעם ריבקין פנטון)
סיפור מטורף. כתב אישום עומד נגד לא פחות משבע קופאיות בסניף רמי לוי בזיכרון יעקב שעקצו בו לא פחות מחצי מיליון שקל לאחר שבשיטה מתוחכמת העבירו דרכן עגלות מלאות במוצרים ושילמו עבורן 20 שקלים בלבד.
במאקו נחשפו עדויות חדשות של עובדים ובכירים בסניף שנדהמו מהתעוזה. "הן היו ממלאות את העגלות במוצרים – בשר, עופות, דגים, וחטיפים. היינו בהלם כששמענו שעל עגלה של 2,500 שקל הן שילמו שקלים בודדים. מוזר שלא עלו עליהן ישר".
 
עובד אחר סיפר על המקרה: "הקופאיות היו מתוחכמות מאוד, הן יכלו להמשיך לרמות את הסניף אם לא היו עושים בדיקה מקרית שגילתה את החוסרים בין המוצרים בסופר להכנסות בקופות".
שיטת ההונאה, שנחשפה ב-mako, הייתה למלא את העגלה במוצרים רבים להביאה אל הקופה, לדמות את בניית החשבון ואז לשלם על מוצר אחד בלבד מתוך כלל העגלה. יחידת התביעות במשטרת מחוז חוף תגיש בקרוב נגדן כתב אישום חמור לאחר שהודו במעשים, אך גם הביעו צער: "עשינו טעות גדולה, אני מצטערת, לקחנו את שקיות המזון וחילקנו למשפחה שלנו".
תגובות לכתבה(12):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 10.
  אפשר להבין אותן
  שר 03/2024/13
  הגב לתגובה זו
  0 0
  עם המשכורות רעב שהוא משלם לקופאיות אפשר להבין את מעשיהן. וגם הוא עושק אותן כשיש להם מינוס בקופה הוא מנכה להן את זה מהמשכורת . אפשר להבין אותן. מתעשר על חשבונן. להפסיד הוא לא הפסיד.
  סגור
 • 9.
  העוקץ מעוקץ פטור
  שי 03/2024/04
  הגב לתגובה זו
  1 0
  העוקץ מעוקץ פטור
  סגור
 • 8.
  עבודה עברית
  שלומי 02/2024/29
  הגב לתגובה זו
  0 0
  רמי לוי אתה עושה המון כסף תתחלק עם העובדים שלך בכסף כי אם אתה מרוויח בסופו של דבר הם מביאים לך את הכסף האמיתי תשלם משכורת טובה משכורת 13 הטבות השתתפות בזה תן להם דיבידנד מה קרה הכל יחזור אליך הקדוש ברוך הוא לא שוכח אף אחד
  סגור
 • 7.
  הגונב מגנב פטור.
  נטע 02/2024/29
  הגב לתגובה זו
  2 0
  הקופאיות שם הן ברובן מפרדיס השכנה. כנ"ל ממהל הסניף. זה סניף שהפסקתי לקנות בו אחרי שגיליתי שיש מחיר מודפס על המוצר ואח"כ בקופה, המוצר עובר עפ"י הקוד שעליו ולא עפ"י המחיר שעליו וראה זה פלא, המחיר עפ"י הקוד יותר גבוה מהמחירשמודבק על המוצר...
  סגור
 • 6.
  קופאיות מפרדיס. הסחורה הגיעה ישר למכולות שם. (ל"ת)
  שיתבע החזר 02/2024/29
  הגב לתגובה זו
  0 0
  סגור
 • טען עוד
 • 5.
  תנו לנחש
  אחד שיודע 02/2024/29
  הגב לתגובה זו
  0 0
  מהכפרים בצפון? אום אל פחם? באקה אל גרביה? בנות מיעוטים
  סגור
 • 4.
  אם תהיה עבודה עברית כולם יקנו אצל רמי לוי (ל"ת)
  בגדי המלך החדשים 02/2024/29
  הגב לתגובה זו
  4 1
  סגור
 • לצאת לעבוד
  משה 04/2024/04
  הגב לתגובה זו
  0 0
  אם היהודים ירצו לעבוד ולא לחיות על ביטוח לאומי אז תהיה עבודה עברית
  סגור
 • 3.
  צריך לפתור אותן מתשלומי כפל
  Dude 02/2024/29
  הגב לתגובה זו
  1 2
  בסך הכל, צפוי, עובדים שסובלים ניצול ושכר עלוב, נוטים לפנות לדרכי פיצוי "חילופיות" ולא ממש חוקיות. האשמה עדיין בידי המדינה והמעסיקים, בושת עובדי הקבלן וחברות כוח האדם, ניצול בחסות החוק וגניבה של ממש, של בריאות וחיים ועמלם של אנשים רבים מאוד. הקופאיות העניות היו מעדיפות שלא לפנות לפשע, לא לצורך רכבי פאר או קניית סמים הם עשו את המעשה הלא נאה. מי שעשה את מחירי המזון בארץ לגבוהים ובלתי נסבלים, צריך לשבת בכלא. רמי לוי צריך לעשות חשבון נפש ולהקל כמידת האפשר בעונשים לקופאיות אלה, אם כי ברור שלא יוכלו להישאר בעבודה הזו. השופטים, מקווה שיפעילו את מידת הרחמים.
  סגור
 • 2.
  די להתבוללות רמי הכול מלמעלה
  שיפסיק להעסיק מחבלים 02/2024/29
  הגב לתגובה זו
  2 2
  אם הייתה משלם נורמלי ולא מינימום פותח להם תתחת בעבודה. וגם מבולל תיהודיות עם ערבים אז אלוהים רואה הכול וכול דבר בזמנו
  סגור
 • הכוונה שיפסיק להעסיק מרוקאים? (ל"ת)
  דני ב. 02/2024/29
  הגב לתגובה זו
  3 0
  סגור
 • 1.
  קארמה
  מיקי ר-ב 02/2024/29
  הגב לתגובה זו
  6 5
  על חודש של עבודה ארוכה הוא עוקץ אותן בהרבה הרבה יותר מזה. רמי לוי צובר בוחטות של קארמה טובה עם כמה שמשלם לעובדים, חקלאים, לטורקים ולירדנים...
  סגור