תקשורת ומדיה

סגל לכספית: "מסכים עם ביבי לגבי מערכת המשפט והתקשורת"

בראיון לבן כספית, אמר כתב חדשות 12 בתגובה לקביעה: "אנשים חושבים שהיעלמותו של ביבי תעלים גם אותך. אני חושב שהם טועים", כי: "אין היום ראש מפלגה שלא ידבר איתי, והמקורות שלי נמצאים בכל הקשת הפוליטית. בקיצור, תנוחו" וגם: "יש יצוג יתר לציונות הדתית והשמאל בתקשורת, כמעט שאין לליכוד"
מערכת ice |  14
בן כספית, עמית סגל (צילום מתוך אתר 103FM, פלאש 90/ יונתן סינדל)
דו שיח מרתק בין בן כספית לעמית סגל בראיון ל'מעריב' רגע לפני כניסת כיפור, כאשר המראיין הוותיק אמר לכתב הבכיר של חדשות 12: "אנשים חושבים שהיעלמותו של ביבי תעלים גם אותך. אני חושב שהם טועים".
עמית סגל השיב לכספית על כך: "אנשים לא יודעים שחלק גדול מהסיפורים שהבאתי לא באו מביבי. קח שתי דוגמאות: ההסכמים הקואליציוניים של הממשלה הזו לא היו מביבי, הרי הוא לא חתום עליהם, וגם ההקלטות של איילת שקד לא ממנו. ביבי בטוח שזה הגיע מאיילת, והיא בטוחה שביבי האזין לה. ואני אומר לך שזה מכיוונים אחרים לגמרי. כלומר, יש לי עוד קשרים. אין היום ראש מפלגה שלא ידבר איתי, והמקורות שלי נמצאים בכל הקשת הפוליטית. בקיצור, תנוחו".
 
עוד אמר סגל לבן כספית ב'מעריב' על "ההתקפות" של נתניהו על מערכת המשפט: "אני מסכים עם כל מילה שאמר נתניהו על התקשורת ועל מערכת המשפט. עם כל מילה. הבעיה שלי היא העיתוי. הציונות הדתית כמגזר נגמרה. היא גוססת הרבה שנים. מי שהחיה אותה בזמנו הוא בנט, כשנכנס לפוליטיקה עם הבית היהודי ו-12 מנדטים, אבל זה נגמר".
"אני יודע דבר אחד בוודאות: לא היה סיכוי לממשלה ימנית. אלו אגדות. אם בנט לא היה מקים את הממשלה, היינו הולכים עכשיו לבחירות חמישיות, והימין היה מתרסק כי כל הדלתא והקורונה היו עליו. וגנץ היה נכנס ללשכת ראש הממשלה ב־1 בנובמבר. בסוף בנט לא ניצח את ביבי, בנט ניצח את גנץ. ולכן גנץ חמוץ כל כך".
לסיכום אמר סגל: "הסיכוי שהבן של בנט יהיה עם הבן של סמוטריץ' בבני עקיבא כמעט לא קיים. הם לא מאותו מגזר. הציונות הדתית כמגזר נגמרה. וזה לא בהכרח דבר רע. יש היום בתקשורת תת ייצוג בולט לקבוצת האוכלוסייה הכי גדולה: "מצביעי הליכוד", יש ייצוג יתר לציונות הדתית על פלגיה, ולשמאל, וכמעט שאין ליכוד".
תגובות לכתבה(14):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 12.
  העתוי
  בני גאון 09/2021/19
  הגב לתגובה זו
  1 0
  יש פה טעות ביסודו ,סגל לא תלוי בנתניהו, בן כספית עשה קריירה שלימה על חשבונו של נתניהו אם יש משמעות למילה אובססיבי זה בן כספית לנתניהו .ולגופו של דבר אני לא מבין הבעיה עם העיתוי לימין אף פעם בהיסטוריה לא היה מנהיג כ"כ מוכשר ומוצלח כמו נתניהו (וספק אם יהיה )וכל ילד יודע שאם היה מישהו אחר לא היו פותחים בחקירה בכלל ,כאשר פוגעים ברצון של הרוב העם זהו בדיוק העתוי לבקר.
  סגור
 • 11.
  כספית
  יעקב 09/2021/17
  הגב לתגובה זו
  2 1
  אחיו של בן כספית אורי כספית נוכל נאשם בנוכלות ובזיוף פגע באנשים במיליוני ש' נשפט וישב בכלא עבריין מורשע, טול קורה מבין ענייך בן כספית נתניהו לא נשפט !!!
  סגור
 • 10.
  כספית
  יעקב 09/2021/17
  הגב לתגובה זו
  1 1
  אחיו של בן כספית אורי כספית נוכל נאשם בנוכלות ובזיוף פגע באנשים במיליוני ש' נשפט וישב בכלא עבריין מורשע, טול קורה מבין ענייך בן כספית נתניהו לא נשפט !!!
  סגור
 • 9.
  לא יעזור להכחשות של סגל. הוא השופר של נתניהו מאז ומעולם
  ימני שפוי 09/2021/16
  הגב לתגובה זו
  3 1
  סגל מכניס בצורה מתוחכמת ונכלולית את המסרים המסיתים והשקריים של נתניהו והביביסטים.
  סגור
 • 8.
  חשבתי שיתד נאמן מייצג את מצביעי הליכוד.... (ל"ת)
  תמים 09/2021/16
  הגב לתגובה זו
  0 0
  סגור
 • טען עוד
 • 7.
  מצביעי הליכוד לא זקוקים לשופרות.
  בבר 09/2021/15
  הגב לתגובה זו
  0 1
  למצביעי ה0מאל ולציונות הדתית יש שופרות לרוב.. מצביעי הליכוד עצמאיים ובטוחים ולכן לא צריך שופרות. צריך את ביבי
  סגור
 • 6.
  המטרה חיסול יתרת היהודים
  דוד 09/2021/15
  הגב לתגובה זו
  0 2
  המטרה חיסול יתרת היהודים /ולא חיסול ביבי בלבד
  סגור
 • 5.
  דחוף ניקוי אורוות למערכות המדינה .
  שומר הסף 09/2021/15
  הגב לתגובה זו
  3 6
  לטובת כולם חובה לעלות עם בולדוזר על מערכת המשפט ולגרוף את כל הגרורות הסרטניות והממאירות משם . בכל יום שעובר אנו רואים איזה שחיתות וסיאוב פשו שם . לטובת הציבור בעם ישראל מן הראוי לחשוף הכל לאור השמש .מינויי שופטים , מינויי מקורבים , ניגודי עניינים ואינטרסים , שאיבת כסף בקומבינות בוררויות וקצרה היריעה . מי שיתנגד יישלח לכלא לשארית חייו .
  סגור
 • צודק כפרה! לקחת דוגמה ממערכת משפט בשם העם...
  סרי 09/2021/16
  הגב לתגובה זו
  1 0
  צפןו קוריאה למשל...
  סגור
 • 4.
  סגל שופר של פושע
  ילד כאפות 09/2021/15
  הגב לתגובה זו
  14 8
  סגל איש קטן תרתי משמע
  סגור
 • 3.
  ברור..ביבי כוונתו לטהר את הפרקליטות מהשחיתות
  חיים6 09/2021/15
  הגב לתגובה זו
  3 3
  זה כולם יודעים
  סגור
 • 2.
  שסכל יעלם לגמרי מהתקשורת
  אחד 09/2021/15
  הגב לתגובה זו
  7 5
  הוא וכול הביביסטים
  סגור
 • 1.
  קריסת ביבי הקטינה את עמית סגל לגודלו הריאלי
  מאיר פורת 09/2021/15
  הגב לתגובה זו
  22 5
  כל עוד ביבי האכיל אותו בכפית (שלא לומר, בזונדה) הוא היה מפציץ בסקופים והשפעתו במדיה היתה אדירה. הפרק הזה תם ונשלם... בנט מזהה אותו כביביסט ולא סופר אותו וסגל נאלץ לקושש ידיעות כאחד הכתבים. היו זמנים - ותמו.
  סגור
 • לא מספיק (ל"ת)
  גורו 09/2021/15
  הגב לתגובה זו
  1 0
  סגור