תקשורת ומדיה

כתב חדשות 13 חושף תיעוד דרמטי: "אנשים לא לומדים!"

כתב חדשות 13, אלמוג בוקר, חשף תיעוד דרמטי של נפילת רקטה באשקלון ותקף: "אנשים לא לומדים! שימו לב לזה, תושב אשקלון מצלם את היירוטים, הרקטה מתפוצצת במרחק של 70 מטר ממנו. צבע אדום? נכנסים מיד למרחב מוגן"
תום נחום | 
אלמוג בוקר (צילום מסך חדשות 13)
בעוד מלחמת חרבות ברזל נכנסה היום (רביעי) ליומה ה-40, שיגורי הרקטות, מכיוון רצועת עזה וכמו כן, גם מצפון, נמשכים, כאשר כתב חדשות 13 אלמוג בוקר העלה תיעוד דרמטי במיוחד של נפילת רקטה באשקלון ופנה לעוקביו פעם נוספת בדרישה ברורה להישמע להנחיות פיקוד העורף ולהיכנס למרחבים המוגנים בזמן האזעקות.
בוקר העלה את התיעוד הדרמטי של הנפילה באשקלון שהגיע אליו וכתב לצד הסרטון המדובר כך: "אנשים לא לומדים! שימו לב לזה, תושב אשקלון מצלם את היירוטים, הרקטה מתפוצצת במרחק של 70 מטר ממנו. צבע אדום? נכנסים מיד למרחב מוגן".
 
כזכור, בשבוע שעבר בוקר העלה לאינסטגרם שלו התנצלות, אחת היותר מרגשות שנראו, הקשורה ליום הפריצה של 'מלחמת חרבות ברזל' ב-7.10, מצד אנשים שהיו כלואים בתופת בישובי עוטף עזה: "סליחה! קורא שוב ושוב את ההודעות שלכם, את הזעקה לעזרה, ההודעה האחרונה שאחריה המחבלים נכנסו לבית שלכם וזהו, קורא את ההודעות של אלה שהגבתי להם, של אלה ששלחתי לכוחות המעטים שהיו בעוטף מיקום וגם את אלה שלא הצלחתי לשלוח אך אחד ואת את אלה שפיספסתי. מאות הודעות אחת אחרי השניה ואני מנסה, אבל לא מספיק".
 
עוד כתב: "כבר 30 יום מרגיש אשם. מנסה להבין אם יכולתי לעשות עוד משהו כדי להציל עוד אחד, עוד אחת מכם, אם היה זה נכון לעמוד ולזעוק את זעקתכם בשידור, או שהייתי צריך לשדר פחות וללחוץ יותר על הכוחות בשטח. אולי הייתי מצליח לשלוח עוד גיבור/ה שיציל אתכם".
כתב חדשות 13 המשיך: "שלושים יום של תחושת מועקה בלתי נגמרת, רצון עז לחזור שוב לבוקר הזה ולנסות משהו אחר. חושב על השניות האחרונות של יניב שבטוח עד הרגע האחרון שהצבא יגיע ועל שחר, ורועי וסמדר, וגיל, ואופיר והרשימה כל כך ארוכה ולא נגמרת. חושב על הילדים שלכם , ורואה את הפנים של הילדים שלי שם ולא מצליח להפסיק לבכות. מרוקן".
עוד הוא טען: "מנסה להתנחם באלה שכן ניצלו, בגאולה ששלחתי את המיקום של הילדים שלה והם חולצו, בילדה הקטנה שחולצה מהתופת בזכות ההודעה המצמררת ששלחה לי בת המשפחה שלה, במיכל שבצירוף מקרים נדיר קצין משטרה היה לא רחוק ממנה ונכנס תחת אש ותוך כדי שיחה איתי וחילץ אותה. אבל מרגיש מרוקן ואשם על אלה שלא. רוצה לומר לכם, לכל אחד ואחת מכם, שלא נרדם בלילה לפני שחושב עליכם עוד קצת. קורא את ההודעות שלכם שוב ושוב. מנסה לזכור דווקא את הטוב ולהירדם עם חיוך. מנסה ולא מצליח".
לסיום טען: "מבקש מכם סליחה שלא עשיתי מספיק, אבל מבטיח לכם שלא אפסיק לצעוק בשידור, עד שהאחים שלכם, הילדים שלכם, החברים שלכם יחזרו הביתה משבי חמאס. ומבטיח לכם עוד דבר אחד, שלנצח אעשה הכל, כל מה שאני יכול, כדי שהמשפחות שלכם, שלנו, יזכו לחיות בבטחון. אוהב אתכם ומבקש סליחה".
תגובות לכתבה(0):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה