טלוויזיה

אלמוג בוקר בחשיפה דרמטית: חיילי צה"ל הונחו להתרחק מהגדר ב-7.10?

כתב חדשות 13 טוען: "לא הסבירו להם למה ולא הכינו אותם לאפשרות של חדירה, רק אמרו להם שלא לעלות על הציר. שאלתי אותם, האם זה דבר שגרתי? הם ענו שממש לא - שזה חריג מאוד. 40 דקות לאחר מכן הם הבינו למה, כאשר מאות מחבלים הסתערו מול עיניהם על הגדר, פוצצו אותה וחדרו לשטח ישראל. אז החלה השבת השחורה"
מערכת ice |  6
אלמוג בוקר (צילום מסך חדשות 13)
תיאוריית קונספירציה? פרסום מטריד מאוד (שישי) אמש של אלמוג בוקר בחדשות 13 לאחר שטען כי כ-40 דקות לפני המתקפה הרצחנית של חמאס, לוחמי גולני שפעלו באותה עת על גבול רצועת עזה, קיבלו הנחיה שלא לעלות על כביש המערכת הצמוד לגדר הגבול. החיילים מספרים שלא הסבירו להם למה ולא הכינו אותם לאפשרות של חדירה, רק אמרו להם שלא לעלות על הציר.
בוקר הסביר: "שאלתי אותם, האם זה דבר שגרתי? הם ענו שממש לו- שזה חריג מאוד. 40 דקות לאחר מכן הם הבינו למה, כאשר מאות מחבלים הסתערו מול עיניהם על הגדר, פוצצו אותה וחדרו לשטח ישראל. אז החלה השבת השחורה".
 
במקביל שיתף תמונה של אחד הטרוריסטים שחוסלו וכתב: "המחבל הנאצי הזה, מפקד הכח הימי של חמאס היה זה ששלח את המחבלים לקיבוץ שלי בזיקים בשבת השחורה. המחבל הנאצי הזה, הוא גם זה ששלח את המחבלים ביום שלישי האחרון - ניסיון חדירה שנכשל כשלוחמי שייטת 13 חיסלו את המחבלים בים".
עוד כתב: "המחבל הנאצי הזה, מפקד הכח הימי של חמאס - חוסל הלילה. נכון, הופקרנו באותה שבת שחורה, אבל מאז אנשי שירות הביטחון הכללי לא מפסיקים לעבוד. הם מסמנים יעד ולא עוצרים עד שהם מגיעים אליו ומחסלים אותו. בכירי חמאס מסתתרים עמוק מתחת לאדמה, משתמשים בחולים כמגן אנושי, אבל בשבכ לא מוותרים ומגיעים אליהם".
 
לסיום שיתף: "הלילה היה תורם של מי שהוגדרו מפקדי חיל האוויר וחיל הים. וזה רק ההתחלה: ״נגיע לכולם, מבטיח לך״, הם כתבו לי. שתדעו, יש לנו על מי לסמוך, הם יגיעו לכולם - לא ישאירו אף אחד מחמאס. זה או אנחנו- או הם! וזה יהיה אנחנו!".
תגובות לכתבה(6):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 5.
  בוקר הוא אחד המסיתים והמסייעים לאויב
  מן 11/2023/05
  הגב לתגובה זו
  0 1
  מכל נפילת טיל הוא עושה מהומה ומאדיר את תקיפת האויב כבר שנים הוא מלבה שינאה ידוע הגיע הזמן לסלק את הילד הזה מהמסך
  סגור
 • אתה מסית בעצמך!
  יוני 11/2023/08
  הגב לתגובה זו
  1 0
  אתה מסית בעצמך. אלמוג בוקר הוא איש של אמת!!! ואל תעיז לצאת נגדו
  סגור
 • 4.
  קיסינג'ר גדול 1973 / קיסינג'ר קטן 2023 (ל"ת)
  אהרון 11/2023/05
  הגב לתגובה זו
  1 0
  סגור
 • 3.
  לא רוצה להאמין.
  דנה 11/2023/02
  הגב לתגובה זו
  0 1
  נשמע מטריד
  סגור
 • 2.
  לא תיאוריה. כן קונספירציה. מישהו קשר קשר נגדנו.
  א 10/2023/29
  הגב לתגובה זו
  7 1
  אין דבר כזה כשל אחרי כשל אחרי כשל, צירוף מקרים ועוד צירוף מקרים ועוד צירוף מקרים. יותר מדי חיילים וקצינים ששירתו בגזרה אומרים זאת בפה מלא. האמת קשה מנשוא.
  סגור
 • 1.
  אלמוג בוקר
  שלומית 10/2023/29
  הגב לתגובה זו
  4 0
  מעניין למה ערוצי התבהלה לא משדרים את זה. מה הסיבה שאסרו על גולני לא לנסוע ליד הגדר אם ידעו שיש משהו חשוד ולא עדכנו אותם
  סגור