מינויים

קבוצת ההשקעות VALUE מתחדשת: אלו הבכירים שמצטרפים להנהלת החברה

מיטל הפנר קדרנל תכהן כסמנכ"לית מכירות, ניר שגיא תשמש סמנכ"לית תפעולי ואיתמר בן-דוד סמנכ"ל פיתוח עסקי ב-HA Global. המהלך יוצא לפועל לאחר שורת מהלכי התרחבות עסקית. השותף המנהל נועם ברכה: "המינויים עולים בקנה אחד עם אסטרטגיית החברה, המנהלים הטובים בעולם ההשקעות הפרטיות"
מערכת ice | 
ניר שגיא, נועם ברכה, מיטל הפנר קדרנל, איתמר בן דוד (צילום ווליו, shutterstock)
קבוצת ההשקעות VALUE, מודיעה הבוקר (רביעי) על שורת מינויים בכירים בהנהלת החברה: מיטל הפנר קדרנל הצטרפה כסמנכ"לית מכירות; ניר שגיא מונתה לסמנכ"לית תפעול ואיתמר בן דוד הצטרף כסמנכ"ל פיתוח עסקי ב-HA Global (המשמשת כגוף יעוץ אסטרטגי לקרנות השקעה בינלאומיות). מינויים אלו מגיעים לאחר התרחבות משמעותית, במהלכה קיבלה הקבוצה לשמש כנציגה בישראל לקרנות בינלאומיות מובילות. 
מיטל הפנר קדרנל, שהצטרפה ל-Value כסמנכ"לית מכירות, מילאה תפקידים רבים ומגוונים בשוק ההון הישראלי ב-16 השנים האחרונות. עד לאחרונה, שימשה כמנהלת לקוחות אסטרטגיים בקבוצת Value ובבית ההשקעות הלמן אלדובי. במסגרת תפקיד זה, הובילה הפנר את תהליכי הגיוס לקרנות ההשקעה של בית ההשקעות ואת ניהול הקשרים למול מובילי דעת הקהל, Family Office ויועצים.
לפני כן, ניהלה את תהליכי ההפצה של תעודות הסל של פסגות בית השקעות למול המוסדיים ומנהלי ההשקעות הראשיים. מיטל הינה בעלת רישיון בניהול תיקי השקעות מטעם הרשות לניירות ערך ובעלת רישיון בשיווק פנסיוני מטעם משרד האוצר. בעלת תואר ראשון בכלכלה וניהול עם התמחות במימון ו-MBA בהתמחות במימון מטעם המכללה למנהל.
ניר שגיא, שמונתה לסמנכ"לית תפעול, מכהנת בחמש שנים האחרונות כמנהלת תפעול ובקרה ב- Value. לניר ניסיון עשיר בכל הנוגע לתהליכים מורכבים בניהול משקיעים , עבודה מול קרנות בינלאומיות , ניתוח נתונים ועבודה מול מערכות מידע מתקדמות בעולמות התוכן של קרנות השקעה אלטרנטיביות. בעברה עבדה ניר כרפרנטית אשראי בבנק דיסקונט ולאחר מכן כמנהלת אופרציה בהלמן אלדובי בית השקעות. היא בעלת תואר ראשון בכלכלה מהאוניברסיטה העברית והכשרה בניתוח מתקדם של בסיסי נתונים.
 
איתמר בן דוד, שמונה לסמנכ"ל פיתוח עסקי ב-HA Global, ניהל בחמש השנים האחרונות את מחלקת המחקר ב-HA Global (המשמשת כגוף יעוץ אסטרטגי לקרנות השקעה בינלאומיות) מקבוצת Value  השקעות מתקדמות. לאיתמר תואר ראשון במימון מ"ישיבה יוניברסיטי" שבניו יורק. הוא הביא עמו לחברה ניסיון עשיר בתחום ההשקעות הפרטיות, תרם רבות למחקר השוק הכללי על התנהגות המוסדיים בארץ ובעולם, לבדיקות נאותות על השקעות פוטנציאליות של הקבוצה, ולתכנון אסטרטגי של Pipe-line ההשקעות בקבוצה. במסגרת עבודתו יצר איתמר קשרים ומערכות יחסים הדוקות עם מנהלי נכסים מהמובילים בעולם, זיהה הזדמנויות השקעה משמעותיות בשווקים הפרטיים תוך זיהוי הסיכונים הגלומים בכל אחד מהם.
נועם ברכה, שותף מנהל ב-Value השקעות מתקדמות: "יש לנו אמונה רבה ביכולות של מיטל, איתמר וניר להצעיד את החברה קדימה, לעבר היעדים השאפתניים שלנו להמשך הדרך. המינויים עולים בקנה אחד עם אסטרטגיית החברה להמשיך ולבחור את המנהלים הטובים בעולם ההשקעות הפרטיות. קבוצת Value השקעות מתקדמות נמצאת בימים אלה בתקופת צמיחה והתחדשות במגוון מגזרי הפעילות לרבות פעילות הפידר פאנדס הפותחת את האפשרות למשקיעים כשירים בישראל להשקיע לצד המוסדיים הגדולים בארץ ובעולם בקרנות ההשקעה של הגופים המובילים והטובים בעולם. אין לי ספק כי מקצועיותם וניסיונם לצד היכרותם המעמיקה את השוק יתרמו לנו רבות ויחזקו את כלל מערך קרנות ההשקעה של הבית".
תגובות לכתבה(0):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה