מינויים

אחרי ההנפקה: שורת בכירים מצטרפת לדירקטוריון רב בריח

קבוצת רב בריח מודיעה היום על מינויים חדשים לדירקטוריון החברה, אליו ייכנסו שורה של אנשי מפתח בשוק הישראלי. יו"ר הדירקטוריון מסר, "אין לי ספק כי יתרמו מניסיונם הרב להמשך צמיחתה של רב בריח"
מערכת ice | 
ראשי רב בריח (צילום אייל טואג)
קבוצת רב בריח מודיעה היום (רביעי), על שורת בכירים במשק הישראלי שיצטרפו לדירקטוריון הקבוצה. חברי הדירקטוריון החדשים הם דוד גרנות, אסי ברטפלד, קרן אצלאן ורוני מילוא.
דוד גרנות הוא יו"ר בזק לשעבר, אשר שימש בעבר בין היתר כיו"ר ועדת ההשקעות של מיטב דש וקבוצת הראל וכן כיו"ר ויזה כ.א.ל ומנכ"ל הבנקים הבינלאומי ודיסקונט, מונה לדירקטור בחברה.
אסי ברטפלד, לשעבר יו"ר הפניקס ומנכ"ל קבוצת דלק, מתמנה לדירקטור חיצוני לחברה. קרן אצלאן, אשר שימשה עד לאחרונה כמנכ"ל חברת התחבורה הציבורית סופרבוס, ומשמשת כדח"צ במספר חברות ציבורית כגון: בנק מסד מקבוצת הבינלאומי, קבוצת הייזום והבנייה more בבעלות חנן מור, וחברת השילוח הבינלאומית אוריין - מונתה כדירקטורית חיצונית לחברה.
רוני מילוא, לשעבר ראש עיריית תל אביב יפו, חבר כנסת ושר בממשלות ישראל- התמנה לדירקטור חיצוני. מינויים אלו מצטרפים לעומר דונרשטיין ויהודה שגב, יו"ר שפיר הנדסה המשמשים כדירקטורים בחברה.
 
יו"ר דירקטוריון רב בריח, שמואל דונרשטיין התייחס לשורת המינויים הבכירה וציין: "אנו גאים ומברכים על הצטרפותם של דמויות מפתח, בעלי ניסיון רב בתחומי הניהול, נדל"ן, שוק ההון, תשתיות ובנייה לדירקטוריון החברה. אין לי ספק כי יתרמו מניסיונם הרב להמשך צמיחתה של רב בריח וביסוסה כספקית מוצרי הבנייה הגדולה בישראל וחברה מובילה בשוק ההון".
לפני כחודש דיווחה החברה על מינויה של קרן נהיר לתפקיד סמנכ"לית קמעונאות ואונליין בחברה. באוגוסט האחרון רב בריח חזרה להיסחר בבורסה בת"א אחרי שהשלימה בהצלחה הנפקה ראשונה לציבור של מניות (IPO), כאשר גייסה 125 מיליון שקל. שווי החברה אחרי הכסף הוא 625 מיליון שקל. מחזור המכירות של רב בריח ב-2020 הגיע לכ-400 מיליון שקל, עם EBITDA של 52.8 מיליון שקל. תוצאות רב בריח לרבעון הראשון של 2021 משקפות המשך צמיחה מהירה עם קצב הכנסות שנתי של קרוב ל-550 מיליון שקל.
תגובות לכתבה(0):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה