מינויים

ראש המוסד לשעבר בג'וב חדש: זה המכון שיצטרף אליו

ראש המוסד לשעבר תמיר פרדו מצטרף למכון כעמית בכיר ויעמוד במשותף בראש התחום הגיאו-פוליטי שלו
מערכת ice | 
תמיר פרדו (צילום פלאש 90)
המכון למדיניות העם היהודי, (JPPI) הודיע אתמול (רביעי) ​​כי ראש המוסד לשעבר תמיר פרדו, מצטרף למכון כעמית בכיר ויעמוד במשותף בראש התחום הגיאו-פוליטי שלו. פרדו כיהן ראש המוסד למודיעין ותפקידים מיוחדים, בין השנים 2011-2016. והצטרף לארגון הביון הישראלי ב-1979 ושירת בכל רמות הפיקוד.
"תמיר פרדו מחזיק בידע מעמיק וניסיון תפעולי נרחב בנוגע למצבה הגיאופוליטי של ישראל. אנו גאים להצטרף ל-JPPI כדי להעמיק את עבודתנו השוטפת בניתוח והעברת מידע על האתגרים העצומים העומדים בפני ישראל והקהילות היהודיות בעולם", אמר פרופ׳ ידידיה שטרן, נשיא JPPI.
 
"לאחר ששרתי את מדינת ישראל במשך שנים רבות, בדיסקרטיות והרחק מעיני הציבור, אני מבקש כעת, באמצעות הצטרפותי לפעילות ה-JPPI, לתרום מהניסיון שרכשתי בתחומים הגיאופוליטיים כדי המשיך ולחפש אחר דרכים להבטיח את חוסנו ושגשוגו של העם היהודי", אמר פרדו.
תמיר פרדו יהיה הנואם המרכזי בכנס "אוקראינה כמשל" שיקיים המכון למדיניות העם היהודי ב-7 ביוני, ויעסוק בשאלת ההיבטים המוסריים במדיניות החוץ של ישראל.
בארבע השנים האחרונות שימש פרדו כיו"ר מועצת המנהלים של חברת הסייבר Sepio. הוא סיים את תפקידו בפברואר האחרון והחליף אותו איש ההון סיכון ויזם טכנולוגיית הסייבר ליין בס (Lane Bess).
תגובות לכתבה(0):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה