מינויים

לראשונה בלשכת שמאי המקרקעין: אישה תעמוד בראש הארגון

שמאית המקרקעין והמשפטנית נחמה בוגין נבחרה ליו"ר לשכת שמאי המקרקעין בישראל. בוגין תחליף בתפקידה את חיים מסילתי שכיהן כיו"ר הלשכה בשתי הקדנציות האחרונות
מערכת ice | 
נחמה בוגין (צילום ניר שהרבני)
לראשונה מאז הקמת לשכת שמאי המקרקעין, תעמוד בראשותה אישה. שמאית המקרקעין והמשפטנית נחמה בוגין נבחרה ליו"ר לשכת שמאי המקרקעין בישראל. בבחירות בוגין גברה בפער משמעותי על סולימני אומיד עודד, סער פלד סגן יו"ר הלשכה הנוכחית ודליה עסיס. בוגין תחליף בתפקידה את חיים מסילתי שכיהן כיו"ר הלשכה בשתי הקדנציות האחרונות (6 שנים בסך הכללי - המקסימום המותר על פי תקנון הלשכה).
הבחירות הנוכחיות נסובו בעיקר על עתיד הענף והרפורמות המבניות שתחום הנדל"ן עובר. ללשכה יש קשר פעיל עם גורמי ממשל, מקבלי החלטות ובכירים רבים המשפיעים על צורת הפעילות של שמאי המקרקעין. לתפקיד חברי הוועד המרכזי נבחרו רבני לוי מוריה, אבני אסי, כרמי ניב, שחם עידו, זייד זינר מורן, רימון מירי, יוניצמן ירון, שבי גולן, ברהום חננאל יחזקאל שבח זרית גלי, אילוז אורן, בלטר גבע, דיאמנט מוטי, פרץ יוסי.
 
ליו״ר בית הדין נבחרה ג׳רבי נורית ולתפקיד חברי בית הדין נבחרו רוזנברג שאול, זרניצקי רון, לשם מטי, ידיד יאיר, אשר יעקב ולין אלון. ליו"ר ועדת הביקורת נבחר ורטש אוהד ולתפקיד חברי ועדת ביקורת נבחרו העצני חזקיה, פרידמן משה, אברהם תמר ובת שלמה קעטבי סיגלית. לתפקיד נציגי לשכה במועצת השמאים נבחרו: קמיל אריה וכהן ארז. לחברי המוסד ליישוב סכסוכים נבחרו: סולומון דרור, סוויד אילי, ספיר משה, ליברמן אירית, עינת דנון קרן.
בעקבות הזכייה, נחמה בוגין ציינה כי: "שמחה על האמון הרב והתמיכה הרחבה שזכיתי להם, הוכחנו לאורך כל קמפיין הבחירות כי המטרה שלנו להוביל קו נקי ואמיתי של תרומה ופעולה לטובת שמאי המקרקעין. האתגרים שעומדים בפני הלשכה רבים ואני מאמינה בלב שלם שאצליח ליישם בשטח את המשימות החשובות שהלשכה צריכה לקדם. אני רוצה להודות ליו״ר היוצא חיים מסילתי, על תרומתו החשובה ללשכה ולשמאי המקרקעין בישראל״.
חיים מסילתי, יו״ר הלשכה היוצא  אמר כי הוא ״מחזק את ידיה של נחמה בוגין ובטוח שהיא תדע להמשיך מהלכים שהתחלנו תוך שמירה על הישגיה של הלשכה. לרשותה נבחרת נפלאה שתסייע לה. בטוחני כי המתמודדים כולם רואים את טובת הלשכה לנגד עינהם ויצטרפו גם הם לעשיה הברוכה. העוצמה והיוקרה המיוחסים ללשכה באשר היא, חשובים הם ואני סמוך ובטוח שקברניטיה הנכנסים של הלשכה יפעלו להמשיך ולחזק אותה״.
תגובות לכתבה(0):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה