נדל"ן ותשתיות

הנדל"ן בוער: אזורים עם שיא של מיליארד שקל במכירת דירות ברבעון

תוצאות חסרות תקדים לחברת אזורים ברבעון השני של 2021 עם גידול 300% בהיקף הכספי של מכירת דירות בשווי של מיליארד שקל - כמעט כמו מכירת הדירות לאורך כל שנת 2020
אריאל נוי | 
רון אבידן מנכ"ל אזורים (צילום תמר מצפי 3DVISION)
חברת אזורים מדווחת היום (שלישי) על נתוני המכירות לרבעון השני לשנת 2021 וממשיכה את המגמה לנתוני השיא שהציגה גם ברבעון הראשון, מכירות בהיקף של כמיליארד שקל, כאשר ברבעון המקביל אשתקד היקף המכירות היו כ-347 מיליון שקל, זינוק של כ-300% בהיקף הכספי של מכירת דירות. 
על פי הדו"ח, מחירה הממוצע של דירה ברבעון השני של 2021 עמד על כ-2.26 מיליון שקל. מספר הדירות שמכרה החברה ברבעון זה עומד על 434 דירות, פי 2 ממספר הדירות שמכרה ברבעון המקביל אשתקד אשר עמד על 210 דירות, זינוק של כ-200%. כמו כן, בשני הרבעונים לשנת 2021 מכרה חברת אזורים 885 דירות בהיקף של כ-2 מיליארד שקל, נתון המשקף קפיצה משמעותית במכירות, זאת ביחס לכל שנת 2020 בהם מכרה החברה 976 דירות בהיקף כספי של 1.8 מיליארד שקל.
הפרויקטים שהשפיעו באופן המהותי ביותר על היקפי המכירות ברבעון הראשון לשנה הם פרויקט Moment בבת-ים עם הישג מרשים במכירה המקוונת הראשונה בעולם הנדל"ן, פרויקט היוקרה Exchange Ramat Gan, פרויקט "הנרקיס" בראשון לציון, פרויקט "סנטרל פארק" בבאר שבע, וכן פרויקטים אחרים.
רון אבידן, מנכ"ל אזורים: "אזורים מסמנת מהפכה בתחום הנדל"ן למגורים עם תוצאות חסרות תקדים ברבעון השני לשנת 2021. הצגנו מכירות שיא ברבעון הראשון וכעת אנו חווים ביקושי שיא עם היקף דירות שמשתווה כמעט להיקף הדירות שמכרה החברה בכל שנת 2020. העלייה בביקושים בתחום הנדל"ן למגורים הולכת וגדלה בצורה משמעותית ואנו מודים לציבור הרוכשים על הבעת האמון בחברה. אזורים ממשיכה להרחיב את צבר הפרויקטים האיכותי והמגוון שלה, תוך התמודדות עם מחסור בהיצע הקרקעות, באמצעות עסקאות קרקע אטרקטיביות באזורי ביקוש, ייזום ותכנון פרוייקטים משמעותיים בתחום ההתחדשות העירונית וכן קידום והשקעה בתחומים נוספים".
תגובות לכתבה(0):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה