נדל"ן ותשתיות

העיר שנמצאת בסכנה משתדרגת: היכן ייבנו 500 דירות חדשות?

אב-גד הכריזה כי הוועדה המקומית לתכנון ובניה בטבריה אישרה להפקיד את התב"ע המתייחסת לחלק למגורים מפרויקט עיר כנרת. במסגרת החלק למגורים יוקמו על פי התכנון כ- 500 יח"ד
מערכת ice | 
דירה טבריה יד2 (צילום מסך)
אב-גד החזקות, העוסקת בייזום ובניה למגורים בשוק ההתחדשות העירונית, כי בהמשך להתקשרות באמצעות חברת הבת (100%), אב-גד כנרת בע"מ, בתחילת שנה זו (ביום 10 לינואר 2023) במערך הסכמים, הכולל הסכם קומבינציה, הסכם אופציה ועקרונות להסכם השיתוף עם כלל בעלי הזכויות בקרקע, להקמת פרויקט "עיר כנרת" על ידי החברה.
הפרויקט ממוקם בחלק הדרום מזרחי של העיר טבריה בשטח כולל של כ- 241 דונם ושטחים לבנייה על פי התב"ע הקיימת בשטח כולל של כ- 125 דונם. היום, מדווחת החברה כי הוועדה המקומית לתכנון ובניה בטבריה, אישרה להפקיד בתנאים את התב"ע המתייחסת לחלק למגורים מפרויקט עיר כנרת.
 
במסגרתו, בין היתר, יוקמו על פי התכנון כ- 500 יח"ד. ככל ותממש החברה את האופציה המוקנית לה מכוח הסכם שחתמה עם בעלי הקרקע אזי, החברה תהא זכאית לשיעור של 75% ליח"ד ולא פחות משיעור של 67% ליח"ד, באופן ששיעור בעלי הקרקע ינוע בין 25% ל- 33%.
אב- גד החזקות הינה חברת ייזום ובניה למגורים וביצוע (עצמי) המתמחה בשוק ההתחדשות העירונית.  החברה נוסדה בשנת 1996 ע"י אל"מ במיל' מיכאל רצון, ומנוהלת על ידי מנכ"ל החברה, ראם רצון, ומונה כיום 30 עובדים בעלי ניסיון רב בתחומי הנדל"ן השונים. החברה מתמקדת באזורי ביקוש בלבד והינה בעלת מומחיות רבה בביצוע פרויקטים של התחדשות עירונית בכל האספקטים השונים. מאז הקמתה, יזמה והקימה כ- 608 יחידות בכ- 17 פרויקטים שונים.
תגובות לכתבה(0):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה