נדל"ן ותשתיות

קרוב לתוואי הקו האדום: דוניץ אלעד תחזיק ב-40% מפרויקט הפינוי בינוי

החברה נכנסת כשותפה בפרויקט בשדרות ירושלים פינת נחל הבשור בתל אביב יפו עם קבוצת מורפוזיס יזמות נדל"ן. בפרויקט יבנו 346 יח"ד על שטח כולל של כ-10 דונם, והוא עתיד לכלול 4 מבנים מרקמיים ושני מגדלי מגורים שיתנוססו לגובה של עד 19 קומות. המנכ"ל רונן יפו: "מלאי איכותי נוסף של דירות, ומנוע להמשך הצמיחה"
מערכת ice |  1
רונן יפו, מנכל אלעד ישראל מגורים החדשה (צילום סיון פרג', דמיטרי לאנוביץ')
דוניץ-אלעד מודיעה הבוקר (ראשון) חתמה על הסכם עם קבוצת מורפוזיס יזמות נדל"ן בע"מ - חברה פרטית בבעלות מר גדעון תדמור לשיתוף פעולה ורכישת 40% מזכויותיה והתחייבותה ביחס לפרויקט פינוי בינוי המקודם על ידה ברחוב נחל הבשור 4-34 בתל אביב יפו. בהתאם להסכם, תמחה מורפוזיס לדוניץ-אלעד 40% מזכויותיה וחובותיה בהתאם להסכמי הפינוי בינוי שנחתמו מול בעלי הזכויות במתחם ומול יועצים, מתכננים ועוד. 
מדובר במתחם פינוי בינוי גדול הנמצא בשוליה הדרומיים של שכונת יפו א', בצמוד לפארק נחל הבשור, סמוך לתוואי הקו האדום של הרכבת הקלה. לא רחוק מפרויקט נוסף של דוניץ – אלעד, פרויקט "שדרות יפו" הכולל מעל 630 דירות שיבנה בשיתוף עם החברות צמח המרמן ולוינשטיין. 

הדמיה נחל הבשור (צילום: דמיטרי לאנוביץ')
בפרויקט נחל הבשור יפונו 128 דירות ישנות אשר מתפרסות על 4 מבני רכבת מרובי כניסות ובמקומם צפוי להיבנות מתחם מגורים חדש ובו כ-346 יח"ד בשטח כולל של כ-22,000 מ"ר עיקרי ב-6 מבנים מתוכן 128 יח"ד שייכות לבעלים ו-218 יח"ד לשיווק (בהן כ-10% בדיור בר-השגה) וכן שטחי מסחר נלווים, לצד מבני ציבור ושטחים פתוחים. התוכנית אושרה להפקדה להתנגדויות בתנאים. 
עו"ד עופר פרייליך ועו"ד רן אמיר ממשרד עורכי הדין מיתר ייצגו את דוניץ אלעד בעסקה ועו"ד אבי ארד ועו"ד ארנון כהן ממשרד גולדפרב זליגמן ייצגו את מורפוזיס בעסקה. המשרד שאמון על תכנון הפרויקט הוא ברעלי לויצקי כסיף

הדמיה נחל הבשור (צילום: דמיטרי לאנוביץ')
רונן יפו, מנכ"ל אחים דוניץ בע"מ: "אנו שמחים להיכנס כשותפים במתחם פינוי-בינוי גדול ומשמעותי נוסף בתל אביב יפו כהמשך טבעי וישיר לשכונת פארק תל אביב ההולכת ונבנית במקום שכונת הארגזים בדרום מזרח העיר, פרויקט 'שדרות יפו' ברחוב נס לגויים- במתחם מכבי יפו הישן  וזאת בנוסף לפרויקטים של החברה ברחוב אלנבי ושדרות רוטשילד. פרויקט נחל הבשור ייצר לחברה מלאי איכותי נוסף של דירות בתל אביב יפו ויהווה מנוע להמשך צמיחת החברה".

הדמיה נחל הבשור (צילום: דמיטרי לאנוביץ')
"דוניץ-אלעד פועלת בחזית ההתחדשות העירונית בישראל בכמה פרויקטים משמעותיים כמו קרית האמנים בראשון לציון, הסתדרות צפון בגבעתיים, נווה מגן החדשה ברמת השרון ועוד.  המתחם החדש יספק נוחות מקסימלית לתושבים בשילוב גישה לתחנת הרכבת הקלה ביחד עם שטחי מסחר, ומבני ציבור נוספים. נמשיך לפעול בהתאם לאסטרטגיה רחבה של השקעה ופיתוח מתמחי מגורים גדולים באזורי הביקוש".
תגובות לכתבה(1):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 1.
  חברת מופרוזיס
  טוהר לי 05/2024/16
  הגב לתגובה זו
  0 0
  חבל שלא מראים בטלויזיה על הפרוייקט חברת מופרוזיס חברה טובה מאוד אנשים טובים וחבל שרק מלכלכים ועושים להם שימינג סתם פשוט יש בנינים שדיירים חתומים להם ויש כאלה שלא חתומים רק בשביל המינפולציות והרוע וחבל כדאי לכל המלכלכים לעשות לעצמם סדר בראש.
  סגור