ויראלי

סביבתיים שווים יותר: OkCupid בצעד לקידום איכות הסביבה

באפליקציית OkCupid גילו - רוב הצעירים בעולם דוגלים בערכי איכות הסביבה ומאמינים שתופעת שינוי האקלים היא תופעה אמיתית ומדאיגה. צעירים המביעים עמדות כאלו זוכים ליותר לייקים, בעקבות כך האפליקציה יזמה תגית מיוחדת למשתמשיה
שירה יום טוב | 
OkCupid (צילום pexels-daria-shevtsova)
אפליקציית ההיכרויות OkCupid, מחזקת את קהילת איכות הסביבה. OkCupid מדווחת כי למעלה מ-7.5 מיליון משתמשים באפליקציה עד כה ענו על שאלות הקשורות לאיכות הסביבה ושינויי האקלים. 97% ממשתמשי האפליקציה מאמינים ששינוי האקלים הוא אמיתי ו -83% מהם אף מראים דאגה אמיתית לגורלו של כדור הארץ. צעירים וצעירות ישראלים תואמים את המגמה העולמית: 97% מהמשתמשים הישראלים מאמינים ששינוי האקלים הוא אמיתי, בעוד 77% מהם אמרו שהנושא מדאיג אותם. בסך הכל, 63% מהמשתמשים ברחבי העולם דיווחו שהם עושים מאמץ מודע לצמצם את טביעת הרגל הפחמנית שלהם.
הנתונים מראים לא רק עניין הולך וגובר בנושא, אלא השפעה ממשית על סיכויי ההצלחה באפליקציה. אנשים המאמינים ששינוי האקלים הוא אמיתי מקבלים 56% יותר לייקים מאשר אלו המכחישים את קיומו. אלה שאמרו שהם מודאגים מהנושא ראו 37% יותר לייקים ו -11% יותר התאמות מאשר אלו שאמרו שהנושא לא נוגע להם. 9 מתוך 10 משתמשים ב- OkCupid אומרים שחשוב שלדייט שלהם יהיה אכפת מכדור הארץ. כאשר הם מחולקים לפי מגדר, 83% מהגברים ו -89% מהנשים אומרים זאת. אנשים שמודאגים מהאקלים נראים מודעים חברתית באופן כללי - הם נוטים יותר פי 4 להחשיב את עצמם כפמיניסטים וסביר יותר ב-26% שיקחו את החיסון נגד הקורונה.
כדי לעודד ולחזק את המודעות לנושא נוסף, OkCupid מוסיפה כעת את התג הגלובלי הראשון שלהם אי פעם, אותו ניתן לצרף לפרופיל באפליקציה לאחר שעונים "כן" על השאלה "האם את\ה רוצה תג פרופיל שיראה שאכפת לך משינוי האקלים?" - התג יופיע בצורה בולטת בפרופיל של כל משתמש כדי להראות למשתמשים אחרים שהנושא חשוב להם, וכך יהיה קל יותר להתחבר למשתמשים אחרים המודעים לסביבה. התג לא רק מועיל בבריכת ההיכרויות - OkCupid תומך ב- EarthDay.org על ידי תרומת $ 1 עבור כל תג שהורד (עד סכום מסוים) לאורך החודש הקרוב.
גם אם המשתמשים יבחרו לא להשתמש בתג, הם עדיין יוכלו למצוא את ההתאמה הירוקה שלהם ב-Stack חדש של "שינויי אקלים", חלק מהתכנון החדשני והחדשני של האפליקציה המאפשר למשתמשים לראות התאמות פוטנציאליות באמצעות סדרה של קטגוריות.
תגובות לכתבה(0):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה