ויראלי

הבוס שילם במטבעות קריפטו ועכשיו הוא מתחרט על כך בענק

העובד החליט להתלונן על הבוס לשעבר שדרש ממנו להחזיר את המטבע הקריפטוגרפי לאחר שזה לאחרונה עלה בערכו, כדי להחליף אותו בשכר שישולם בדולרים אמריקניים במקום זאת. "עכשיו רוצה שאחזיר אותו אחרי שהוא עלה בערכו"
כפיר אדר | 
קריפטו (צילום Freepik)
בעוד רבים מהדקים חגורות, שומרים על הארנק סגור ובודקים פעמיים את החשבונות, עובד אחד נותר בפה פעור על ידי דרישת הבוס שלו. לאחר שעבד בחברת טק, שולם לעובד משכורתו במטבעות קריפטו - ומאז הערך זינק.
העובד מעריך שהשכר שהוא קיבל אז עלה ביותר מ-700 אחוזים, כלומר יושב על סכום גבוה מאוד, הרבה יותר מכל משכורת שקיבל. אולם, מנכ"ל החברה שלח לאחרונה דוא"ל וביקש ממנו להחזיר את המטבע הקריפטוגרפי, כך דיווח Marketwatch.
בתמורה הם ישולמו בדולרים אמריקאים עבור העבודה שהם ביצעו במקור - כלומר יישאר לו הרבה פחות כסף. כשהוא מבקש עצות, כתב העובד הממורמר: "אני לא ממש בטוח מה לעשות. עבדתי עם האדם הזה שנים רבות, ויש לו נטייה לנסות לשנות את תנאי התשלום לאחר שהסכים לדרך פעולה מסוימת".
"מה לדעתך פיתרון הוגן? האם עלי להחזיר חלק מהקריפטו לשעות עבודה? מה עלי לספר למעסיק הזה?", מובן שמיותר לציין כי אנשים לא חשבו שהוא צריך להחזיר את הכסף. בטוויטר שאל אדם אחד: "אם הערך ירד, האם הם היו משלמים לך את ההפרש? הניחוש שלי הוא - לא!".
אחר אמר בתגובה: "זהו תשלום ללא תנאי עבור עבודה שנעשתה! איש אינו יכול לבקש זאת בחזרה. זה לא סוג המעסיק שאתה מעוניין לעבוד בו. תגיד לו 'שיחפש' ברצינות. איזה ליצן שאפילו מנסה את זה", יעץ אדם אחד בבוטות.
תגובות לכתבה(0):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה