עסקי ספורט

גאווה: בדרך לכיבוש האוורסט הספורטאי הישראלי שובר שיא

בדרך לכיבוש האוורסט, הספורטאי ומטפס ההורים רן קראוס, רשם אתמול הישג מרשים כששבר את השיא הישראלי בטיפוס מדרגות כשטיפס 32,500 מדרגות בבניין בית המ.א.ה. ע"ש מרגוט וארנסט המבורגר של קבוצת הראל, בבורסה ברמת גן. קראוס: "מקווה לפרוץ את הגבולות האישיות שלי וגם ולהעניק השראה לעוד אנשים לצאת למסעות שלהם"
מערכת ice | 
קראוס ואנשי הראל (צילום הראל)
לאחר 12 שנים של פעילות במגזר הטכנולוגי, קראוס קיבל החלטה לצאת למסע טרנספורמטיבי לכיבוש שבע הפסגות הגבוהות ביותר בכל יבשת. עד כה טיפס קראוס בפסגות של הקילימנג'רו באפריקה, באלברוס ברוסיה, באקנקוגווה בארגנטינה, וכעת הוא נערך לכבוש את פסגת האוורסט לשם כך, קראוס מכין את עצמו מראש.
כחלק מההיערכות וכחלק מאימונים ועל מנת לדמות טיפוס להר האוורסט בגובה של 8,849 מטר שייערך במשך כ-8 שבועות. החליט קראוס לאתגר את עצמו ולקבוע שיא ישראלי בטיפוס מדרגות RUN UP. השיא נשבר ביום רביעי האחרון בבניין בית המ.א.ה. ע"ש מרגוט וארנסט המבורגר של קבוצת הראל, בבורסה ברמת גן.
  
קראוס הוזנק בשעה 09:34, ובמהלך הטיפוס בבניין בית המ.א.ה. של הראל שבר קראוס שיא ישראלי , לאחר שטיפס 32,500  מדרגות  בבניין במשך11 שעות ו44 דקות (שעת סיום 21:18) . בפועל, קראוס טיפס 65 פעמים, 25 קומות, כאשר בכל קומה 20 מדרגות וממוצע טיפוס הבניין עמד על כ11 דקות בכל טיפוס.
קבוצת הראל תעניק לרן קראוס מעטפת מקיפה ורחבה של ביטוח נסיעות לחו"ל, המותאמת למסע המתוכנן. במסגרת זו, במהלך מסעו קראוס יצוייד בציוד ייתן מענה מקיף בשעת חירום באמצעות צוותי הראל.
את הטיפוס לפסגת האוורסט מקדיש קראוס לחברו מתן מרדכי ליאור ז"ל אשר נרצח באכזריות במסיבת הנובה ב- 7 באוקטובר, ליאור סיפק את ההגברה, תשתית החשמל והתאורה עבור המסיבה. סיפור גבורתו נודע בכך שמתן מרדכי ליאור ז"ל דאג להישאר מבין האחרונים בשטח המסיבה בשביל לכרוז ולהכווין את האנשים לפנות את הרחבה ולצאת מפתחי החירום.  
רן קראוס, יזם סדרתי בתעשיית ההייטק: "אני מודה מאוד להראל, על האמונה ועל התמיכה לאורך המסע שלי. כשאני רודף אחר חלומותיי וכובש גבהים חדשים, הגיבוי של הראל כחברת הביטוח הגדולה בישראל מקנה לי ביטחון והוא בעל ערך רב עבורי. המחויבות של הראל למקצועיות ולמסירות להבטחת בטיחותם ורווחתם של הרפתקנים כמוני ראויה לשבח. בתמיכתם, אני מקווה גם לפרוץ את הגבולות האישיות שלי וגם ולהעניק השראה לעוד אנשים לצאת למסעות שלהם".
עוד ציין קראוס: "את ההכנות והטיפוס לפסגת הר האוורסט, אני מקדיש לחבר יקר שלי, מתן מרדכי ליאור ז"ל, שסיפור גבורתו נודע בחברה ישראלית בעקבות אירועי ה- 7 לאוקטובר. מתן מרדכי ליאור ז"ל היה איש סאונד בחסד עליון, שהציל רבים במהלך מסיבת הנובה ולצערי לא שרד את התופת"
ניר כהן, מנכ"ל הראל השקעות והראל ביטוח: "קבוצת הראל, שמחה על החיבור והאתגר שמביא איתו רן קראוס, משהו מעט אחר ומעורר השראה. אני יכול לראות קווי דמיון בין החתירה של רן קראוס להוביל הישגיות והצלחות עם ערכים המזוהים עם קבוצת הראל". עוד ברך כהן: "אנחנו מאחלים לו בהצלחה ונריע לו כל הדרך אל הפסגה".    
ליאת סדן, סמנכל"ית שיווק של קבוצת הראל ביטוח ופיננסים: "דרך הראל HEROES, מדגישה הראל את מסירותה למען השאיפות והמאמצים של אנשים יוצאי דופן בחברה הישראלית. אנו שואפים להאיר זרקור על ההישגים המדהימים של אנשים כמו רן קראוס, ושמחים להעניק לו את מעטפת הביטחון של ביטוח נסיעות לחו"ל של הראל שתלווה אותו במסעו לכיבוש האוורסט".
תגובות לכתבה(0):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה