טלוויזיה

דיירת האח הגדול שנעלמה בסימני חיים ראשונים אחרי הסערה

לאחר ההיעלמות המפתיעה של חשבון האינסטגרם שמפעילה מודחת האח הגדול דיאן שוורץ, ולאחר שהגישה בקשה להשיב את החשבון, נראה שבאינסטגרם קיבלו את בקשתה
מערכת ice |  27
דיאן שוורץ (צילום מסך רשת 13)
אחרי שחשבון האינסטגרם שלה רוקן מתוכן, שלא ביוזמתה, המודחת הטריה מבית האח הגדול התעוררה הבוקר לנוכחות מלאה של התכנים בחשבון אחרי 24 שעות של מחיקתם על ידי אינסטגרם.
נזכיר שוורץ הודחה ביום ראשון החולף מבית "האח הגדול" ובכך הפכה למודחת השישית של העונה ברשת 13. עם צאתה מהבית נאלצה להתמודד עם הכותרות שייצרה בחוץ, ומלבד החיבוק החם של המשפחה חטפה ביקורות הקשות והארסיות של הצופים, נראה שהיא ממש ירדה אל המחתרת.
דיאן מבלה את זמנה לצד משפחתה ואמש (רביעי) הסתבר כי הסירה אמש את התמונות מחשבון האינסטגרם שלה ובהמשך סגרה בסופו של דבר את החשבון לחלוטין. האם היא לא מסוגלת לשאת עוד את הביקורת?
בעמוד האינסטגרם של ערב טוב עם גיא פינס נכתב כי: "לא עמדה בתגובות השנאה? יומיים אחרי שהודחה מהאח הגדול, דיאן שוורץ מחקה את האינסטגרם. מה דעתכם על הצעד? מה עובר על דיאן?".
גם ערן סויסה תהה: "אחרי שלא תועדה בשום מקום ולא עשתה ראיונות הדחה, דיאן שוורץ ממשיכה להעלם וכעת סוגרת (או נחסמת) גם את האינסטגרם שלה. העמוד שלה עם למעלה ממאה אלף עוקבים לא פעיל. מה דעתכם על המהלך?".
אתמול בשעות הצהריים התברר כי מדובר בצעד יזום של אינסטגרם למחיקת העמוד, וזאת בשל התגובות הבלתי הולמות שקיבלה על פרסומים בעמוד. מקורביה מבהירים כי העמוד נחסם ככל הנראה בעקבות תגובות לא הולמות מצד הגולשים ולא נמחק על ידה כפי שדווח. עוד נמסר מסביבתה כי נעשתה פנייה לאינסטגרם בבקשה להשיבו. כעת נראה שבקשתה נענתה בחיוב שכן חשבונה של שוורץ חזר עם התוכן שנעלם.
תגובות לכתבה(27):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 26.
  בתיאבון
  י. 08/2022/05
  הגב לתגובה זו
  0 0
  עם הדייסה שבישלת לעצמך
  סגור
 • 25.
  זוגיות
  אופירה 08/2022/04
  הגב לתגובה זו
  0 0
  כמה שאת מכוערת חשבון אינסטגרם ירד בשבילך ואלי שהיה להם 2000 נהיה להם 20.0000
  סגור
 • 24.
  אחריות. הגב' מאשימה את הכל וכולם ולא לוקחת אחריות.
  תמר 08/2022/04
  הגב לתגובה זו
  4 2
  אף אחד מלבד דיאן לא אשם. אבל דיאן לא לאקחת אחריות. מאשימה את הסביבה, את הסיטואציה, וכו... הלו, יש שם עוד אנשים שלא מתנהגים כך. קחי אחריות, כהתחלה... ואז נראה.
  סגור
 • 23.
  עוד לםני שהודחה מנהל העמוד של דיאן הגביל תגובות בתמונות
  שקר 08/2022/04
  הגב לתגובה זו
  0 0
  אז חוץ מהודעות אישיות ותיוגים היא לא קיבלה תגובות ....
  סגור
 • 22.
  אינס
  רותח 08/2022/04
  הגב לתגובה זו
  1 0
  כל הדיירים שנאו אותה ופחדו ממנה , לא הוציאו מלה לידה , שמה תתפותץ עליהם עם הצרחות שלה , ותנועות הידיים הפסיכיות שלה . כולם שם חיכו שהיא תסולק , ואחרי שיצאה כולם צבועים .... כאילן התפלאו : וואי, וואי, למה?? למה ?? אני בשוק.. אני בשוק .. פחדנים וצבועם כולם !!! ומה הם קפצו כולם על נתנאל?? כאילו היה חסר לו שנאה , וצרחות על הדיירים !! גם כל עם שהיא צעקה !! היה רץ אחריה וצועק גם הוא! אז שלא יתייפיו עכשיו .. בושה !! ו אהה ותראו איך הוא צתנהג עכשיו כמו תתל'ה קטן , סמרטוט רצפה!! למה עכשיו הצופים לא מדברים עליו מה קרה?????? למה לא ממשיכחם לבקש להדיח אותו ?? שכחו לו את מה שעשה ??? צבועים גם הם !! למה השאירו אותו בכלל ממהקה ????????
  סגור
 • טען עוד
 • 21.
  חזר האינסטוש
  99חובי 08/2022/04
  הגב לתגובה זו
  1 0
  מצויין , שתרגיש עכשיו על בשרה למה היא גרמה !!! ומה עשתה בבית האח!! אבל היהברור כשמש שהיא התכוונה לכלמילה שיצאה לה מהפה !! הרי ראו את הארס בפה שלה !! את ההערות שלה לדיירים, את העקיצות ה והנאצות שתקעה לכולם !! עוד אתמול ראינו בפרק בערוץ 13 , כשהחבר שלה מדבר אתה וגם לו ענתה בציניות מחפירה כשמדובר היה על הדיירים !! אם יכולתי " לעבור מבעד לטלויזיה הייתי נותנת לה שני בוקסים לפנים !! זה צה שהרצוף שלה דרש !! ועשתה זאת כשהיא יודעת בפירוש שזה דבור מזלזלבדיירים, ואחכ' גם אליו דברה מכוער וקמה ויצאה . מזל שהבלתי נסבלת הזאת סולקה. רעה ומכשפה ,
  סגור
 • 20.
  אפילו לרוצח מתנהגים ביותר חמלה
  דן 08/2022/04
  הגב לתגובה זו
  2 2
  שוכחים שמדובר בתוכנית טלווזיה, שמדובר בבחורה צעירה עם משפחה ו שמאחורי כל אדם עומד עולם ומלואו.די !!!
  סגור
 • 19.
  איכס
  יוסי 08/2022/04
  הגב לתגובה זו
  0 1
  מה יש להגיד בחורה רעה ושחצנית גועל נפש
  סגור
 • 18.
  דיאן
  אני יהודיה 08/2022/04
  הגב לתגובה זו
  1 0
  היא צודקת. יצאה מבית האח הגדול. עיזבו אותה לנפשה. פתאום אתם דואגים. היא בחורה חכמה מאוד.וגם נאה. די לנבור בחייהם של אחרים שכל אחד יתחיל להסתכל בצלחת של עצמו. די לשנאה המטופשת הזו.
  סגור
 • 17.
  לדיאן ממני...
  צופה מבוגרת 08/2022/04
  הגב לתגובה זו
  0 0
  יש לי הצעה, שיכולה לסייע לך. דרושה מידה גדולה של אומץ, יוזמה, על מנת לבצעה, אך היא יכולה להרגיע את עוצמת הכעסים גם שלך וגם של ציבור הצופים. לבקש להופיע באח הגדול, כדי להתנצל על התקפי הזעם והצווחות. להסביר איך קרה שהגבת בצעקות, הנפת ידיים ובעצם פגעת בדיירים לכל אורך השהות. גם קאזם, ובר, מתלהמים, אך לא בעוצמה ובצורה שאת הגבת. את עונשם יקבלו באי בחירתם לפרס הגדול. דיאן, ספק אם תסכימי לפנות לאח הגדול לבצע את האקט הזה של התנצלות, ואולי גם ההנהלה לא תסכים. אבל נסי. זה יכול להיות שיעור טוב לבני נוער שנדהמו מהאלימות המילולית שהפגנת, ויהווה תיקון בו תסבירי שטעית ואת מצטערת. אין מקום כמובן להאשים אחרים בהתפרצויות שלך. אם תציעי להסביר ש"הם אמרו כך וכך" הרי שתפספסי את הצ'אנס. את יכולה כמובן לסרב לעשות זאת. אם את עדיין סהורה שאת הצודקת ואחרים הם האשמים.
  סגור
 • 16.
  תניחו לה כבר
  רונית 08/2022/04
  הגב לתגובה זו
  1 0
  מספיק עם דיאן תתקדמו כבר, באמת אין לכם במה להתעסק?!
  סגור
 • 15.
  קריות
  סיגלית 08/2022/04
  הגב לתגובה זו
  0 2
  דייאן היא בת שאינה צבועה כמו קאזם, בתחילה רובם התרגשו מנועם של קאזם, לא ראיתי את הצביעות השנאה העצבים הריבים של קאזם, חשבתי שהוא מחובר אליינו בהבנה סימפתיה, ולא בשנאה תו , כפי שציינתי משום מה מבטלים את הכתבה דייאן הייתה מוקפת עם שנאה תהומית שקאזם נתן צבוע ברמות הכי גדולים, חשבתי בתחילה שהוא נחמד.הוא בוחר כל הזמן לשנוע בטירוף עם טירוף של שנאה שלא ראיתי אף פעם גישה כזאת. אנה הוציאו אותו מהבית, הוא מנש מסוכן עם השנאה שלו
  סגור
 • 14.
  דיאן
  1234 08/2022/04
  הגב לתגובה זו
  0 1
  אוליי כך תשנה את גישתה לזולת כשתראה איזה תוצאות יש להתנהגות כזאת חשבון נפש זה הכי נכון עד שזה לא פוגע בך אישית לא תהיה רגישה לסביבה וזה למידה לחיים האמת כואבת!!!!
  סגור
 • 13.
  זהוא היא לא שם
  אורליויצמן 08/2022/04
  הגב לתגובה זו
  1 0
  לדעתי לא הולם שאנשים עוד יחבטו בא היא כבר נענשה שהיא לא בבית האח תהיו יותר עדינים זה לא נעים
  סגור
 • 12.
  שמחת זקנתי בראש חוצות
  נקי 08/2022/04
  הגב לתגובה זו
  0 1
  דיאן פריחה ברובד הנמוך של המילה
  סגור
 • 11.
  כדורים ומכות חשמל
  חני 08/2022/04
  הגב לתגובה זו
  0 1
  בחורה מכוערת מתוך הנשמה קקי יוצא לה מהםה חא פיפי, מסכנה מסכנה מסכנה
  סגור
 • 10.
  האח הגדול
  נתי 08/2022/04
  הגב לתגובה זו
  1 1
  תעלמי טוב לכולם.סבלו אותך מספיק על המסך. סמרטוטה
  סגור
 • 9.
  זעקה לבנות ישראל
  צפוני 08/2022/04
  הגב לתגובה זו
  1 1
  תעקבו אחרי כל אלה שנשבו בתחילה אחר קסמי התקשורת, והתחברו אליה בכל ריאליטי עלוב ככל שיהיה, ותבדקו מה עלה בגורלם, ולכן, בנות ישראל היקרות, תברחו מהתקשורת היהודית הישראלית, ועל זה נאמר, שומר נפשו ירחק.
  סגור
 • 8.
  את בחורה הכי חכמה שראיתי
  סמדר 08/2022/04
  הגב לתגובה זו
  1 2
  ראיתי כמה פרקים של האח, ותמיד התפלאתי עד כמה התנהות שלך ואמירות שלך שקולים ונבונים וכמה שאת הוגנת וטובת לב, פשוט מדהימה. תדעי ותזכרי זאת, כל פעם שמי שהוא יגיד לך אחרת, משיקולים זרים ורעים שלהם, כי כאלה היו ויהיו, אז פשוט תתעלמי מהם. חיבוק חם, יישרי כח, וכל הכבוד לך על מי שאת
  סגור
 • 7.
  די לפרסם אותה, זה כבר זלא מעניין
  רונית 08/2022/04
  הגב לתגובה זו
  2 1
  לא ברמה של התעניינות
  סגור
 • 6.
  מה פתאום אתם מרחמים עליה?
  אסף 08/2022/04
  הגב לתגובה זו
  2 1
  שתמשיך להיות אותה הבחורה שהייתה באח הגדול עם האגו המנופח והפה המלוכלך ושהיא יותר טובה מכולם. למה היא הפסיקה ופתאום שמתם תמונה שלה של קורבן בטח הסוכן שלכם דיבר איתכם.כל היחס שהיא מקבלת זה נטו בגללה ולא בגלל אף אחד אחר והיא הרוויחה אותו ביושר. מה קרה פתאום היא הכניסה את הזנב בין הרגליים. שתהיה גבר ותעמוד מאחורי כל משהיא אמרה באח הגדול. להיות צעיר זה לא תירוץ להיות בן אדם רע ,תראו את דניאל הוא גם רע? שמח שהיא עפה סוף סוף חשבתה שהיא תזכה אבל היא בחורה מאוד חכמה שלא תטעו היא פשוט חשבה שהיא תגיע רחוק עם הפרובוקציות שלה. עוד חודש כולם ישחכו אותה אלא אם היא תחליט ללכת להישרדות VIP בתור אלה איילון 2 ולנסות לעשות חוויה מתקנת
  סגור
 • 5.
  מסכנה
  תשארי שם לבד ותחשבי 08/2022/04
  הגב לתגובה זו
  0 1
  ותחשבי איך לשנות את התנהגותך הערסית טיפול יעזור ילדה שמתנהגת כך פשוט גועל נפש
  סגור
 • 4.
  עוד דוגמא לתקשורת שקרנית ומניפולטיבית. אין קשר לשמאל...
  שיטרית 08/2022/04
  הגב לתגובה זו
  0 0
  לא משנה אם זה מימין או משמאל, התקשורת פשוט ממציאה סיפורים ומניפולציות. ולא, זה לא השמאל, לכל מחרחרי המדון.
  סגור
 • 3.
  ממתי אינסטגרם סוגר חשבון בגלל תגובות? (ל"ת)
  ענת 08/2022/04
  הגב לתגובה זו
  0 0
  סגור
 • 2.
  ראו
  אני 08/2022/04
  הגב לתגובה זו
  0 0
  על זה דיאנה נאמר אין עשן בלי אש ,ועכשיו הריקושטים,ילדה מנותקת
  סגור
 • 1.
  גועל נפש של מתמודדת
  מיקי 08/2022/04
  הגב לתגובה זו
  0 1
  שתלמד שהאזרחים אינם טיפשים ושהפה המסריח שלה גרם לקריסתה !!!!
  סגור
 • אמרה שתמרר לדייריק שלא באים לה בטוב
  דינה 08/2022/05
  הגב לתגובה זו
  0 0
  כל דייר שלא באלה טוב אמרה שתמרר לא או לה את החיים כמה רוע
  סגור