רכב

עובדים בבניינים האלו? זה השדרוג שמחכה לכם בחנייה

בעקבות שיתוף פעולה מוצלח, במסגרתו התקינה חברת EV-EDGE עמדות טעינה בשישה פרויקטים נבחרים של חברת אזורים, החליטו השתיים להרחיב את שיתוף הפעולה לארבעה פרויקטים נוספים
מערכת ice | 
פריסת עמדות טעינה ברחבי ישראל (צילום freepik, unsplash)
חברת הנדל"ן אזורים מודיעה על הרחבת הסכם שיתוף הפעולה עם חברת EV-EDGE, ספקית עמדות הטעינה הגדולה והמובילה בישראל- הסכם שנחתם בשנת 2020, במסגרתו חברת EV- EDGE התקינה ומפעילה 8 עמדות טעינה בשישה פרויקטים בשטחי מסחר מניבים של חברת "אזורים", המתפרסים על כ-40,000 מ"ר פעילים.
ארבעת הפרויקטים החדשים של אזורים, בהם עתידה EV- EDGE להתקין עמדות טעינה הם: פרויקט "מומנט" בבת ים, פרויקט "שער העיר" גבעת שמואל, פרויקט "סימפוני" בחולון ובסוקולוב בנתניה. כיום פועלת EV- EDGE ב-6 פרויקטי הנדל"ן של אזורים: הרצליה הילס, גליל ים, קאנטרי קלאב ברנע אשקלון, ב"ש-מרכז הנגב, קאנטרי ספייס רחובות וקניון אזורים מבשרת ציון.
 
פתרונות טעינה לרכבים חשמליים הפכו מזמן לדבר נצרך בשטחים מסחריים כאשר לפי נתונים ממשרד האנרגיה, ישראל מעידה על צמיחה מרשימה בתחום הרכבים החשמליים. כיום, נוסעים בכבישי המדינה למעלה מ- 100 אלף רכבים חשמליים ו-50 אלף מכוניות היברידיות נטענות, כאשר מכירות רכבים חשמליים יגיעו לכ-70 אלף מכוניות בשנת 2024, ועד 2030, על פי הערכות הממשלה, מספר הרכבים החשמליים בארץ צפוי להגיע ל-1.3 מיליון, וב-2050 כל המכוניות הפרטיות בישראל יהיו חשמליות.
דן מור, מנהל זרוע המניבים באזורים: "אנו מברכים על שיתוף הפעולה בין חברת אזורים לבין חברת EV EDGE שכולל 8 עמדות טעינה בשטחי המסחר של אזורים. אנו עוקבים בתשומת לב אחרי מגמות השוק והחידושים בתחום, ומתאימים את התמהיל המסחרי שלנו על מנת להעניק מענה מקצועי ויעיל לצרכי הציבור. עמדות הטעינה מעניקות נדבך חשוב לבאי המתחמים".
שרגא כץ, מנכ"ל חברת EV EDGE: "אזורים היא מחברות הנדל"ן המובילות בישראל ושותף חשוב, ואנו גאים להרחיב את שיתוף הפעולה המוצלח עימה. אנו ערים לצורך ההולך וגובר בקרב בעלי הרכבים החשמליים בעמדות טעינה מתקדמות הנמצאות בפריסה רחבה ונגישה אליהם בחיי היום יום באזורי המגורים שלהם, היכן שהם עורכים את הקניות היום-יומיות, שותים קפה או מתאמנים. מתחמי הנדל"ן המסחריים של אזורים ובהם עמדות הטעינה של EV-EDGE נותנים בדיוק את המענה לצורך זה."
תגובות לכתבה(0):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה