קריירה ולימודים

לראשונה: הסכם קיבוצי לעובדי תחנות הדלק של מוטי בן-משה

שנה וחצי לאחר המאבק המתיש להתאגדות: ההסתדרות הלאומית ודור אלון חתמו על הסכם קיבוצי ראשון שמביא איתו שיפור תנאים משמעותי לכ-1500 עובדי מתחמי התדלוק הפרוסים ברחבי הארץ
מערכת ice | 
טל זגורי עודד גולן יואב שמחי ישראל יניב (צילום ההסתדרות הלאומית)
יו"ר ההסתדרות הלאומית מר יואב שמחי, מנכ"ל דור אלון עודד גולן ויו"ר ועד העובדים טל זגורי חתמו הבוקר (ראשון) על הסכם קיבוצי ראשון לעובדי תחנות הדלק דור אלון, בסיומו של משא ומתן, המעניק לעובדים שיפור משמעותי בתנאי העסקתם.
ההסכם הכולל בין היתר תוספות שכר מדי שנה, מענקי הערכה לעובדים ותיקים. קרן השתלמות, חברות באגודה לקידום מקצועי, מענקים לעובדים מצטיינים, סל רווחה עשיר לעובדים, תקציבים מוגדלים לאירועי חברה ונופש שנתי לעובדים. כמו כן יקבלו העובדים מענק חתימה ותשלום על ימי מחלה.

יואב שמחי, יו"ר ההסתדרות הלאומית: "היום חתמנו על הסכם קיבוצי ראשון לעובדות ועובדי מתחמי התדלוק של דור אלון, הסכם אשר מסדיר ומזניק את תנאי העסקתם וביטחונם התעסוקתי – בעולם יחסי העבודה החדש, אשר בו נמצא העובד במרכז, הן מבחינת המעסיק והן מבחינת ארגון העובדים. אנו מברכים את העובדות והעובדים דור אלון שהצטרפו לארגון עובדים אמיתי שעובד עבורם".
עודד גולן, מנכ"ל דור אלון הוסיף: ההסכם החדש מאתגר והוא תולדה של משא ומתן ארוך ומורכב שהתוצר המוגמר משתית את יחסי העבודה בקבוצה על אדנים בריאים שיבטיחו את המשך השגשוג, הפיתוח העסקי ושביעות רצון של העובדים ולקוחות החברה. אני מעריך מאוד את המקצועיות שפגשנו אצל יואב שמחי ואנשיו בהסתדרות העובדים הלאומית ומברך את ועד העובדים שלנו, בראשות טל זגורי, על ההישגים" 
 
טל זגורי, יו"ר ועד העובדים סיכם: "הצלחנו לאחר מו"מ ארוך להגיע להישגים יפים ולשפר את תנאי העובדים באמצעות הסכם קיבוצי. ההסכם משלב את רווחת העובדים במתחמי התדלוק , מסדיר תוספות שכר שנתיות יחד עם מענקים והטבות נוספות, אני שמח על התוצאה ועל שילוב הכוחות בעבודה הקיבוצית המשותפת, מודה לעובדים היקרים שהיו אתנו לאורך כל הדרך, להנהלת דור אלון ולהסתדרות הלאומית על הליווי המקצועי והאיכותי."   
 

תגובות לכתבה(0):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה