קריירה ולימודים

כיפת ברזל רוחנית: מיזם חדש מחבר בין לוחמים ללומדי תורה

'אחים לניצחון': אתר אינטרנט חדש מאפשר לחיילים וללומדי תורה להירשם, כאשר כל תלמיד ישיבה מקבל שם חייל לתפילה ומתפלל להצלחתו, והם יכולים ליצור קשר
מערכת ice | 
מלחמת חרבות ברזל בצפון (צילום פלאש 90/ מיכאל גלעדי)
"אחים לניצחון" - מיזם חברתי חדש נפתח השבוע ומחבר בין לוחמים ללומדי תורה המתפללים ולומדים להצלחתם. במסגרת המיזם הוקם אתר אינטרנט ובו נרשמים חיילים ואברכים ולומדי תורה, כאשר כל אברך ותלמיד ישיבה מקבל שם חייל לתפילה והחייל מקבל את פרטי הקשר המלאים של האברך ויוכל לבחור אם ליצור עימו קשר ישיר.
"עם פרוץ המלחמה הרגשנו שזה הזמן לחבר בין הקבוצות השונות בעם. אסור שרק האויבים יזכירו לנו שכולנו אחים, שכולנו מחוברים", אומר צביקה טרוסט שמשרדו "טרוסט אסטרטגיה" עומד מאחורי המיזם ההתנדבותי.
 
"הקמנו מיזם 'כיפת ברזל רוחנית', מתכונת מיוחדת לקירוב לבבות. שעות ספורות מרגע פתיחת המיזם, כמעט ללא פרסום הצטרפו אלינו לוחמים, הורים ללוחמים שביקשו לרשום את ילדיהם וכמובן תלמידי תורה רבים. אנו מקפידים שמטעמי ביטחון רק החיילים מקבלים את פרטי הקשר של האברכים ויכולים לבחור אם ליצור איתם קשר, כאשר החזון הגדול של המיזם, מעבר ללימוד ולתפילה, הוא קשר ישיר בין החיילים שירצו בכך לבין האברכים שירצו בכך ובוודאי יהיו חיבורים מעניינים כתוצאה מהמיזם שכל מטרתו היא אחדות וערבות הדדית".
תגובות לכתבה(0):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה