כסף וצרכנות

צרות בתחבורה הציבורית: אלו התחנות שנסגרו ובוטלו

בשל התחלואה הגואה בקרב הנהגים, לא מעט תחנות יפסיקו את פעילותן בתחילת השבוע וגם הלו"ז בסופ"ש ישונה. כל ההסברים לתחנות הרלוונטיות בפנים
מערכת ice | 
רכבת ישראל (צילום פלאש 90/ יוסי אלוני)
התחלואה ברכבת ישראל לא מסתיימת ואלו העדכונים על תנועת הרכבות היום (שישי) וכן למחר, מוצאי שבת וכן יום ראשון. שורה של נהגים עדיין נמצאים בבידוד, מה שמשבש את התנועה גם בשבוע הקרוב.
לפי העדכון, ביום ראשון תופעל תנועת הרכבות באופן זהה לזה שהופעלה בחמישי, זאת בשל המשך היקף התחלואה של אנשי הרכבת, בדגש על מקצועות חיוניים להפעלת תנועת הרכבות כגון נהגים, פקחים וכ', המאלצים אותנו לבצע שינויים בתנועת הרכבות בהתאם לשיקולים הנלקחים בחשבון כגון ביקושי נסיעות לקו. 
רכבות בקו העמק (בית שאן-חיפה חוף הכרמל) - לא תופעלנה. ותחנות בית שאן, עפולה, מגדל העמק כפר ברוך, יוקנעם כפר יהושע תיסגרנה זמנית. גם הרכבות בקו דימונה-ב"ש צפון האונ'- לא תופעלנה ותחנת בית שמש- תיסגר זמנית. 
רכבות אל/מ תחנות כרמיאל ואחיהוד תופעלנה בשעות השיא בלבד- 6:00-9:00 בבוקר, 15:00-18:00 אחה"צ.  היסעים חינמיים יופעלו מהתחנות בהן הופסקה תנועת הרכבות. רכבות בקו ירושלים יצחק נבון-הרצליה - תדירות הרכבות בו תעמוד על רכבת אחת בשעה, לכל כיוון (במקום שתיים). 
 
הקו הנוסע בין בתחנות אשקלון-שדרות-נתיבות-אופקים-באר שבע: תקוצרנה שעות הפעילות בקו זה לשעה 21:00 (בקירוב). היסעים חינמיים יופעלו בתחנות בהן לא יהיה שירות רכבתי, משעת סיום תנועת הרכבות ועד סיום שעות הפעילות בחצות.
רכבות בקו ראשל"צ משה דיין-ת"א-הרצליה- תופעלנה בתדירות של שתי רכבות בשעה בשעות השיא (במקום ארבע) יחולו שינויים בתדירויות הרכבות בחלק מתחנות הרכבת.  מומלץ להתעדכן לפני כל נסיעה באתר רכבת ישראל וביישומון.
תגובות לכתבה(0):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה