השוק

לאפליקציית ביט בשיתוף חברת payme יש בשורה חדשה לעסקים

אפליקציית התשלומים המקוונים ביט מבית בנק הפועלים יוצאת בשיתוף פעולה עם אפליקציית PayMe, יחד ייתנו מענה בתחום העסקי הדיגיטלי
מערכת ice | 
ביט גולן שרמן (צילום צילום מסך בנק הפועלים עריכה אייס)
PayMe תאפשר לפלטפורמות וגופים המספקים שירותים טכנולוגיים לעסקים, להציע לעסקים קבלת תשלום באמצעות bit, בהתחברות פשוטה ומהירה. הגופים שיהנו מהשירות החדש הם ספקי סליקה, חברות קופות, פלטפורמות לבניית אתרים ועוד. גופים אלו יוכלו לשלב קבלת תשלום ב-bit עבור העסקים העובדים דרכן.
אפליקציית התשלומים ,bit מבית בנק הפועלים, ממשיכה בפריסת אמצעי התשלום בבתי העסק בישראל, ותאפשר באמצעות שיתוף פעולה עם חברת הפינטק- PayMe, למאות אלפי עסקים בישראל להתחיל לקבל תשלום ב-bit, ללא צורך בהתממשקות ישירה.
במסגרת שיתוף הפעולה, קבלת תשלום באמצעות bit, תתאפשר דרך ספקי השירות של העסקים, זאת באמצעות API ייחודי שפותח ע"י PayMe ומאפשר חיבור מיידי ופשוט לקבלת תשלום ב bit. הפיתוח של PayMe מאפשר לספק הסליקה, לחברת החשבוניות, למרקטפלייס או לפלטפורמת הסחר, להציע לעסקים תשלום ב bit כחלק מהשירותים שלהם.
עבור בתי העסק, מדובר בפתרון נוח ופשוט, מכיוון שהם לא נדרשים להחליף את חברת הסליקה ולא את ספק המסופים שאיתם הם עובדים כיום, הפתרון מונגש להם דרך המערכות הקיימות , עם סיום ההתחברות של מערכות אלו לתשתית של PayMe.
בתי עסק שמפעילים אתרי סחר במגוון פלטפורמות כגון WooCommerce, Shopify, Magento ואחרים יוכלו להוריד תוסף סליקה לצורך קבלת bit באתר ללא צורך באינטגרציה. כיום פתרון התשלומים של PayMe ו- bit מונגש למגוון רחב של עסקים דרך פלטפורמות מובילות כדוגמת Wix, iCount, Tranzila, Priority, JGive, Marmelada Market, SensePay  ואחרים, ונמצא בהטמעה באתרי סחר מובילים כגון פקטורי 54, דיזל ואחרים.
גולן שרמן, משנה למנכ"ל וממונה על חטיבת החדשנות והאסטרטגיה, בנק הפועלים אמר, "בעקבות הטרנספורמציה הדיגיטלית בתקופת הקורונה, עסקים קטנים ועצמאים רבים פיתחו פלטפורמות דיגיטליות. בד בבד, הצרכנים העדיפו להימנע מתשלום במזומן או בכרטיס אשראי בבתי העסק עצמם. אפליקציית bit, אפליקציית התשלומים הפופולרית בישראל,  ממשיכה לפעול ולהרחיב את המענה של bit לעסקים קטנים ועצמאים, במטרה לאפשר להם ליהנות מפתרון מקיף המחובר לפעילות העסקית שלהם, ולאפשר ללקוחותיהם תשלום קל, נוח ובטוח".
תום מרוז, מנהל PayMe Israel על שיתוף הפעולה עם bit, "החיבור ל- bit, תואם לאסטרטגיה של החברה כפלטפורמה טכנולוגית המנגישה שירותים מתקדמים לבתי עסק דרך שותפים. ה-API  של פאיימי מאפשר לפלטפורמות עסקיות להעשיר את הצעת הערך שלהן לעסקים, בצורה פשוטה וקלה, במודל White Label מלא, עם מגוון רחב של שירותים ומוצרים העוזרים לבתי העסק בכל הניהול השוטף של העסק. בסוף התהליך, יש בעלי עסק שהגדילו את המכירות שלהם, ובליPayMe  היה להם קשה הרבה יותר להשיג את זה, בשביל זה אנחנו כאן".
אפליקציית bit, עם מעל 5 מיליון הורדות והיקף פעילות יומי.bit  הושקה כמענה לצורך בפתרון טכנולוגי פשוט ומהיר לביצוע תשלומים יומיומיים לאנשים אחרים – באופן המאובטח ביותר ובחוויית תשלום ייחודית, זמינה ומהירה. כאפליקציה דינמית המשיכה  bit להתחדש בהתאם לצרכים המשתנים בשוק, והחלה להוביל את מהפיכת התשלומים לעסקים וחברות במגוון תחומים: קמעונאות, מזון, מוצרי צריכה, אנרגיה, ביטוח, פנסיה ועוד.
PayMe שחוברת אליה לשיתוף הפעולה היא חברת פינטק שעוסקת במתן אפשרויות לפלטפורמות וארגונים שמשרתים עסקים, לשלב מוצרים פיננסיים כגון סליקת כרטיסי אשראי ואמצעי תשלום אלטרנטיביים, ניכיון, הגנה נגד הונאות אשראי ושירותים אחרים, בתוך המוצרים שלהם. פתרונות  אלה מאפשרים לפלטפורמות  לשפר את הצעת הערך שלהן לעסקים, לייצר חבילת פתרונות מלאה יותר ולהגדיל את ההכנסה מכל לקוח.
תגובות לכתבה(0):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה