השוק

פלסטופיל מציגה: חידוש בתוצאות הכספיות לרבעון

חברת פלסטופיל מדווחת היום (שני) על תוצאותיה הכספיות לרבעון הראשון של שנת 2023 ומציגה לראשונה איחוד מלא של התוצאות הכספיות של חברת מור תעשיות פלסטיקה
מערכת ice | 
רונן אלעד (צילום יחצ)
חברת פלסטופיל, הועסקת בייצור יריעות פלסטיק רב שכבתיות לתעשיית המזון, מדווחת היום (שני) על תוצאותיה הכספיות לרבעון הראשון של שנת 2023. תוצאות הרבעון הראשון כוללות לראשונה איחוד מלא של התוצאות הכספיות של חברת מור תעשיות פלסטיקה, אותה רכשה פלסטופיל בתמורה לכ-70.5 מיליון שקל ולאחר שהמהלך להעברת פעילות אבדת שדה נחוץ מקיבוץ שדה נחום לאתר חברת מור בשדרות הושלם במהלך הרבעון הראשון של 2023. 
הכנסות החברה ברבעון הראשון של 2023 הסתכמו ב-101.7 מיליון שקל, צמיחה של 120% בהשוואה להכנסות של 46.2 מיליון שקל ברבעון המקביל. הרווח הגולמי ברבעון הראשון הסתכם בכ-15.9 מיליון שקל והושפע רבות מרכישת מור תעשיות. 

ה-EBITDA ברבעון הראשון של 2023 הסתכמה ב-9.3 מיליון שקל, לעומת 3.2 מיליון שקל ברבעון המקביל אשתקד. הרווח התפעולי ברבעון הראשון השנה הסתכם בכ-3.8 מיליון שקל, בהשוואה לרווח תפעולי של כ-0.6 מיליון שקל ברבעון המקביל ב-2022. 
הרווח הנקי ברבעון הראשון של 2023 הסתכם ב-0.4 מיליון שקל בהשוואה לכ-0.3 מיליון שקל ברבעון המקביל אשתקד. ההון העצמי גדל ל-137 מיליון שקל, ומהווה 32.7% מסך המאזן. 
רונן אלעד, יו"ר פלסטופיל ובעל השליטה בחברה, מסר: "פלסטופיל מיישמת בהצלחה את אסטרטגיית הצמיחה, שמטרתה לייצר חברת גלובלית, צומחת ורווחית, תוך ניצול יתרונות לגודל. תוצאות הרבעון משקפות את איחוד הפעילות עם מור תעשיות, שהינו אחד המיזוגים האסטרטגיים והמשמעותיים ביותר בתחום הפלסטיק בישראל בשנים האחרונות. פעילותן של שתי החברות משלימות זו את זו ואנו מאמינים כי יהוו מכפיל כוח להגדלת המכירות וייצרו אפשרויות לשיפור תפעולי מתמשך כתוצאה מסינרגיות לצד המשך צמצום בעלויות תובלה ולוגיסטיקה".
תגובות לכתבה(0):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה