חדשות

ירון אשל, מנכ"ל גזית גלוב ישראל הודיע כי יסיים את תפקידו

אשל מכהן בתפקיד מזה 4 שנים ונמצא זה 15 שנה בקבוצת גזית גלוב. מועד סיום דרכו בגזית יקבע בחודשים הקרובים. בתקופתו הוביל את התמקדות החברה במרכזים מסחריים באזורים מאשכולות סוציו-אקונומים גבוהים
איתי פת-יה | 
ירון אשל (צילום אופיר אייב)
מנכ"ל גזית גלוב ישראל ירון אשל פורש מתפקידו. אשל הודיע לבעל השליטה בקבוצה חיים כצמן על כוונתו לסיים את תפקידו, בו הוא מכהן מזה ארבע שנים. מועד סיום הכהונה תפקידו ייקבע בחודשים הקרובים. 
אשל (55) הצטרף לקבוצת גזית גלוב לפני 15 שנה וליווה את גזית גלוב ישראל מהיום הקמתה. בין השאר שימש כמשנה למנכ"ל ומנהל השיווק והנכסים של החברה, וכן היה לו חלק מרכזי להגדלת הפוטרפוליו. עוד הוביל אשל את ההתמקדות במרכזים מסחריים באזורים אורבניים מאשכולות סוציו-אקונומים גבוהים דוגמת כוכב הצפון וסביון, וכן רכישה ופיתוח של נכסים שכונתיים, בהם G תל ברוך, קולנוע רב חן בכיכר דיזנגוף ועוד.
 
קראו עוד ב-ice
"אני גאה לסיים קדנציה ארוכה ומלאת עשייה פורייה", מסר היום אשל, "אני מודה לחיים כצמן על האמון שנתן בי, לעובדי החברה ולצוות המנהלים על המעורבות בחזון ובעשייה ולשוכרים על השותפות ביצירת חווית הקניה החדשנית. לאחר תקופה משמעותית וארוכה, ביקשתי לסיים את תפקידי בחברה ולפנות לאתגרים הניהוליים הבאים, מתוך אמונה מלאה בהזדמנויות העסקיות שמייצרת התקופה הקרובה".

חיים כצמן מסר: "ירון מילא תפקיד מרכזי בהפיכת גזית ישראל לאחד ממנועי הצמיחה של קבוצת גזית גלוב, וניהל את נכסי הקבוצה בישראל בצורה מקצועית וקפדנית, שהביאה לשיעורי תפוסה גבוהים, למבקרים וקונים רבים ולמיצוב בודל וייחודי. אני מודה לו על המסירות והנאמנות ובטוח שימשיך להצליח בכל שיבחר לעשות".
תגובות לכתבה(0):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה