משפט

הותר לפרסום: זה האיש שסיכן את חייכם במחדל בלוני גז

ניתן לפרסם: יחידת ההונאה והפשיעה המקוונת במחוז מרכז עיכבה הבוקר, בתום חקירה סמויה, תושב פתח תקווה בחשד לזיוף מאות מסמכים שנועדו לתת אישור לכלובי גז במקומות רגישים
מערכת ice |  1
בלוני גז (צילום Unsplash, Freepik, Pixabay)
עכשיו הותר לפרסום כי חוקרי יחידת ההונאה המחוז מרכז פתחו לפני מספר שבועות בחקירה סמויה, עם קבלת תלונה ממשרד האנרגיה נגד תושב פתח תקווה בשנות ה 50 לחייו אשר הגיש, לפי החשד, מאות מסמכים עם חתימה מזוייפת של טכנאי גז מוסמך.
עם החתימה המזויפת, הוא אישר את תקינותם של מתקני גז – כלובים לאחסון מיכלי גז במשקל של מעל 30 ק"ג – במתקנים שיש להם פריסה ארצית כגון:  תחנות דלק, עסק למכירת ציוד לטיולים וחנויות למכירת ציוד וכלי עבודה. 

מהחקירה עולה כי בעקבות הזיופים, ניתנו אישורים לאותם מתקנים מבלי שהללו נבדקו ואושרו בפועל ע"י טכנאי גז המוסמך לכך. גז הינו מוצר מסוכן שבשימוש לא נכון עלול לגרום לפיצוץ השווה ל 1 ק"ג TNT  ולגרום לפגיעה בנפש וברכוש. 
עד כה, במסגרת החקירה הסמויה ביצעו חוקרי יחידת ההונאה פעולות רבות על מנת לאסוף ממצאים והיום, עם המעבר לשלב הגלוי של החקירה, החשוד עוכב והובא לחקירה במשרדי יחידת ההונאה.
תגובות לכתבה(1):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 1.
  בלוני גז
  אלי אביטל 05/2024/20
  הגב לתגובה זו
  0 0
  מטפלים בבעיה הלא נכונה. ומתעלמים מצוברי הגז. התקנות מאפשרות התקנת צוברי גז בקרבת בתי מגורים ללא מיגון. סכנה לבנינים במקרה של חבלה או נפילת רקטה. מתעלמים מהבעיות האמיתיות של חוקים שקידמו חברות הגז להגדלת הכנסות בתואנות שווא שהמיכלים מסוכנים. שטויות ...
  סגור