בארץ

חלק ממשפחות החטופים: "לא לעשות סלקציה בין חיילים לבין נשים וילדים"

"פורום תקווה" המייצג חלק ממשפחות החטופים: "בעקבות אמירת שר הביטחון גלנט שלחץ על חמאס יביא לשחרור החטופים - אנו דורשים להגביר את הלחץ על חמאס ולהפסיק ציוד הומניטרי"
מערכת ice |  1
תמונות החטופים (צילום יחצ)
בפגישה שנערכה אתמול בקריה בתל אביב חזר והדגיש שר הביטחון יואב גלנט כי הדרך לשחרור כל החטופים היא באמצעות הגברת הלחץ על חמאס. בעקבות הדברים, חברי "פורום תקווה" המאגד כמה משפחות חטופים, דרשו הבוקר מחברי הקבינט, להגביר את הלחץ ולהפסיק כל סיוע הומניטרי כולל הכנסת הדלק לרצועה.
ההורים, חברי "פורום תקווה", ציינו כי הם סומכים על צה"ל העושה לדבריהם לילות כימים לחילוץ החטופים ע"י לחץ על החמאס וארגוני הטרור בעזה. "אנחנו מודים ומחזקים את חיילי צה"ל הפועלים בעוז ובעצמה ברצועת עזה ונותנים להם גב על מלחמתם העיקשת לחילוצם המהיר ביותר של כל החטופים. אנחנו רואים את מסירות הנפש של החיילים כל יום ואת אומץ הלב שלהם".
 
משפחות פורום תקווה שלקחו חלק בפגישה אמש עם ראש הממשלה בנימין נתניהו ושר הביטחון יואב גלנט, ציינו כי במידה ותהיה "סלקציה" בין חיילים וגברים צעירים לבין ילדים, נשים ומבוגרים, הדבר יפגע באחדות המשפחות ויביא לכדי קרע בין המשפחות כפי שכבר ראינו לצערנו אמש.
בנוסף מביעות המשפחות את החשש כי המחיר המיידי של סלקציה כזאת עשוי להותיר את השבויים הצעירים בסכנת חיים ובהרעת מצבם והותרתם לתקופה ארוכה בשבי החמאס. 
"יש לנו אחריות ואכפתיות כלפי כלל החטופים ודאגה לשחרורם המלא של כולם ומבלי להשאיר אף אחד בשבי החמאס", אמרו נציגי משפחות חטופים והוסיפו כי "יש להגביר את האחדות בין כל חלקי העם".
פורום תקווה, המאגד משפחות חטופים, פועל במטרה לסייע לשחרורם המהיר של כל החטופים עד האחרון שבהם מתוך אחריות לאומית ומתוך אמון בחוסנם של מדינת ישראל וצה"ל. "פורום תקווה פועל לסייע למשפחות החטופים, תומך בפעילות כוחות הביטחון וצה"ל לשחרור יקיריהם, פועל לאחדות וחיזוק רוח העם ונושא כל העת תפילה להשבתם הביתה במהרה, בשלום ובביטחון של כל החטופים, עד האחרון שבהם", נמסר.
תגובות לכתבה(1):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 1.
  למה צריך 'פורום' נפרד?
  סמוכה 11/2023/23
  הגב לתגובה זו
  0 0
  פורום תקווה החליט לא להיות חלק ממנה החטופים אך דורש לא להחזיר רק חלק מהחטופים? פרופ' מוזר....
  סגור