תקשורת ומדיה

העיתונאי הישראלי נגד ג'ון אוליבר: "אוויל מוסת, אנטישמי, שקרן ונודניק"

שי גולדן יצא בחריפות נגד הסאטריקן הבריטי: "חצי עיתונאי וחצי אנטישמי ומאה אחוז בור בכל המתרחש כאן, תמיד היה טהרן אולטרא פרוגרסיבי, עם מניירות מעצבנות בקנה מידה ליאור שלייני"
מערכת ice |  17
ג'ון אוליבר נכנס בפייסבוק (צילום יח"צ/ צילום מסך)
הביקורת נגד ישראל שנשמעת בימים אלו בעקבות הלחימה בעזה לאור ירי הטילים על אזרחיה, היא אמנם לא מובנת ובלתי צודקת, כאשר הנרטיב הפלסטיני השתלט על השיח והנדס את התודעה של אזרחים רבים בעולם שלא באמת מודעים למצב, אך בוחרים צד באופן שרירותי, הדבר נכון גם לגבי אנשי תקשורת ובידור בינלאומיים. שי גולדן יצא הבוקר (שלישי) בפוסט נגד התופעה.
גולדן כתב: "יושב לו בריטי, בארצות הברית, בתוכנית שעניינה סאטירה, בערך, וקורא לישראל פושעת מלחמה. הטענה: תקיפה של מטרות אזרחיות היא פשע מלחמה. טוב, זה לא סוד שהשמאל הליברלי ברוב מדינות המערב הוא פרו פלסטיני ואנטי ישראלי. זה לא חדש. מה שחדש הוא שגם שם מאמצים את הנרטיב הפלסטיני - ישראל תוקפת אזרחים - בלי אפילו להעמיד פנים שהעובדות מעניינות אותם. שזו טענה מעט משונה, מכיוון שכל אסטרטגיית המלחמה של חמאס מבוססת על פגיעה באזרחים. לדעתי, הם אפילו לא ירו לעבר מטרות של צה״ל בשבוע הזה. רק אזרחים. וכמה שיותר. ובאופן עיוור".
"אז כשעולה חצי סאטיריקן וחצי עיתונאי וחצי אנטישמי ומאה אחוז בור בכל המתרחש כאן ומספר שהכבשה הפלסטינית המסכנה נטרפת על ידי הזאב הישראלי, כשבמקרה הטוב יש כאן סיפור של שני זאבים מתרוטטים, וברמה המוסרית יש כאן סיפור של עימות בין צבא טרור על מלא לבין צבא (מוקף ביועצים משפטיים) שמגן על אזרחים; כי הסיפור של העימות הזה הוא סיפור על צבא שמגן על אזרחים, שנלחם מול צבא טרור שמשתמש באזרחיו כשריון אנושי, ובמקביל מטווח גני ילדים ובתי ספר יהודיים, ומעודד לינצ׳ים ביהודים ברחובות ישראל".
לסיום כתב: "אז כשעולה מגיש ומספר סיפור הפוך למציאות למיליוני צופים (צריך להיות ישר, אוליבר אהוד מאד על התקשורת הליברלית באמריקה, אבל הוא נחשב לבון טון של אליטיסטים), צריך להכיר בכך שאין לנו על מי לסמוך, ואסור לייחס כל חשיבות לתקשורת העולמית, כי אנשים יעוותו את הסיפור, ישבשן אותו וייכתבו אותו כך שיתאים להם ולאידיאולוגיה שלהם. ג׳ון אוליבר תמיד היה טהרן אולטרא פרוגרסיבי. עכשיו אנחנו מגלים שהוא אוויל מוסת, אנטישמי בארון ובעיקר - שקרן גדול. טוב, וגם נודניק בלתי נסבל, עם מניירות מעצבנות בקנה מידה ליאור שלייני".
תגובות לכתבה(17):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 12.
  עקפת את שליין by far..
  שירה בראל 05/2021/25
  הגב לתגובה זו
  0 0
  לא רואה אותו מחצי מטר..
  סגור
 • 11.
  אנחנו ישנים בעמידה!
  איפה ההסברה הישראלית 05/2021/25
  הגב לתגובה זו
  2 0
  נרדמנו בשמירה והפקרנו את השטח לאנטישמים המקרה הרע ולבורים במקרה הטוב. הגיע הזמן להסברה ישראלית, אינטנסיבית ויעילה בכל מקום בעולם.
  סגור
 • 10.
  מה הקשר בכלל לאנטישמי?
  זיו 05/2021/24
  הגב לתגובה זו
  0 0
  עם כל השאר אני מסכים, ברגע שאתה כותב ״אנטישמי״ אתה יורה לעצמך ברגל כי אתה בעצם בדיוק כמו ג׳ון אוליבר- לא מבסס את דבריך על שום דבר ומונע מרגשי נחיתות ואמוציות ולכן אי אפשר לקחת את מה שאתה אומר ברצינות. באמת לא יכלת לנסח תגובה בלי להעליל עלילות? מה ההבדל בינך לבינו אם ככה?
  סגור
 • 9.
  הגירה
  לוחמי ציון 05/2021/23
  הגב לתגובה זו
  0 0
  כנראה מקיפים אותו הרבה מוסלמים והוא פוחד /משקשק, אז מה אכפת לו למכור אותנו?
  סגור
 • 8.
  כספים
  גרינפילד 05/2021/23
  הגב לתגובה זו
  0 0
  או שיש לו ....עם מוסלמית ,או שמקבל מתחת לשולחן ,בנוסף לאנטישמיותשקיימת בו.מעניין מה היה מגיב עם חס וחלילה היו פה המוני נפגעים? סיכוי גבוה שלא היה משנה דעתו .
  סגור
 • טען עוד
 • 7.
  נתקף על כך גם בעולם
  גל 05/2021/20
  הגב לתגובה זו
  0 0
  חבל שלא הבאתם את הסיקור של "חדשות 13" שכיסה את כל התגובות המשמעותיות שהיו בעולם על המערכה בארץ.
  סגור
 • 6.
  מי זה שי גולן???
  פרסיפל 05/2021/19
  הגב לתגובה זו
  1 0
  תשובה: אוויל מוסת, אנטישמי, שקרן ונודניק
  סגור
 • 5.
  אומרים לאחד כזה
  המלאך 05/2021/19
  הגב לתגובה זו
  4 0
  חתיכת בריטי מנוול קודם תשלמו לנו על ששת המיליונים שמנעתם מהם להיכנס לישראל ובגללכם הם נתקעו באירופה ונרצחו ואחר כך תדברו. תודה על המוח היהודי שניצח לכם את מלחמת העולם הראשונה והשנייה כולל חיילים יהודים שקבורים מתחת לאדמה בשביל להציל לכם את הממלכה. בנוסף צריך גם לשאול אותו למה אתה לא בא בטענות לממשלה שלך שהיא כובשת טריטוריה (איי מלוויניאס) או בשפתם פוקלנד שאינה שייכת לבריטניה. ולמה אתה בכלל הגעת למדינת מהגרים שגזלו אדמות אינדיאנים וביצעו שחיטה מאסיבית בילידים, איזה מן הומניסט אתה ? ולסיום צריך להזכיר לו שבינתיים יהנה מהאנטישמיות שלו רק שילמד מההיסטוריה מה סופם של האנטישמים.
  סגור
 • מה קשור המוח היהודי לנצחון על הנאצים?
  גל 05/2021/20
  הגב לתגובה זו
  0 0
  טיורינג לא היה יהודי.
  סגור
 • 4.
  זה כמו לבקש הגנה להיטלר מול בנות הברית
  אילן האקדמאי 05/2021/18
  הגב לתגובה זו
  1 2
  כדי שימשיך לירות טילי וי 1 וי 2 על לונדון חבל שלא עשו את זה כדי שהאיש לא יבוא לעולם , אנטישמי בור נבער
  סגור
 • איזה כיף לקרוא לכולם אנטישמים
  פרסיפל 05/2021/19
  הגב לתגובה זו
  0 0
  מי שלא מסכים איתך: אנטישמי! מישהו לא ניקה אחריו: אנטישמי! מישהו חושב אחרת: אנטישמי! נפלא! בכלל לא צריך לגבש עמדה. פשוט כולם אנטישמים ונפתרו הבעיות!!!
  סגור
 • 3.
  "סאטיריקן"? הוא מקריא טקסטים של צוות כותבים,
  גל 05/2021/18
  הגב לתגובה זו
  0 0
  בבירור ליברל-פרוגרסיביים, שהאנטישמיות היא חלק מהDNA האמוני שלהם.
  סגור
 • הוא דווקא סטיריקן ועיתונאי מבריק (ל"ת)
  פרסיפל 05/2021/19
  הגב לתגובה זו
  0 1
  סגור
 • 2.
  לא היה צריך להשתמש במילה אנטישמי במקרה הזה, למרות שברור
  אלעד 05/2021/18
  הגב לתגובה זו
  0 0
  שאוליבר מבואס מזה שלא נשפך יותר דם ישראלי. יש מגוון רחב של דברים אחרים שניתן לומר ולהאשים בהם את אוליבר על שקריו והיחס הבלתי אנושי שלו לדמם של הישראלים
  סגור
 • 1.
  איזה פטריוט ענק
  קרנפי 05/2021/18
  הגב לתגובה זו
  3 5
  ממש, הקרנף החדש יורד על ג'והן אוליבר. הוא בטח כבר יושב ורועד במרתף ביתו. אז גולדן הפך לויאגרה הלאומית, עם הזיקפה הלאומנית המטופשת שלו. לא גולדין יציל אותנו מול התיקשורת העולמית. (מעניין מי דוחף אצלכם יום אחרי יום את הגיגים של הקרנף התורן).
  סגור
 • מי זה אוליבר בכלל
  המלאך 05/2021/19
  הגב לתגובה זו
  1 0
  ולמה אתה חושב שהוא מעניין מישהו ? מתערב איתך שחצי מארה"ב מעולם לא שמעו על האיש ולעולם גם לא ישמעו.
  סגור
 • חצי אולי לא שמעו
  פרסיפל 05/2021/19
  הגב לתגובה זו
  1 0
  אבל החצי השני כן. וזה כמעט 200 מיליון איש
  סגור